Na topie

GTA V w wersji PC pokazane raz jeszcze

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Grand Theft Auto Producenci: Rockstar

Tym razem producent pochwalił się całkiem bogatą galerią, które prezentuje bohaterów, jak i kilka różnych lokacji.

GTA V gra

AA

Rockstar Games w ostatnim czasie tarci doskonałe notowania, jakie przez długi czas miał u większości graczy. Powód jest rzecz jasna jeden - odciąganie w czasie premiery komputerowej wersji Grand Theft Auto V.

Kiedy wydawało się, że dane nam będzie zagrać pod koniec marca producent ponownie przekazał hiobowe wieści i na obecną chwilę czekać musimy niemal do połowy kwietnia. Trudno zatem odgadnąć czy publikowane materiały z gry będą teraz odbierane pozytywnie, czy też może zaczną działań na graczy jak płachta na byka.

Bez względu na to nie jest zagadką, iż Rockstar Games przypomni o swojej produkcji jeszcze nie raz. Ba, nie trzeba było nawet długo na to czekać, bo już kilka dni po kolejnym przesunięciu premiery opublikowane zostały nowe materiały.

Tym razem producent pochwalił się całkiem bogatą galerią, które prezentuje bohaterów, jak i kilka różnych lokacji. Obrazki bez wątpienia cieszą oko, ale o tym przekonać możecie się sami.

Premiera, przynajmniej wedle aktualnych planów, odbyć ma się 14 kwietnia.

Źródło: dsogaming

Grand Theft Auto V (PC)

Cena od 169.00 do 169.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 15616 Skomentuj newsa

Gry komputerowe w marketplace

  1. PILOT83
    Oceń komentarz:

    20    

    Opublikowano: 2015-02-27 19:40

    Warto dodać, że to screeny z rozdzielczości 4K, czyli takiej jakości obraz będzie miała zaledwie garstka ludzi, zresztą nie ma co się dziwić bo nawet zestaw za 15 tysięcy złotych nie radzi sobie w nowych grach z ustawieniami ultra w 4K.

    Skomentuj

    1. Cacek93
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-02-27 20:14

      A co to za różnica? To "tylko" rozdzielczość. Weź pod uwagę wielkość tych slajdów, równie dobrze mogłyby to być slajdy zrobione w FHD z MSAAx4, efekt będzie ten sam, bo właśnie i tak rozdzielczość z 4K została zbita do małego obrazka.

      Tak na marginesie zauważyłem efekt, który był w GTA IV, ale nie ma go na konsolach w GTA V.
      Dynamiczne cienie od reflektorów pojazdów (siódmy obrazek), niby szczegół, ale w czwórce jazda w nocy przez ten dodatek była duuuużo przyjemniejsza.
      Oczywiście jeśli są to screeny z gry, a nie pożywka dla wygłodniałych pecetowców :D

      Skomentuj

    2. Cacek93
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-02-27 20:14

      A co to za różnica? To "tylko" rozdzielczość. Weź pod uwagę wielkość tych slajdów, równie dobrze mogłyby to być slajdy zrobione w FHD z MSAAx4, efekt będzie ten sam, bo właśnie i tak rozdzielczość z 4K została zbita do małego obrazka.

      Tak na marginesie zauważyłem efekt, który był w GTA IV, ale nie ma go na konsolach w GTA V.
      Dynamiczne cienie od reflektorów pojazdów (siódmy obrazek), niby szczegół, ale w czwórce jazda w nocy przez ten dodatek była duuuużo przyjemniejsza.
      Oczywiście jeśli są to screeny z gry, a nie pożywka dla wygłodniałych pecetowców :D

      Skomentuj

    3. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-02-27 20:20

      4K ?! jaki komp to uciągnie ?

      Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          14    

          Opublikowano: 2015-02-27 21:53

          :)))) a ostatnio byleś biedakiem podobno :)

          Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-02-27 21:59

            Pewnie tak :)

            Skomentuj

    4. tazik21
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2015-02-27 20:53

      Wymagania rekomendowane:

      procesor: Intel Core i5 3470 3,2 GHz (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 4 GHz (8 CPUs)
      pamięć RAM: 8 GB
      karta graficzna: Nvidia GTX 660 2 GB / AMD HD7870 2 GB

      zapewne te wymagania są dla full HD

      Czyli może do 4K styknie R9 295 lub sli GTX 980 x2

      Skomentuj

    5. BariGT
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-02-27 20:57

      Mamy rok 2015. 4K to porządny procesor i GTX970 SLi a więc 650$. Dołóż do tego ludzi grających w nie aż tak wymagającym 1440p oraz w zwykłym FHD ale na ultra ustawieniach, które moim zdaniem powinny ruszyć na pojedynczych kartach poniżej tysiaka.

      Skomentuj

      1. Snake73
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2015-02-27 21:52

        Dołóż też monitor 4K za 1700+ PLN.

        Skomentuj

      2. bartekmustach
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2015-02-28 00:57

        Wróżenie z fusów. Zobaczymy jak na prawdę będzie z tą optymalizacją po pierwszych testach. Myślę, że po GTA IV trzeba mieć trochę dystansu do tego, co nam zapowiada Rockstar. Będę się cieszył, jak piątka będzie mi działała w miarę przyzwoicie na moim komputerze ;)

        Skomentuj

        1. BariGT
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2015-02-28 09:18

          Nie, nie będzie działała. Czytałeś w ogóle wymagania? GTX650? cokolwiek na tym chodzi?

          Skomentuj

      3. Eyesofthesouth
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2015-02-28 12:32

        przy 4K liczy się GPU przede wszystkim. Procek gra role drugoplanową. W tej grze w 4k jeden GTX980 moze zrobi 20fps w SLI ok 40fps, w takiej sytuacji cpu praktycznie odpoczywa a karty sie pocą. Co innego w 1080p

        Skomentuj

        1. BariGT
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-03-01 19:58

          Co za bzdury. Znowu odsyłam do mojego linka: 2 x 970 robi w bardzo wymagającym TombRiderze 66klatek w 4K/Ultra. Dlaczego GTA5 ma byc jakimś wyjątkiem?

          Skomentuj

      4. Max209
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-28 16:13

        970 nawet w sli nie pociągnie tej gry, to tylko 4gb vramu, a 4k do tekstur będzie potrzebować znacznie więcej niż 4gb

        Skomentuj

        1. BariGT
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-03-01 19:56

          sugerujesz, że do 4k musisz mieć 8Gb ramu na karcie? Popatrz na link poniżej: Wpadło ci do głowy pytanie: "dlczego SLi z 780Ti z nędznym 3Gb ramu wygrywa w testach 4K z 4Gb 970tka w Sli?" ?

          Skomentuj

    6. BariGT
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-02-27 20:59

      http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_970_sli_review,21.html

      Proszę. Do tego dochodzą poprawki w sterownikach oraz nadchodzący DX12.

      Skomentuj

    7. metiu-20
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-03-02 00:44

      @PILOT83 Czyli jaki obraz? Większość z nas i tak tego nie widzi bo ma monitory FHD:) A czego oczy nie widzą tego sercu nie żal:)

      Skomentuj

  2. Q'bot
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2015-02-27 19:43

    Ciekawe gdzie można kupić telefon od iFruit ;>

    Skomentuj

    1. Polhar
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-02-28 07:00

      Na stronie R* mona kupić pokrowiec na telefon iFruit.

      Skomentuj

  3. Ladros
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-02-27 19:51

    UWAGA (poniżej jest chamstwo w czystej postaci)
    ___________________________________

    Nacieszcie swe oczy przed kolejną obsuwą, muohohohohoho
    https://www.youtube.com/watch?v=CFg7esxnrXs

    Skomentuj

  4. greghostor
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-02-27 19:59

    dupa blada z tego wyjdzie bo gra jest gotowa i żeby ją 2 lata przerabiać na pc, rozumiem że marketing żeby jak najwięcej wycisnąć kasy za wersje na konsole ale chyba już im wystarczy - znowu przesunięta premiera i czuje ze bedzie tak samo jak z IV (na co mi obrazki byle to dobrze chodziło)

    Skomentuj

  5. mightyelk
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2015-02-27 20:08

    Znając ich tempo myślałem, że będą udostępniać screeny tak po kawałku. Noga, ręka, głowa, cała postać, kawałek góry, koło samochodu, źdźbło trawy.

    ~ Pewnie stare, pewnie było, ale zabawne ~
    https://www.youtube.com/watch?v=lGABWh3fRfc

    Skomentuj

  6. prime27pl
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-02-27 20:08

    Nawet czekałem na wersje pc ale sorry biore na ps4 .

    Skomentuj

    1. Significator
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-02-28 15:26

      W wersji beta, 720p + 30fps. Kappa

      Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-28 16:33

        Pewnie że tak :)))))) gra się super .

        Skomentuj

      2. prime27pl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-28 16:38

        Wiesz co jest zabawne ? że gdy w koncu po licznych poetycjach gra ma trafic na pc to jest gadanie że poprzedenie wersje to alfy albo bety.I doczytaj na przyszłośc dokładniej jaka rozdzielczośc jest w grze .

        Skomentuj

  7. MrSzaku
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2015-02-27 20:09

    Modował bym :D

    Skomentuj

  8. MrSzaku
    Oceń komentarz:

    -14    

    Opublikowano: 2015-02-27 20:12

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Gra wygląda... żle. Trzeba będzie zmodować oświetlenie, coś nie tak z fog na pc, reflexy na autach. Moderzy zrobią to w ciągu 2 tygodni :D #AFizykaCiąleLepszaWGta4

    Skomentuj

    1. ModeratorChodziWRurkach
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2015-02-27 20:17

      fog, reflexy?

      Naucz się pisać dobrze choć w jednym języku.

      Skomentuj

      1. MrSzaku
        Oceń komentarz:

        -6    

        Opublikowano: 2015-02-27 21:20

        fog- mgła, 2gie literówka przez tel :v

        Skomentuj

  9. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-02-27 20:19

    Przydałyby się screeny z rzeczywistej rozgrywki i rozdzielczości FullHD bo jak koledzy wyżej już wspominali w domowym zaciszu 4k to rzadkość a jak już to spory wydatek.
    Osobiście straciłem zapał oczekiwania na GTA V i zająłem się innymi grami co nie znaczy że zapomniałem i liczę że Rockstar w ramach zwłoki (bo jednak premiera przesuwana oficjalnie nie była raz) odpokutuje grą przygotowaną dobrze pod PC a nie kolejnym marnym portem w dodatku z brakiem optymalizacji (bo tak to można nazwać w przypadku GTA IV) a jednak moim zdaniem Rockstar mimo takich wpadek w oczach PC ma jeszcze szansę i to sporą zawojować na tej platformie bo produkt względem wydanych już wersji konsolowych zapowiada się bardzo ciekawie a Next Gen pokazał już bardzo dobry produkt oby na PC był on jeszcze lepszy.

    Skomentuj

  10. wojciechoslaw
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-02-27 20:24

    Przeczytałem: GTA 5 przełożone raz jeszcze i już miałem się śmiać, ale widzę, że rockstar tym razem wrzucił screeny prosto z Photoshopa ;]

    Skomentuj

  11. Tyskie89
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-02-27 21:49

    optymistyczne zalozenie to ze gta wyjdzie w 2015 hehehe

    Skomentuj

    1. JimmyS
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-02-28 13:39

      Jeszcze w czerwcu 2014 nie było oficjalnej decyzji o wypuszczaniu wersji na PC.

      Skomentuj

  12. xrobcio
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-02-27 21:55

    Kiedy ta marchewka na kiju sie skonczy

    Skomentuj

  13. Qantex
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-02-27 22:06

    No bez jaj!!! Toż to chamstwo w biały dzień!!!

    Skomentuj

  14. HeavyRay
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-02-28 07:20

    Hmmm jak myslicie czy ruszy to w minimalnych na takim laptopie?
    A10-7300
    R7 M265 2Gb
    16gb ramu?
    tak z ciekawosci pytam bo slyszalem o obsludze mantle i jestem ciekaw czy da rade. np dying light na low i w 1336x768 wyciaga do 30 fps :)

    Skomentuj

    1. mutissj
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-02-28 08:38

      Po co ładowałeś do tego laptopa 16GB ramu? zamiast tego miałbyś lepszą kartę graficzna i gry by lepiej chodziły

      Skomentuj

      1. PIRAT_PL
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-02-28 10:13

        8 GB ramu starcza nawet jak masz win 7 i grasz (wiem z doświadczenia) tak jak kolega wspomniał lepiej było zainwestować w grafkę, aktualnie 16 GB jest zbędne chyba że robisz takie rzeczy bardziej zaawansowane jak grafika 3D, tworzenie filmów (mam tu na myśli edycja+ rendering) ale do grania ósemka jest wystarczająca.

        Skomentuj

        1. HeavyRay
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-02-28 10:20

          wiem wiem ale laptop mial od razu wcisniete te 16 gb :P musialem wybrac co bylo... a tak w ogole mam pamieci 1600 a taktuja max 800... wiem ze robi to bios ale mam biosa od Insyde h2O i nie ma mozliwosci nic z tym zrobic (acer E5-551G)

          Skomentuj

          1. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-02-28 12:38

            a ile ci pokazuje cpu-z ??? 800mhz? Jeżeli tak to działa na 1600mhz

            Skomentuj

          2. HeavyRay
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-02-28 21:09

            pokazuje niecale 700

            Skomentuj

        2. Szymon331
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2015-02-28 11:56

          Zalezy od karty grafiki. Jak ta w danej grze nie ma wystarczajacej ilosci pamieci to zrzuca dane do RAMu systemowego. Ja mam tak u siebie bow iarcie siedzi marne 1.5GB. Bf na ultra zajmuje 9.2 GB Ramu, AC Unity na ultra 7-9GB.

          Nie pisze ze 16 Gb pamieci RAM jest potrzebne ale juz teraz potrafi czasami sie przydac cos ponad 8Gb w kilku grach.

          Skomentuj

    2. manioor
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-03-02 07:05

      Ciężko powiedzieć, bo masz procesor wydajnościowo zbliżony do i3-4010u i grafikę do 840. Teoretycznie w HD powinno działać.

      Skomentuj

  15. king2127
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2015-02-28 09:50

    co po 4k. jak to będzie się cięło na hd :), jak 8gb ramu to minimum , to na pewno zero optymalizacji , jadą z konsoli 1:1 i teraz mają problem komu to będzie działać, :) hahahah, czekają jak zachowuje się rynek części pc, a tu lipa sprzedaż kart z segmentu high nie rośnie i lipa, ale chyba się obudzili i coś jeszcze próbują zmienić , będzie bolało :) hahahah cena za grę w takim przypadku trochę na wyrost :) hahah. ale czekam zobaczymy, może 20 patch coś poprawi :)

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-02-28 21:03

      ta gra jest od dawna skonczona na PC wiec o nic sie nie martwia.
      Tu chodzi o wydanie jej w okresie gdzie zbiora najwieksze zniwa.
      Premiera tuz przed wakacjami byla pewnie juz dawno zaplanowana tyle ze musieli jeszcze o sobie przypomniec a wiec co chwile musi byc glosno o gta5 na pc.

      Skomentuj

  16. doktur_mastach
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-02-28 12:07

    Chciałem sie tylko zapytać, czy zdajecie sobie sprawe ze GTAV wyszło 17 września 2013 ... ????

    Kochajcie jakąkolwiek platformę do gier ... ale zachowanie mas powoduje samo napędzającą się rutynę wyciągania kasy z graczy po kilka razy i kilku krotne prezentowanie TEJ SAMEJ GRY.

    Przecież nie o to chodzi ... rozwoju w grach (nie mowie o grafice) już prawie nie ma bo jak mi się wydaje "fanboy'stwo" pozwala producentom na wprowadzanie właśnie takiej - ZŁEJ DLA GRACZA polityki.

    Rockstar zarobi na tym krocie ... nie dając wystarczająco w zamian !

    Sami jesteśmy sobie wrogami ....... a wszyscy poprostu chcemy pograć w nasze ulubione gry.

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-02-28 12:37

      Już zarobili krocie na tej grze .Trochę chaotyczny twój post .

      Skomentuj

      1. doktur_mastach
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-28 12:54

        Moze i masz rację ... troszke chaotyczny.

        Esencjonalnie co chciałem napisać to - zastanówcie się co wspieracie kupując produkt. Jaką politykę ... jakie założenia ... jakie wykończenie produktu i jaką cenę.

        W naszych czasach marketing robi wszystkim z mózgu troty.

        Czekacie na gre która ma juz w tej chwili ponad 1.5 roku choć producent od samego początku położył grubego wała na PC wersję. Jeszcze jak by były pre-ordery (bo nie wiem czy są) to by był (lub jest) jakiś żart.

        Pewnie sporo ludzików wyda jeszcze troszkę $ na upgrade do PC ... prawdopodobnie głównie z powodu braku optymalizacji.

        Nie traktujcie tego jako HATE - takie moje zdanie.



        Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-02-28 14:41

          No takie życie .Hejtem się nie przejmuj bo jest tu grupka " forumowiczów " nastawionych na wojenki i cwaniactwo .Zresztą poobserwuj za co minusują :) Akurat w przypadku tej gry to pc jest jawnie zlewane , swoje i tak juz zarobili a nie oszukujmy sie i nie wierzmy panom mądrym że na pc to 4k będzie śmigać :) Owszem jest taka opcja ale pewnie fullhd bedzie ciąc .Z wiedzminem tez miesiącami były przechwałki jak to będzie super działać a teraz sie okazało że 980 ma problem i to nie z najwyższymi detalami .Pewnie jeszcze poprawią ale to sie okaże .

          Skomentuj

          1. PIRAT_PL
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-03-01 20:20

            Odpowiedzmy sobie ile ludzi w domach ma sprzęt działający w 4k a ilu jeszcze nawet w FullHD nie gra.
            Jedynie można liczyć że GTA V nie będzie marnym portem bez jakiejkolwiek optymalizacji.
            Jakby się dobrze postarali to GTA V by na standardowych i5 działało, wystarczy popatrzeć na specyfikację konsol ale że prawie wszyscy producenci dają gry na PC jak ostatni ochłap jak burkowi przy budzie to tak jest że potem do pogrania w grę która działa dobrze na konsoli trzeba PC z dobrą i5, 8GB ramu, grafa przynajmniej 2GB pamięci z dużym taktowaniem.
            Ale ja jestem oddany PC jednak jestem zwolennikiem myszki i klawiatury.
            Konsola fajna sprawa ale jakby dobrze ją wyposażyć, dobry telewizor, kamery odczytujące ruch, pady, akcesoria do gier jak gitara do guitar hero, przyciski do Buzza, micro do Singstara i kasa robi się większa niż dobry PC ale jak pograć ze znajomymi to Konsola genialna opcja.
            Bawi mnie kwestia jak gimbaza mówi że konsola tańsza niż PC, jak ich rajcuje granie na zwykłym 100 Hz telewizorku rodziców w salonie to spoko. za sam TV do konsoli spokojnie liczyć można 2000 zł (nie orientuje się dokładnie jak teraz ceny telewizorów przydatnych do konsoli ale na pewno nie mniej niż 2 kafle).

            Skomentuj

        2. nicniewiemyo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-03-01 23:39

          Świata nie zmienisz. Pogódź się z tym, a życie stanie się lepsze.

          Skomentuj

  17. Akatzuky
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-02-28 16:15

    No przecież tego chcieliście cwaniacy jeszcze nie dawno krzyczeli precz ze starą generacją a teraz płaczą bo przyszła nowa generacja więc nagle C2D i 8800GT już nie działa więc może zrzućmy wine na optymalizacje , a może gdyby gracze pc więcej pieniążków na gry wydawali to mieliby też ładnie gry zrobione do końca, a takim argumentem że "przełożyli date więc nie kupie tej gry" tylko udowadniacie że w takim razie nie macie ani jednej gry z serii GTA bo prawdziwy fan i tak musi kupić żeby się na półce zgadzało, prędzej czy później ale kupi a wy biedaczki tylko ściągać jak pijawki umiecie nie mam kasy tak od razu prosze mówić

    Skomentuj

    1. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-02-28 18:04

      Szczerze powiem, że jak prawdziwy gracz musi kupić (w uzasadnionym tu dopisku .. każdy chłam) żeby miejsce parkingowe na półce nie stało odgłogiem to nietuzinkowy idiota musi być z tego prawdziwego gracza.

      Skomentuj

      1. Akatzuky
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-28 20:43

        Miał być długi komentarz, ale szkoda nerwów, rozumiem jakbym kazał ci kupować co pół roku nowe nfs albo assasina gdzie już widać wyraźnie że kopia kopiuje kopie płacisz za to że odwrócili kolory w paincie i dali kilka nowych tekstur i już nowa gra, ale jeżeli nie stać cię na to by chociaż z samego szacunku dla serii GTA (jeżeli ją lubisz) i od serca raz na te 5 lat chociaż kupić jedną gre i w żywe oczy przed lustrem siebie okłamywać za każdym razem że kupisz to co ściągnąłeś i ci się podoba, to po prostu nie jest taka osoba graczem tylko zwykłym casualem

        Skomentuj

        1. PIRAT_PL
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-03-01 20:24

          Tu akurat kolega ma rację że next gen się pojawił ale producenci podwyższyli wymagania gier potężnie a w przypadku 70% gier efekt wizualny jest znikomy nawet mając dobry sprzęt, to samo tyczy się wydajnościowej strony a nawet jest gorzej.
          Jak już ten NEXT gen wszedł to ok wymieniamy peryferia do PC ale po kiego wafla to robić skoro gry są słabe o ile nie fatalne.

          Skomentuj

  18. doktur_mastach
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-02-28 17:21

    Życzył bym wszystkim podniesienia poziomu świadomości w kwestii wydawania pieniędzy na produkty o których ludzie wiedzą tyle ile było w materiale promocyjnym jakiegokolwiek typu.

    Wyobraźcie sobie ze rynek sprzedażny gier jest jak crowdfunding ... nie wazny jaki jest produkt, ważny jest "haczyk" i wazne ze by sie sprzedal - najlepiej przed premierą. (taka darmowa ankieta dla dużych producentów)

    Z uwagi na tą sytuacje nie spodziewajmy się DOBRYCH gier.

    Sami udowadniamy producentom ze i tak je kupimy ...

    Akatzuky - Cena gier na konsole jest taka jaka jest ze względu na haracz dla producenta konsol... albo czegoś nie zrozumiałem.

    Ludzie, kazdy z nas ma wybór ... i kupuje co mu sie podoba, nie musicie bronic swojego wyboru.

    My, ludzie kupujący gry mamy największy wpływ na developement - im większy chłam kupimy, tym większy chłam zostanie wyprodukowany ... nieważne na jaką platformę. Trzeba MYŚLEĆ ! Nie trzeba być fanboyem.

    Im mniej masz kasy na gry - tym bardziej zastanawiasz się w jaką warto zainwestować. Tak ze proszę się nie śmiać z mniej majętnych graczy ... oni robią dobrą robotę :)

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-02-28 17:37

      PC zmieniasz i kasa płynie na cześć , konsole są stałe więc kasa musi być z gier .

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-28 21:02

        no tak ale developer nie dostaje działki z zakupionej karty graficznej :)

        Rynek PC to nie tylko gry - prawda taka ze gry na calym swiecie to zaledwie maly procent jesli idzie o zastosowanie PC.
        Konsole to 100% gry wiec rynek docelowy jest konkretniejszy.

        To tak jak nasza TVP zakłada ze w kazdym gospodarstwie domowym jest telewizor a wiec trzeba placic za ogladanie telewizji.

        Skomentuj

  19. aendrju
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-02-28 20:26

    Czasami polecisz ostro po bandzie ale tu akurat się zgodzę z twoja wypowiedzią. Żal im kasy na gre, ściągną z torrentów krzyczą pc master race a jak wychodzi nowa gra choćby z serii gta to płacz czemu wpierw na konsole, czemu tak długo trza czekać na pc i czemu są olewani?

    Skomentuj

    1. aendrju
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-02-28 20:26

      miało być @Akatzuky kawałek wyżej :P