Na topie

Mutant Year Zero: Road to Eden na nowych materiałach wideo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Mutant Year Zero: Road to Eden to połączenie gry przygodowej z turowym systemem walk. Gra może przypominać serię XCOM, chociaż w tym przypadku spodziewać można się sporej dawki humoru.

 • Mutant Year Zero: Road to Eden na nowych materiałach wideo
A A

Zwiastun zapowiadający Mutant Year Zero: Road to Eden był dla wielu bardzo intrygujący. Wprawdzie dość szybko wyjaśniło się, z jakiego rodzaju rozgrywką będziemy mieli tutaj do czynienia, ale na nadmiar materiałów ją prezentujących narzekać nie mogliśmy. W końcu zaczyna ich przybywać.

Twórcy opublikowali nowy zwiastun, który skupia się głównie na trójce niezwykle oryginalnych bohaterów oraz postapokaliptycznym świecie, który wraz z nimi będziemy tutaj przemierzać. Wprawdzie wideo zawiera również fragmenty rozgrywki, ale są one bardzo krótkie. Przypominają jednak, że nastawiać należy się na połączenie gry przygodowej z turowym systemem walk.


Jak zdradza końcówka materiału, Mutant Year Zero: Road to Eden cały czas nie ma dokładnie sprecyzowanej daty premiery. Planowana jest ona jednak na ten rok.

Zdecydowanie więcej o rozgrywce powiedzieć można po obejrzeniu poniższego materiału. To obszerniejszy zapis rozgrywki, będący pochodną niedawnych targów E3 2018.


Źródło: Funcom, DualShockers

Odsłon: 2870 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Eternal1
  Oceń komentarz:

  7    

  Opublikowano: 2018-06-23 01:08

  Taki X-COM z kaczką i świnią w roli komandosów. OK, zawsze jakaś odmiana :)

  Skomentuj

 2. djgromo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-06-23 11:01

  Czekam na Mutant: Year Zero, na Gears Tactic (oby wyszło na Xboxa) oraz na Space Hulk Tactics. Wszystkie z gameplayem podobnym do Xcoma.

  Skomentuj

 3. LukisK
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-06-23 22:57

  Ehhh myślałem że to będzie jakieś TPP a może FPP no nic już nie jestem zainteresowany.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!