Na topie

Ghost Recon: Wildlands z wersją trial

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ubisoft pozwala na sprawdzanie rozgrywki w Ghost Recon: Wildlands przez 5 godzin.

 • Ghost Recon: Wildlands z wersją trial
A A

Chociaż Ghost Recon: Wildlands zadebiutowało kilka miesięcy temu, cena gry pozostaje na dość wysokim poziomie. Jeśli nie możecie podjąć ostatecznej decyzji o zakupie, to producent zdecydował się wyciągnąć pomocną dłoń.

Przygotował bowiem wersję trial, dzięki której można będzie zapoznać się z rozgrywką bez jakichkolwiek opłat. Trzeba jednak dodać, że jest to ukłon w stronę posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One (zainteresowani udać powinni się do PlayStation Store i Xbox Store). Gra dostępna jest także na PC, ale w tym przypadku tę platformę pominięto.

Wersja trial daje dostęp do całej gry, mamy jednak do czynienia z ograniczeniem czasowym. Bawić można się przez 5 godzin. Postępy zostaną zachowane i można będzie kontynuować zabawę po ewentualnym zakupie.


Źródło: Ubisoft

Odsłon: 2886 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2017-08-04 10:56

  "gracze pecetowi i tak sobie przetestują na piracie" za 3....2....1  swoją droga wszystkie gry mogły by mieć takiego triala czasowego.

  Skomentuj

 2. urejt
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-04 15:48

  Nie kupie bo gra słabo chodzi na radeonach. Fajnie się gra, ale wolę nie nagradzać deweloperów, którzy robią gry pod jednego producenta kart graficznych.

  Skomentuj

  1. kitamo
   Oceń komentarz:

   -3    

   Opublikowano: 2017-08-05 11:00

   podziękuje AMD ze nie potrafią zrobic sterowników pod DX11 zamiast narzekać na deweloperów.
   Developerzy używaja DirectXa. Jego częscią jest także GameWorks od NV. To że AMD nie ma takich narzędzi to nie jest wina wszystkich developerów na swiecie.

   Skomentuj

 3. login1969
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-04 15:55

  "Nie kupie bo gra słabo chodzi na radeonach. Fajnie się gra, ale wolę nie nagradzać deweloperów, którzy robią gry pod jednego producenta kart graficznych."No to im krzywdę zrobisz.Chyba splajtują przez ciebie.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!