Na topie

LG V30 w walentynkowej odsłonie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: LG

LG V30 Raspberry Rose to zdaniem producenta najbardziej romantyczna wersja kolorystyczna znanego nam smartfona.

  • LG V30 w walentynkowej odsłonie
A A

Okres świąteczny za nami, ale już wkrótce pojawi się kolejna okazja do tego, aby nakłaniać nas do większych zakupów. Chodzi oczywiście o Walentynki, z których skorzystać zamierzają także producenci smartfonów, a już z pewnością LG.

Zapowiedziano właśnie LG V30 Raspberry Rose. To nic innego jak znany nam już smartfon w nowej, najbardziej romantycznej wersji kolorystycznej. Wedle producenta będzie to doskonała propozycja dla świadomych mody użytkowników, a także doskonały wybór na walentynkowy prezent.

LG V30 Raspberry Rose

Obecnie smartfon oferowany jest w kolorach Aurora Black, Cloud Silver, Moroccan Blue oraz Lavender Violet. Specyfikacja i funkcjonalność zapowiedzianej teraz wersji nie zaskoczy, jedyną nowością jest tu bowiem właśnie barwa obudowy. Nie było jednak czego zmieniać, mowa o bardzo udanej konstrukcji, czego potwierdzenie znajdziecie w naszej recenzji.

LG V30 Raspberry Rose zobaczyć można będzie na targach CES 2018. W Korei sprzedaż rozpocząć ma się chwilę po tej imprezie, nieco później omawiana propozycja ma być oferowana również w innych państwach Azji oraz w Europie.

Źródło: LG

Odsłon: 2433 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Smartfony w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!