Gry PlayStation 4

E3 2016: Tak wygląda Gran Turismo Sport

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2016-06-16

Firma Sony opublikowała 9-minutowy materiał wideo w całości poświęcony najnowszej odsłonie serii Gran Turismo.

Na konferencji Sony podczas E3 2016 zabrakło gry Gran Turismo Sport – nic dziwnego, skoro nieco wcześniej odbyła się specjalna impreza poświęcona temu tytułowi. Japończycy jednak szybko to nadrobili, publikując 9-minutowe wideo zawierające fragmenty rzeczywistej rozgrywki.

Nowy filmik z Gran Turismo Sport koncentruje się na wszystkich najważniejszych aspektach dzieła Polyphony Digital. Mamy piękne ujęcia z trasy, wspaniałe samochody oraz naprawdę dobrze prezentująca się oprawę audiowizualną. Zresztą sami zobaczcie:

Wygląda nieźle, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. W Gran Turismo Sport posiadacze konsol PlayStation 4 będą mogli zagrać bowiem dopiero 16 listopada bieżącego roku. Jest jednak na co czekać.

Twórcy Gran Turismo Sport zapowiadają rozbudowany tryb kariery, realistyczny model jazdy, ponad 100 licencjonowanych bryk, kilkadziesiąt tras z różnych zakątków świata oraz odbywające się w sieci mistrzostwa nadzorowane przez samą FIA.

Źródło: PlayStation

marketplace

Komentarze

44
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Te wszystkie ostatnie wyścigi wyglądają podobnie od czasów ostatniego grid po projekt Cars forza itd i ogólnie wszystkie są dobre, nie wiem co mogą jeszcze ulepszyć ?
 • avatar
  GT ma przestarzały silnik graficzny. Niebo to znowu statyczna tekstura na skyboxie. 2016 rok a ci nadal serwują rozwiązania pamiętające czasy Quake 2. Jakoś w Project Cars dało się zrobić dynamiczną pogodę z pełnym cyklem dnia i nocy w 60fps. Oczywiście poziom Drive Club to nie jest gdzie użyto wolumetrycznych chmury z trueSKY (http://simul.co/truesky/) ale od biedy może być.

  https://www.youtube.com/watch?v=WANC3Sun0v8
  Zaloguj się
 • avatar
  Dzwięki silników takie płaskie takie hm bzyczki :D bzzzumm bzzim bez wyrazu :_/
 • avatar
  Miał być graficzny killer a wyszła bieda. Forza Apex zżera to coś na śniadanie.
  A najsmieszniej wygląda Tokyo, takiego biednego otoczenia nie pamietam od czasów poprzedniej generacji.
  Zaloguj się
 • avatar
  Bida panie, forza toto zjada z resztą jak każdą część GT od wersji PS3
  Zaloguj się
  -6
 • avatar
  1:18. Taką grafikę to na telefonach teraz idzie osiągnąć.
  Samochody ok ale otoczenie praktycznie nie istnieje...
  Zaloguj się
 • avatar
  To niech ktoś przypomni: ile kosztuje kierownica do PS4...?
 • avatar
  Jak można porównywać GTSport z Forza3, przecież to dwie zupełnie różne gry. GT to bardziej symulator gdzie masz wyścigi na torach a samochody mają się zachowywać jak w realnym świecie. Forza to zwykła arcadówka z ładną grafiką ale nie ma tam znaczenia czy jedziesz po asfalcie czy zaraz po piachu na który właśnie wyjechałeś, auto zachowuje się dokładnie tak samo na obu nawierzchniach.
  Zaloguj się
 • avatar
  Ładne powtórki i opcja "scapes" dla trybu foto to wszystko co mnie urzekło.
 • avatar
  Jak zawsze, obrazki wygladaja przepieknie. Gra ma wygladac ladnie w ruchu, a nie na obrazkach. A GT w ruchu wyglada niesamowicie.
 • avatar
  Budynki wyglądają jak kartony :D Asphalt ze smartfonów wygląda lepiej.
  Zaloguj się
 • avatar
  Ciężko cokolwiek oceniać, oglądając skompresowany film z YouTube, ale ogromnego przeskoku pomiędzy GT Sport a GT6 nie widać. Jako fan serii jestem też nieco poirytowany faktem, że dźwięki silników zatrzymały się w latach 90 i mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Już sam zacząłem się śmiać i nadawać grze podtytuł The real vacuum cleaner simulator.