Na topie

Kierownica Thrustmaster T300 RS i Project CARS 2 w zestawie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ten zestaw to interesująca propozycja dla posiadaczy PlayStation 4, będących jednocześnie miłośnikami wirtualnych wyścigów.

  • Kierownica Thrustmaster T300 RS i Project CARS 2 w zestawie
A A

Pierwsze oceny pozwalają żywić nadzieję, że Project CARS 2 da radę. Jeśli więc przymierzacie się do zakupu tej gry na PS4, to może was zainteresować nowy zestaw przygotowany przez Thrustmaster.

Na zestaw składają się: wspomniana gra oraz kompatybilna z konsolą PlayStation 4 kierownica przewodowa Thrustmaster T300 RS z pedałami hamulca i gazu. Jak informuje producent, urządzenie cechuje się 1080-stopniowym obrotem, wysoką precyzją (dzięki technologii H.E.A.R.T HallEffect AccuRate), płynnym mechanizmem Force Feedback oraz obecnością kilkunastu przycisków. Dopełnieniem całości ma być solidna konstrukcja z gumowymi i metalowymi wykończeniami. 

Thrustmaster T300 RS

Gra Project CARS 2 natomiast ma być większa, ładniejsza i bardziej realistyczna od swojej poprzedniczki. Pozwoli graczom zasiąść za wirtualnymi kierownicami ponad 170 samochodów i rywalizować w różnorakich lokalizacjach, ciesząc (lub martwiąc) się przy tym dynamicznie zmieniającymi się warunkami pogodowymi. Do dyspozycji jest kilka różnych trybów rozgrywki – zarówno dla jednego, jak i wielu graczy.

Zestaw trafi do sprzedaży za kilka dni. Obecnie wybrane sklepy w Polsce prowadzą przedsprzedaż – sugerowana cena to 1349 złotych.

Źródło: Thrustmaster

Odsłon: 1894 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. raffal81
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-09-19 13:33

    Kierownica dobra, nawet bardzo bo sam używam, ale PC2, oby nie było powtórki jak w PC.

    Skomentuj

  2. waniaadam
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-09-19 13:57

    Trochę przesadziliście z tym 1080 stopniowym obrotem kierownicy

    Skomentuj

    1. dangh
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-09-19 15:02

      http://www.thrustmaster.com/products/t300rs

      "1080° FORCE FEEDBACK SERVOMOTOR WHEEL BASE "
      poltora obrotu w kazda strone... co w tym dziwnego?

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-19 16:10

        Mam i sam mogę potwierdzić, jak najbardziej ma 1080 stopni, używam tylko jak jeżdżę Ciężarówką ;)

        Skomentuj

    2. NewUnnamedUser
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-19 15:56

      To w niczym nie przeszkadza. Mam Thrustmaster T150 (swoją drogą również bardzo dobra kierownica) też jest 1080 stopni. Faktem jest, że w sterownikach na PC mam ją ustawioną tylko na 270.

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-19 16:09

        Jak jeździsz ciężarówką to fajnie mieć 1080 stopni ;)

        Skomentuj

  3. kosq83
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-09-19 15:33

    Wie ktoś jak ta kierownica ma się jakościowo i ogólnie do G25?

    Skomentuj

    1. NewUnnamedUser
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-09-19 15:59

      Jak dla mnie (od lepszej do gorszej) wygląda to mniej więcej tak:

      Thrustmaster T300 RS
      -
      Logitech G29
      Thrustmaster T150
      -
      Logitech G25

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-19 16:12

        LOGITECH G29 jest jakościowo podobna do THRUSTMASTERA, lecz szczegóły jakie FF oddaje podczas jazdy, to niebo a ziemia, THRUSMASTER przekazuję każdy najmniejszy szczegół, a grałem na jednej i drugiej kilkanaście godzin, zanim się zdecydowałem na T300RS.

        Skomentuj

        1. Q2hvY2hsaWs8
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2017-09-19 17:00

          Pewnie i tak bym wziął Logitecha, bo trochę jestem funboyem tej firmy.

          Skomentuj

          1. korki45
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-09-19 18:57

            Qrde jak można być fanboyem Logitecha O_o

            Skomentuj

          2. Q2hvY2hsaWs8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-20 09:20

            Od wielu lat używam różnych peryferiów tej firmy i nigdy się nie zawiodłem. Może jest to tylko i wyłącznie moje szczęście albo wybieram te z ich produktów, które wyszły im dobrze. Ale też mam pozytywne doświadczenia z ich supportem. Nie jestem oczywiście takim funboyem, że zaraz zacznę wszystkich obrażać, ale sam wybieram Logitecha i jak ktoś mnie pyta to polecam tę właśnie firmę, głównie produkty, z których sam korzystałem czy korzystam.

            PS. Nie wiem skąd te minusy, to już człowiek w ogóle nie może się podzielić swoim zdaniem, aby nie spotkać się z krytyką. Najlepiej jakby wszyscy mieli jedno zdanie, wspólne.

            Skomentuj

  4. lysycoprobo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-19 18:55

    cena duża za kierownicę a brak jej sprzęgła i dzwignia zmiany biegów też by się przydała

    Skomentuj

    1. krzemien95
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-20 00:17

      Dokładnie, płać jeszcze dodatkowe pieniądze za zestaw trzech pedałów, kiedy to w standardzie powinny być zawarte do kierownicy "symulacyjnej"... Śmiech na sali

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-20 09:21

        Mi bardzo nie przeszkadza bo mam łopatki, ale sama BAZA w Thrustmasterze, jest sporo lepsza niż to co mamy w LOGITECH'u. Polecam sprawdzić jak jest taka możliwość.

        Skomentuj

        1. krzemien95
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-09-20 09:29

          Aktualnie posiadam G920 i jestem bardzo zadowolony z tej kierownicy :P Thrustmastera nie miałem "w rękach", więc nie wypowiem się na temat tego kółka :P