Na topie

E3 2016: Forza Horizon 3 wjeżdża na E3 - pierwszy zwiastun i data premiery

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Forza Horizon 3 będzie największą grą z serii. Brzmi optymistycznie.

  • E3 2016: Forza Horizon 3 wjeżdża na E3 - pierwszy zwiastun i data premiery
A A

Zapewne mamy tutaj przynajmniej kilku fanów wyścigów. Serii Forza nie trzeba im przedstawiać. Co więcej, ma ona na tyle wysokie notowania, że nowa odsłona przyjęta zostanie ze sporym entuzjazmem. Wkrótce będą do niego podstawy.

Microsoft potwierdził na E3 przygotowania do premiery Forza Horizon 3. Nie będziemy na nią długo czekać. Debiut gry zaplanowano na 27 września. Co ważne, pojawi się ona nie tylko na Xbox One, ale również na PC. Tak, dobrze się domyślacie. Wyłącznie na Windows 10.

Czego jeszcze się dowiedzieliśmy? Pracami zajmuje się ekipa Playground Games, istotną cechą ma być duży i otwarty świat. Tym razem zmagania rozgrywać mają się w Australii.

Wedle obietnic, Forza Horizon 3 będzie największą grą z serii. Nie tylko w kwestii dostępnych obszarów, ale także liczby samochodów - otrzymamy ponad 350 aut. Wśród trybów rozgrywki pojawić ma się kooperacja dla 4 graczy.

Poniżej pierwszy zwiastun.


Źródło: Xbox

Odsłon: 7223 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-06-13 20:03

    Pierwsza gra jaka kupie na Windows Store jeśli aplikacja nie będzie zwalona. Od TDU2 brakowało mi takiej gry na PC.

    Skomentuj

  2. kristof080
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-06-13 20:09

    O co chodzi z ta forza. Jak wyglada rozgrywka. Czy to wyscigi torowe?

    Skomentuj

  3. Maciej Słaboszewski
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-06-13 20:24

    Oh yes! Odliczam dni. Wersja na PC to dla mnie podstawa, szczególnie po bardzo dobrze zrobionym Apex (na PC).

    Na dodatek praktycznie wszystkie duże gry Microsoftu zostały już zapowiedziane na PC i większość cross-play/buy.

    Wrzesień i październik zapowiada się bardzo gorąco. Tylko kurde tyle testów... mam nadzieję, że znajdę też trochę czasów na granie w to wszystko. ;)

    Skomentuj

    1. Dudi4Fr
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-06-14 09:34

      W tym roku musiała być jakaś zmowa miedzy producentami. Wszystkie AAA wychodzą w okresie 2 miesięcy... Wspolczuje wam.

      Skomentuj Historia edycji

  4. DonHugo
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-06-13 20:38

    Dla forzy kupowało się klocka,teraz dla forzy instaluje się Win10.

    Skomentuj

  5. alb3rt
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-06-13 20:58

    OOO TAK, ale mi brakowało takiej gry na PC, dla niej zainstaluje W10 i chyba zainwestuje w lepszą kierownicę.

    Skomentuj

  6. Methros
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-06-13 21:49

    Muzyka to "Ursine Vulpine ft Annaca - Wicked Game" polecam przesłuchać :)

    Skomentuj

  7. szramabdg
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-06-14 14:50

    Chciałem dla forzy horizon 2 kupić xboxa one.. przekalkulowałem sobie, że to za Chiny się nie opłaca, bo inne gry mnie nie interesują. Lecz moje wołania zostały wysłuchane, w końcu wyjdzie na pc coś co będzie mogło się równać przyjemnością grania z pierwszym Test Drive Unlimited. Do tego jeszcze typowo "forzowski" tuning mechaniczny aut... Oj to będzie gra, w której odpadnę na długie miesiące. Rzecz jasna o ile nie zrobią całej serii tego co Atari zrobiło z TDU...