Na topie

NEC na targach ISE 2018 - nowe wieloformatowe monitory 4K

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Monitory

Kategoria: Komputery Peryferia Technologie i Firma Monitory Tematyka: 4K Sprzęt do firmy Producenci: NEC

Nowe modele z serii MultiSync P i V sprawdzą się w wielu branżach i warunkach - panele UHD są tutaj coraz częściej używane, więc producent postanowił wyjść na przeciw klientom.

  • NEC na targach ISE 2018 - nowe wieloformatowe monitory 4K
A A

Już za tydzień rozpoczynają się targi ISE 2018, na których pojawi się firma NEC. Producent planuje zaprezentować na nich nowe monitory 4K – będą to wielkoformatowe modele z serii MultiSync P i V w rozmiarach od 65 do 98 cali.

Obie serie sprawdzą się w wielu branżach i warunkach, od handlu i Digital Signage, po finanse, produkcję, edukację, służbę zdrowia, aż po transport, gdzie monitory UHD są coraz częściej używane. Dzięki wysokiej jednorodności obrazu, seria P jest szczególnie dobrze przystosowana do najważniejszych zastosowań w pomieszczeniach kontrolnych.

Monitory z obu serii zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości obrazu. Seria P oferuje jasność 700 cd/m2, zapewniającą czytelny obraz nawet przy jasnych warunkach oświetleniowych otoczenia. Jasność w serii V jest na poziomie 500 cd/m2, co jest wartością dostosowaną do standardowych warunków oświetleniowych. Komfort oglądania został znacząco poprawiony dzięki zastosowaniu najnowszych powłok antyodblaskowych, zapewniających wyraźny obraz w zmiennych i wymagających warunkach otoczenia.

Elegancka, smukła konstrukcja gwarantuje bezproblemową integrację w dowolnych środowiskach, w których prostota designu pozytywnie wpływa na niezakłócony odbiór obrazu. Mniejsza głębokość pozwala na łatwą integrację w każdym pomieszczeniu lub środowisku architektonicznym. Swobodę zastosowań dodatkowo zwiększa możliwość instalacji monitora w pozycji poziomej, pionowej, a nawet w formie stołu dotykowego.

Monitory z serii P i V są przyszłościowym rozwiązaniem dzięki technologii Open Modular Intelligence, która umożliwia zwiększenie możliwości monitora poprzez integrację jednego z komputerowych modułów rozszerzeń Slot-in PC w standardzie OPS (Open Pluggable Specification), mikrokomputerów Raspberry Pi lub interfejsów sygnałowych.

NEC na ISE 2018

Monitory wielkoformatowe MultiSync z serii P i V będą dostępne na polskim rynku od maja, ale goście odwiedzający ISE w Amsterdamie będą mieli okazję zobaczyć je już w lutym. Producent planuje wprowadzić na rynek cztery modele w rozmiarach od 65 do 98 cali.

Źródło: NEC

Odsłon: 3171 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Monitory w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!