Na topie

Genesis na PGA 2017 - sprzęt i e-sport

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Sprzęt do gier

Kategoria: Gry Sprzęt do gier Tematyka: Poznań Game Arena Producenci: Genesis

Na Poznań Game Arena 2017 zobaczymy nową myszkę i trzy serie słuchawek marki Genesis. Nie zabraknie też e-sportowych akcentów.

  • Genesis na PGA 2017 - sprzęt i e-sport
A A

Za tydzień startuje Poznań Game Arena 2017 – kolejna edycja jednej z najgoręszych imprez dla miłośników elektronicznej rozrywki w naszym kraju. Wśród wystawców nie zabraknie firmy Genesis, która pochwaliła się, co zaprezentuje i kogo zaprosiła.

Najmocniejsza premiera? Zdecydowanie Genesis Krypton 800 – to jego nowa (i „najpotężniejsza”, jak zapowiada producent) myszka dla graczy, która będzie cechować się symetryczną konstrukcją i sensorem optycznym PMW3330. Będą też inne urządzenia, między innymi trzy nowe serie słuchawek: Neon, Radon i Argon.

Genesis Krypton 800

Genesis zaprosiło na swoje stanowisko wielu gości. Wśród nich znajdują się youtuberzy (Bladii, LJay, Hunter Bright, Plaga, Diabeuu, Max Krasoń, Dominik #ANDR, Rogalik czy Torcio) oraz (a może – przede wszystkim) Isamu wraz z zespołem Pompa Team.

Oprócz Pompy pojawią się również zawodnicy z Teamu Genesis oraz zawodniczki z Unicorns Female. Będą też – bo przecież nie mogłoby ich zabraknąć na takiej imprezie – warsztaty, sparingi i konkursy związane z Counter-Strike: Global Offensive.

Wśród atrakcji na stoisku Genesis będzie także sportowy slingshot, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie oraz profesjonalny symulator wyścigów, na którym… będzie można się pościgać. Wszystko to czekać będzie w hali 8A Międzynarodowych Targów Poznańskich od 6 do 8 października.

Źródło: Genesis

Odsłon: 2787 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Sprzęt do gier w marketplace

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!