Na topie

Być jak Kubica, czyli tryb kariery w F1 2017

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Jednym z kluczowych elementów gry F1 2017 będzie tryb kariery – rozbudowany jak nigdy wcześniej, przynajmniej według zapowiedzi twórców.

 • Być jak Kubica, czyli tryb kariery w F1 2017
A A

Robert Kubica wprawdzie od kilku lat nie jeździ już w F1 (choć istnieje niemała szansa, że w przyszłym roku się to zmieni). Jednak gdy jeździł słynął nie tylko z tego, że pokonywał kolejne okrążenia szybko i w bardzo ładnym stylu, ale też był bardzo pomocny dla zespołu. W grze F1 2017, od której premiery dzieli nas niecały miesiąc, również liczyć będzie się jedno i drugie.

Techland opublikował nowy zwiastun gry F1 2017, który przedstawia najważniejsze cechy trybu kariery, będącego istotnym elementem nowych wyścigów od Codemasters. Gracz będzie mógł zasiąść za kierownicą każdego z 20 bolidów i rozegrać pełen sezon, odwiedzając każdą z 20 lokalizacji. W międzyczasie otrzyma też zaproszenie na wydarzenia specjalne, podczas których zasiądzie za kierownicą jednego z klasycznych pojazdów.

F1 2017 screen

Co jeszcze będzie nas czekać w rozbudowanym trybie kariery? Ano między innymi nowe programy szkoleniowe, konieczność przykładania większej wagi do zarządzania silnikiem i skrzynią biegów w trakcie sezonu oraz (o czym wspominaliśmy we wstępie) większy wpływ na pracę działu R&D – liczba ulepszeń bolidów jest w tej edycji 5 razy większa niż w ubiegłorocznej. 

Zainteresowani? Zatem pamiętajcie, że premiera F1 2017 na PC, PlayStation 4 i Xbox One już 25 sierpnia i oglądajcie:

Źródło: Techland

Odsłon: 3533 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. ronos
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-08-04 07:10

  Muszą się bardzo postarać bym kupił wersję `17. Od 2-3 lat wychodzą niemiłosierne gnioty o trybie online już nie wspominając.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!