Na topie

Mass Effect: Andromeda będzie trudniejsze

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

BioWare przygotowuje aktualizację, w ramach której tryb multiplayer Mass Effect: Andromeda wzbogaci się o dodatkowy poziom trudności.

  • Mass Effect: Andromeda będzie trudniejsze
A A

Zdania co do Mass Effect: Andromeda bywają podzielone. Sami twórcy nie wiedzą chyba jak wyglądać będzie przyszłość nie tylko całej serii, ale nawet rozwój tegorocznej, skrajnie ocenianej odsłony. Można być jednak pewnym, że całkowicie o niej nie zapomną.

Pisaliśmy ostatnio, iż nie zanosi się na wydanie dodatków fabularnych. Ostatnie doniesienia tego typu scenariusz potwierdzają, ale jednocześnie dają jasno do zrozumienia, iż dalej rozwijany i wzbogacany o nowe elementy będzie tryb wieloosobowy.

BioWare ujawniło właśnie, iż gracze skorzystają wkrótce z dodatkowego poziomu trudności - Platinum. Niestety nie podano bliższych informacji, wiemy jedynie, że będzie to wyzwanie dla misji APEX i jednocześnie dla najbardziej zaprawionych w bojach graczy.

Opcja ta pojawi się najpewniej wraz z przyszłą aktualizacją. Być może wkrótce poznamy datę jej dostępności.


Źródło: Mass Effect

Odsłon: 3514 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. havocki
    Oceń komentarz:

    19    

    Opublikowano: 2017-07-05 16:08

    Gra jest fatalna, niestety nic już jej nie pomoze chyba ze jakas mega latka 10gb bo to zrobili to jest gra na pokroju Crash Bandicoot, jedyne co to grafika nawet nawet ale, kontrola, animacje, dialogi... to wygląda jak pre-alpha jakaś. :((

    Skomentuj

    1. Q2hvY2hsaWs6
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-07-05 16:35

      Nie da się nie zgodzić.

      Skomentuj

    2. rasiaknorris1
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-07-05 22:34

      Crash Bandicoot zajebista gra! Nie gadaj ze me:a to to samo bo jest dużo gorszą grą :) lisek i psx mmmmmm

      Skomentuj

  2. Tyskie89
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-07-05 16:39

    Hehe co z tego jak tryb multiplayer nie dziala... hahahaha

    Skomentuj

  3. Vienio43
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-07-05 16:52

    Niestety,największą trudnością w tej grze jest wytrzymanie przy niej dłużej niż kilka godzin.

    Skomentuj

  4. Marucins
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-07-05 17:15

    Słuchaj załatajmy grę poprawny kilka błędów w kampanii... Zdurniałeś toż to tyle roboty. Podstawa cała leży więc szkoda naszego czasu, lepiej zajmijmy się multi.

    Skomentuj

  5. TheDariusz
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-07-05 17:42

    Cała kampania w tej grze jest skopana. Sam posiadam tą grę i już od pierwszych minut masz ochotę zabić postać którą grasz. Do tego towarzysze jak na przykład Liam, nie wiem jak wy ale mnie tak strasznie irytował że nigdy go nie brałem.
    Tej gry nie da się już uratować niczym.

    Skomentuj

  6. chotnik2
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-07-05 18:44

    Tylko po co? Dajcie temu umrzec w spokoju...

    Skomentuj

  7. Artik
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-07-05 18:45

    Skończyłem Andromedę dwa razy. Jako fan serii ME stwierdzam że jest fatalnie, i nic nie poprawi tej gry.
    Nuda, mierna nie wciągająca historia, bezbarwne postacie i sam Ryder, beznadziejne dialogi, pustka na 90% planet, nic nie wnoszące wybory, a przy zadaniach pobocznych można umrzeć z nudów.
    Nawet najlepsze co w tej grze jest czyli walka, również jest uproszczona. Drużynie nie można praktycznie wydawać żadnych komend czy przydzielić broń, moc, czy wybrać jakiej broni czy mocy w danej chwili użyć.
    Tak to jest jak nie ma się żadnego pomysłu na grę. Partactwo i uproszczenia. Animacja to moim zdaniem najmniejsza wada tej gry.
    Jak tak ma wyglądać w przyszłości jakikolwiek następca Andromedy to niech se dadzą siana.
    Ja wole w pamięci zachować i z przyjemnością wracać do bardzo dobrych poprzednich części.
    Moja ocena mocne 5/10. Ocena ''wysoka'' ale dodałem punkt za grafikę, która i tak niekiedy potrafi niemile zaskoczyć.

    Skomentuj Historia edycji

  8. niepokorny666
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-07-05 21:32

    Po 1,5 godziny wykasowałem ,nie da się grać, a od poprzedniej nie mogłem się oderwać. Czuje się zrobione w konia.

    Skomentuj

  9. SirMichael
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-07-06 12:29

    jako fan serii byłem maksymalnie zajarany andromedą, na szczęście bardzo trzymam się zasady "no pre-orders" i nie żałuję bo gdybym zapłacił 200 parę zł za taki szit to bym sobie pluł w brodę. Poczekam aż będzie za 50pln w wersji goty.