Na topie

25 proc. zniżki na ubrania i akcesoria Good Loot

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Black Friday Promocje

W Czarny Piątek rusza promocja, w ramach której koszulki, czapki, breloki i inne akcesoria Good Loot można kupić taniej o 25 proc.

  • 25 proc. zniżki na ubrania i akcesoria Good Loot
A A

Black Friday to święto promocji. Te nie ominęły również akcesoriów z kolekcji Good Loot dla miłośników najznakomitszych uniwersów science fiction i fantasy. 

Od Czarnego Piątku (24 listopada) przez cały kolejny tydzień (do 30 listopada) wszystkie akcesoria spod znaku Good Loot będzie można kupić taniej o 25 proc. w wybranych sklepach, na czele z Media Markt i Saturn. 

Good Loot Marvel

W ofercie znajdują się między innymi koszulki i bluzy, czapki i skarpety, portfele i breloki, kubki i inne akcesoria poświęcone markom uwielbianym przez miliony osób na całym świecie. Jakim na przykład? To Gwiezdne Wojny, Marvel, Warhammer 40,000, Assassin’s Creed, PlayStation czy Pokemon – żeby wymienić tylko kilka.

Good Loot PlayStation

Przedstawiciele marki Good Loot mówią, że to „skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem”.

Good Loot Star Wars

Jeśli więc chcecie podkreślić swoje zamiłowanie do tej lub innej marki, przez najbliższy tydzień będziecie mogli zrobić to o 25 proc. taniej.

Źródło: Good loot

Odsłon: 2098 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!