Na topie

Konferencyjny komputer do biura według HP

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Komputery Technologie i Firma Tematyka: Sprzęt do firmy Producenci: HP

HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 to komputer mający sprostać wymaganiom konsumentów, którzy twierdzą, że „technologia konferencyjna powinna być łatwa we wdrożeniu i zarządzaniu, bezpieczna dla poufnych informacji, a przede wszystkim intuicyjna w użytkowaniu”.

 • Konferencyjny komputer do biura według HP
A A

Jaki powinien być komputer w biurze przyszłości? HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 to odpowiedź amerykańskiego producenta na takie właśnie pytanie. 

HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 to komputer stworzony z myślą „o unikatowych wymaganiach i potrzebach firm oraz ich pracowników”, jak zapewnia producent. Sprzęt ten, zgodnie z nazwą, został przystosowany przede wszystkim do zastosowań konferencyjnych i zespołowych, dlatego też ma zapewniać wysoką jakość audio i wideo (przede wszystkim podczas korzystania z usługi Skype for Business).

HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 przód

Producent chwali się technologią audio od Bang&Olufsen, mikrofonem cechującym się wysoką czułością i skutecznością w eliminacji szumów oraz bezprzewodowym modułem ekranu (uwalniającym od „kabli”), a także bezproblemową instalacją, prostym zarządzaniem i niesprawiającym jakichkolwiek problemów zabezpieczaniem. 

„Współpraca online wciąż jest motorem światowej gospodarki, a my cieszymy się, że HP wprowadza na rynek nową generację rozwiązania SRS. Łatwy we wdrożeniu i użyciu HP Elite Slice for Meeting Rooms dla Skype Room Systems zmieni charakter takich spotkań, dzięki rozbudowanym funkcjom pracy zespołowej z wykorzystaniem Skype for Business, a wkrótce również Microsoft Teams” – powiedział Bob Davis z Microsoftu.

HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 ekran

Benoit Bonnafy z HP dodał – „Klienci mówili nam, że technologia konferencyjna powinna być łatwa we wdrożeniu i zarządzaniu, bezpieczna dla poufnych informacji, a przede wszystkim intuicyjna w użytkowaniu. Współpraca to niezwykle ważne narzędzie we współczesnych firmach, a misją HP jest projektowanie urządzeń pokroju HP Elite Slice for Meeting Rooms, które są proste, użyteczne i niezwykle osobiste”.

Sercem komputera z systemem Windows 10 jest procesor Intel Core i3 lub i5 siódmej generacji, który do pomocy ma 8 GB pamięci DDR4-2400 SDRAM. Na pokładzie znajduje się też SSD o pojemności od 128 do 256 GB, a poza nim: 12,3-calowy wyświetlacz dotykowy Full HD. Do dyspozycji użytkowników oddane są gniazda mini jack, USB 3.1, DisplayPort, HDMI i RJ45.

HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 tył

Ceny komputera rozpoczną się od 6500 złotych. Jego rynkowy debiut został zaplanowany na kwiecień.

Źródło: HP

Odsłon: 3179 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. losiaczek1
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-03-26 20:42

  Za tyle pieniędzy to można znaleźć dużo lepsze rozwiązania.

  Skomentuj

 2. ifeelveryblah
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-03-26 20:52

  Pójdzie Crysis?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!