Smartfony

Motorola ujawniła, które smartfony dostaną Androida 9.0 Pie

z dnia 2018-08-18
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Niestety, osoby liczące na miłą niespodziankę będą rozczarowane. Nowa wersja systemu udostępniona zostanie na tylko 8 smartfonach z logo Motorola.

Producenci smartfonów zaczynają ujawniać informacje dotyczące tego, które z ich modeli otrzymają aktualizację do systemu Android 9.0 Pie. W gronie tych, którzy odkryli karty jest już także Motorola.

Niestety, osoby liczące na miłą niespodziankę będą rozczarowane. Opublikowana przez producenta lista zawiera tylko te modele, których można było się spodziewać. Android 9.0 Pie udostępniony zostanie na nowszych przedstawicielach linii Moto Z, a także na Moto X4 i wszystkich wersjach Moto G6.

Motorola - aktualizacja do Androida 9.0 Pie

Jednocześnie nie ujawniono dokładnego harmonogramu. Dowiedzieliśmy się jedynie, iż proces wdrażania aktualizacji rozpocznie się jesienią. Musimy poczekać jednak na informacje, które modele dostaną ją w pierwszej kolejności.

Których smartfonów brakuje Wam na powyższej liście?

Źródło: motorola

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Lipa... Czyli wcześniejsze zapowiedzi o linii G5 i andro 9 poszły... sobie. Szkoda.
    Zaloguj się
  • avatar
    Mi najbardziej brakuje Lenovo P2 :) Niby Lenovo ale na tyle telefonu widnieje napis "Manufactured by Motorola Mobility LLC" - a efekt jest taki, że ani samo Lenovo ani jako Motorola aktualizacji nie zapewnia ;/