Na topie

Nawet 50 euro rabatu za założenie konta Amazon Business

Autor:
Zespół Marketplace

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Ciekawostki Technologie i Firma Internet Tematyka: Promocje Producenci: Amazon

Załóż konto Amazon Business, poczekaj na wiadomość z kodem rabatowym i zapłać nawet o 50 proc. mniej podczas pierwszych zakupów o wartości 100 euro.

  • Nawet 50 euro rabatu za założenie konta Amazon Business
A A

Prowadzisz firmę i lubisz promocje, a nie masz jeszcze konta Amazon Business? W takim razie ta akcja jest skierowana do Ciebie. Co należy zrobić, by otrzymać 50 proc. zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro?

Odpowiedź brzmi: niewiele. Oczywiście przede wszystkim należy założyć (darmowe) konto Amazon Business, korzystając z tego linku. Po upływie maksymalnie 48 godzin (w ciągu których dokonana zostanie weryfikacja), na skrzynkę mailową trafi kod rabatowy, pozwalający zaoszczędzić nawet 50 euro. 

Amazon Business promocja

Gdzie jest haczyk? Nie ma, ale jest kilka wymogów, które trzeba spełnić. Przede wszystkim rejestracji konta należy dokonać do 7 stycznia 2019 roku, a kodu użyć najpóźniej 12. dnia tego miesiąca. Aby skorzystać z rabatu trzeba też dokonać (jednego) zamówienia na produkty sprzedawane i wysyłane przez Amazon oraz wybrać inną formę niż faktura. Dodajmy jeszcze, że z promocji można skorzystać tylko raz.

A dlaczego w ogóle warto mieć konto Amazon Business? Poza (dotyczącymi wszystkich klientów tego sklepu) zaletami związanymi między innymi z szeroką ofertą czy darmową dostawą, klienci biznesowi mogą też skorzystać z bonusów. Jakich? Na przykład: łączenia zamówień pracowników w jedno konto i tworzenia grup nabywców, wykresów i tabel do monitoringu wydatków, integracji z firmowymi systemami zakupowymi czy ofert dostępnych wyłącznie dla przedsiębiorstw. Dopełnieniem całości są ceny wyświetlane bez podatku VAT. Więcej informacji na stronie.

Źródło: Amazon

Odsłon: 4438 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!