Na topie

Jason Statham gwiazdą reklamy LG G5 [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Ciekawostki Smartfony Producenci: LG

LG G5 promowany będzie reklamą z doskonale znanym aktorem kina akcji.

Jason Statham LG G5

AA

Reklama to niezwykle istotny element każdej branży. Zdaje sobie z tego sprawę LG, które ma nadzieję, iż LG G5 wygeneruje sprzedaż na zdecydowanie wyższym poziomie niż poprzednik. W związku z tym kampania reklamowa zakrojona ma być na szeroką skalę.

Wielu wyznaje zasadę, iż nic tak nie przyciąga do nowego produktu jak znane nazwisko. Tym tropem idzie koreański producent, ponieważ twarzą LG G5 został Jason Statham. Jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów kina akcji odegra główną rolę w reklamie, jaka promować będzie nowego smartfona w telewizji.

Czuwał nad nią mający duże doświadczenie w branży reklamowej Fredrik Bond. Całość skupi się oczywiście na osobie Jasona Stathama i cechach wyróżniających LG G5 z szeregu konkurentów, w głównej mierze wynikających z modułowej konstrukcji.

„Myślę, że pomysł LG na smartfon G5 i jego modułową konstrukcję zyska popularność wśród konsumentów. Współpraca z tą firmą sprawiła mi wiele radości. Mam nadzieję, że dostrzegą to także widzowie oglądający spot.” - Jason Statham

Przygotowany spot ma być emitowany między innymi w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji Wschodniej. Możliwe zatem, że wkrótce promować będzie smartfona na naszym rynku. Czego oczekiwać? Poniżej rzucić możecie okiem na zwiastuny.


 


AKTUALIZACJA, 01.04.2016

Koreański producent zaprezentował już pełną wersję reklamy. Oto ona:


Źródło: LG

Odsłon: 8234 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. john rambo
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-03-31 09:51

    Fajna reklama biały ekran...

    Skomentuj

  2. Snack3rS7X
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2016-03-31 15:32

    Po durnej Adrenalinie przestałem go oglądać...

    Skomentuj

    1. Dudzio993
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2016-03-31 16:34

      Żałuj bo w późniejszych filmach jest na co popatrzeć ;)

      Skomentuj

    2. killerek132
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-04-01 21:47

      A dla mnie Adrenalina jest świetną abstrakcją i cholernym pogięciem wszelkich praw rządzących kinematografią, to wyłamanie się ze schematu i zrobienie czegoś nowego. Wszystko zależy od gustu ale ja oglądałem film już kilka razy i za każdym razem śmieję się do łez. Bo to taka porąbana czarna komedia nie Szklana pułapka 7... (Nie mam nic do części od 1-3)

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2016-04-02 17:51

        Miałem przez długi czas w swoim telefonie ten "umierający" dzwonek Nokii z Crank'a - mistrz. Ja uwielbiam ten absurdalny film, akcja akcja i jeszcze raz akcja!

        Skomentuj

    3. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-04-02 10:55

      Po prostu nie zrozumiales tego filmu ;)
      On wlasnie ma taki byc i facet zagrał w nim rewelacyjnie.
      Ten film to komedia przeciez.

      Skomentuj

      1. Snack3rS7X
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-04-03 01:33

        Byłem trochę zażenowany ilością przekleństw wypowiadanych przez jegomościa podczas seansu z rodzinką :D

        Skomentuj

  3. killerek132
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-04-01 21:42

    Uwielbiam Jasona ale nigdy nie kupił bym jakiejkolwiek rzeczy, tylko ze względu na to że reklamuje ją osoba którą lubię. To pokazuje jak głupi są ludzie, bo wniosek jest następujący. "Jason reklamuje LG G5 to muszę lecieć i go kupić skoro uważa że jest świetny a ja lubię filmy z Jasonem", no nie wiem ale tak to wygląda jak gdyby ludzie mieli jakiś sterowniczek do kontrolowania ich "muskuf".
    Nigdy nie kupiłem żadnej rzeczy elektronicznej za ponad 1000 zł bez uprzedniego przejrzenia forum i zebrania informacji od ludzi którzy są obiektywni na temat danego produktu.
    Swoją drogą, ahh gdyby dostać ułamek tych pieniędzy co on za reklamę G5 :P, kupił bym sobie domek na Bora Bora i wpieprzał kawior do końca życia :D

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-04-02 10:57

      tu chodzi raczej o zwrocenie uwagi. Mnie ten telefon nie interesuje ale ze Jason wystepuje w reklamie to obejrzałem ją do konca z czystej ciekawosci.
      Pomimo ze nie interesuje mnie ten telefon to gdyby mnie dzis ktos zapytal o telefon od LG, wspomniał bym wlasnie o tym modelu.

      Skomentuj

    2. Snack3rS7X
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-04-03 01:35

      Gdyż dokładnie o to chodzi, jak to powiedział Marcin Prokop - "My - celebryci, zastępujemy ludziom arystokrację" Tylko, że te autorytety są sztuczne a ich działania w mediach to po prostu gra aktorska

      Skomentuj

  4. john rambo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-04-01 23:04

    Jason jest git;)

    Skomentuj

  5. ahael
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-04-02 17:53

    Przy okazji G5 - polecam zobaczyć ten unboxing: https://www.youtube.com/watch?v=1Exi1eHSEFs. Aż dziwię się, że wydali taką tandetę... V10 wygląda zdecydowanie lepiej jakościowo.