Na topie

Poznaliśmy wygląd Huawei P20, P20 Pro i P20 Lite - zgadnijcie, jakie mają ekrany

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Producenci: Huawei

Producent zdecydował się postawić na wyświetlacze o smukłych ramkach, z wcięciem w górnej części. Tak, podobnym do tego, jakie „zdobi” iPhone'a X.

  • Poznaliśmy wygląd Huawei P20, P20 Pro i P20 Lite - zgadnijcie, jakie mają ekrany
A A

W zeszłym roku producenci smartfonów postanowili rozpowszechnić podwójne aparaty oraz wyświetlacze o proporcjach 18:9. Coraz więcej wskazuje na to, że w tym roku doczekamy się wielu modeli z wyświetlaczami na wzór iPhone'a X - z wcięciem w górnej części.

Już na MWC 2018 zaprezentowano ZenFone'a 5Z i ZenFone'a 5. Spekulowano, że podobny kurs obierze Huawei i teraz można być tego niemal pewnym. Evan Blass ‏(@evleaks) opublikował rendery prasowe Huawei P20, Huawei P20 Pro i Huawei P20 Lite.

Potwierdzają one wyświetlacze z wcięciem (we wszystkim modelach ma zostać wykorzystana technologia AMOLED). Evan Blass to źródło, które niemal nigdy nie myli się ze swoimi doniesieniami, a więc z dużym prawdopodobieństwem zakładać można właśnie taką stylistykę nowych propozycji Huawei.

Huawei P20
Huawei P20

 

Huawei P20 Pro
Huawei P20 Pro

 

Huawei P20 Lite
Huawei P20 Lite

Względem zeszłorocznych propozycji zmiany zauważyć można również na tylnych panelach. Przede wszystkim z racji innego osadzenia kamer. Tu warto zwrócić uwagę na Huawei P20 Pro, który będzie w tej kwestii najbardziej zaawansowany. Producent wyposaży go w potrójną kamerę.

Oficjalna premiera omawianych smartfonów odbędzie się 27 marca.

Źródło: @evleaks

Odsłon: 8681 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. Dragonik
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2018-03-08 11:35

    Ja pier**** :(

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-03-08 15:35

      Tak jak pisałem pod artykułem o G7 - PO CHOLERĘ WCIĘCIE KIEDY RAMKI NA DOLE SĄ GRUBSZE?!? Banda umysłowych niedorozwojów nie potrafi zrozumieć, że nie o to w tym chodzi...

      Skomentuj

    2. htm72
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-03-09 13:36

      Dokładnie :D

      Skomentuj

  2. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    16    

    Opublikowano: 2018-03-08 11:41

    Czy ich wszystkich do końca pogięło? Wszyscy kopiują ten durny design Apple, tylko Samsung i Sony trzyma się przy swoim oraz Mi Mix 2(S) próbuje czegoś innego.

    Skomentuj

    1. SadSam
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2018-03-08 11:51

      To jest niesamowicie smutne iz wszyscy tworza te dziwnie wygladajace wyspy na gorze, glownie dlatego bo Apple tak zrobilo.

      Podobnie bylo z gniazdem 3.5mm jack. Jak Apple cos robi to my tez.

      Warto zadac sobie pytanie czy jest to wina:

      1) Konsumentow (ktorzy sami nie mysla i chca miec to co inni konsumenci) W tym sezonie telefony maja rogi, Jak twoj telefon nie ma wyspy na gorze ekranu - to znaczy ze masz stary. A czesc pewnie sama nie wie jaki posiada telefon czy jest to Apple, czy cos innego. Gdzies w TV zobaczyli ze ma byc takie poletka na gorze ekranu i taki chca.

      2) Bylejakosc producentow, po co samemu myslec i cos udoskonalac jak ludzie i tak wola Apple. Zamknijmy dzial innowacji i sezon w sezon robmy dokladnie to co Apple. Nie ma jacka 3.5mm w ich telefonie - tez wywalamy (masz jacka - masz stary telefon). Jezeli jest to wina producentow to zapewne przeprowadzili odpowiednie kalkulacje iz kopiowanie Apple bardziej sie oplaca niz wlasny dzial innowacji oraz eksperymenty z konsumentami.

      Skomentuj

  3. Radical
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-03-08 12:42

    Czy te telefony będą tańsze przez to że dostajemy wybrakowane ekrany z dziurą?

    Skomentuj Historia edycji

    1. jacy4
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2018-03-08 13:49

      Nie, pewnie jeszcze dopłacimy za te kretyńskie wycięcia.

      Skomentuj

  4. Po1nter
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-03-08 12:45

    Huaweii P10 szanowałem za, zajebisty designe. I muszę przyznać że P20 robi to równie zajebiście. Mimo iż jestem posiadaczem japka to Iphone X średnio mi się podoba za to kopia Huaweii już zdecydowanie bardziej. I jeszcze home button na przedzie. Jezu jak zajebiście. W końcu jakiś Android który mi zaimponował. Mega ten P20 i P20 Pro się prezentują.

    Skomentuj

  5. Finear
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-08 14:51

    chwali sie że głowny przycisk fizyczny i na dole ekranu ale góra to debilizm...

    Skomentuj

  6. prycek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-03-08 15:53

    Rendering widoku z boku dla modelu P20 i P20 Pro jest identyczny mimo tego, że Pro ma trzeci obiektyw a zwykły P20 już nie.

    Skomentuj Historia edycji

    1. taki_jeden
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-03-08 16:12

      Well spotted!

      Skomentuj

  7. pg123
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-11 20:36

    Jakie mają mieć ekrany? Kolorowe! Zgadłem?