Na topie

Prace nad Iron Harvest wrą - wideo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Iron Harvest, czyli gra strategiczna, w której mechy i ułani dzielą ze sobą pole bitwy, najpewniej trafi do sklepów w przyszłym roku.

 • Prace nad Iron Harvest wrą - wideo
A A

Iron Harvest jest jedną z najbardziej intrygujących strategii, będących aktualnie w produkcji. Niedawno mogliśmy zobaczyć zwiastun tej gry przedstawiającej alternatywną historię naszej części świata, a teraz do sieci trafił kolejny film.

Ekipa KING Art Games, która we współpracy z Jakubem Różalskim pracuje nad grą osadzoną w uniwersum 1920+, postanowiła pochwalić się tym, czego udało się dokonać w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Konkrety?

Iron Harvest ma już interfejs, sprawny system sterowania, dopracowaną mechanikę oddziałów, osłon i destrukcji oraz komplet jednostek do trybu jednoosobowego. Poszczególnym elementom (jak i samej rozgrywce) możemy przyjrzeć się na wideo.

Iron Harvest – tak wygląda w 2017 roku (wideo):

Prace nad tą ambitną grą strategiczną (w której o wpływy walczyć będą: Polania Republic, Saxony Empire i Rusviet, a na polu walki zobaczymy zarówno zwykłych wojaków, jak i mechy), idą w prawidłowym tempie, a na przyszły rok zaplanowane zostało dopracowanie trybu dla wielu graczy.

Również w 2018 roku powinna odbyć się premiera pełnej wersji gry Iron Harvest na wszystkich trzech platformach docelowych, którymi są pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: KING Art Games

Odsłon: 5271 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. spocco
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2017-12-30 14:37

  Aż bym sobie zagrał :)

  Skomentuj

 2. Adixxx
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-12-30 16:12

  Może z rok-dwa lata temu widziałem jakieś pierwsze concepty i wyglądało to bardzo słabo, ale teraz widzę ogromny potencjał!!

  Dobra robota panowie, tak trzymać! :)

  Skomentuj

 3. drcocaina
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2017-12-30 20:41

  Ja mam mniej entuzjazmu też bym pograł ale technicznie to wygląda jak CofH 2. Mimo, iż bardzo tęsknię za takimi strategiami to prezentacja ryja nie urywa, a jedynie powoduje uronienie łezki w oku.

  Skomentuj Historia edycji

 4. bialyikar
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-12-30 21:27

  @drcocaina
  Pre-Alpha...

  Skomentuj

 5. George1317
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-12-30 23:09

  Wielkie ukłony dla Kuby Różalskiego! MISTRZ!

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!