Na topie

LG V30 w walentynkowej odsłonie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: LG

LG V30 Raspberry Rose to zdaniem producenta najbardziej romantyczna wersja kolorystyczna znanego nam smartfona.

 • LG V30 w walentynkowej odsłonie
A A

Okres świąteczny za nami, ale już wkrótce pojawi się kolejna okazja do tego, aby nakłaniać nas do większych zakupów. Chodzi oczywiście o Walentynki, z których skorzystać zamierzają także producenci smartfonów, a już z pewnością LG.

Zapowiedziano właśnie LG V30 Raspberry Rose. To nic innego jak znany nam już smartfon w nowej, najbardziej romantycznej wersji kolorystycznej. Wedle producenta będzie to doskonała propozycja dla świadomych mody użytkowników, a także doskonały wybór na walentynkowy prezent.

LG V30 Raspberry Rose

Obecnie smartfon oferowany jest w kolorach Aurora Black, Cloud Silver, Moroccan Blue oraz Lavender Violet. Specyfikacja i funkcjonalność zapowiedzianej teraz wersji nie zaskoczy, jedyną nowością jest tu bowiem właśnie barwa obudowy. Nie było jednak czego zmieniać, mowa o bardzo udanej konstrukcji, czego potwierdzenie znajdziecie w naszej recenzji.

LG V30 Raspberry Rose zobaczyć można będzie na targach CES 2018. W Korei sprzedaż rozpocząć ma się chwilę po tej imprezie, nieco później omawiana propozycja ma być oferowana również w innych państwach Azji oraz w Europie.

Źródło: LG

Odsłon: 3848 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Mobile w marketplace

 1. jacenty35
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-02-02 13:39

  No naprawdę jest bardzo ładny ten telefon! Dziewczyna teraz zmieniała sieć na Virgin Mobile bo ją w końcu namówiłem, no i chciałbym jej telefon nowy kupić więc na pewno ten konkretny model będę brał pod uwagę

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!