RTV

Netflix dostępny na telewizorach Samsung Smart TV

z dnia 2016-01-19
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Z aplikacji Netflix skorzystać można na Samsung Smart TV z 2014 i 2015 roku.

Samsung Smart TV

Od kiedy Netflix pojawił się w Polsce dość szybko zdaje się powiększać swoją popularność. Pomagają w tym również niektórzy producenci sprzętu. Zalicza się do nich Samsung, który zapewnia łatwy dostęp do wspomnianej platformy VOD na swoich telewizorach Smart TV.

Z aplikacji Netflix skorzystać można na Samsung Smart TV z 2014 i 2015 roku. Dla wygody użytkowników wraz z innymi najbardziej popularnymi aplikacjami zdecydowano się umieścić ją w sekcji „Polecane”. Wystarczy teraz ją wybrać, zarejestrować się na oficjalnej stronie Netflix i skorzystać z 30-dniowego okresu testowego lub wykupić subskrypcję, aby uzyskać dostęp do aktualnej oferty filmów i seriali.

Niektóre tytuły można oglądać w języku polskim – z napisami, lektorem lub dubbingiem. Spora część oferty dostępna jest jednak jeszcze w języku angielskim. Pełną listę filmów i seriali przedstawialiśmy wam już wcześniej.

Netflix rozszerza tym samym ofertę wideo na żądanie dostępną na platformie Samsung Smart TV. Prócz omawianej nowości obejmuje ona już takie serwisy jak Player.pl, Onet VoD, IPLA, Cineman VOD i CHILI.

Źródło: Samsung

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czy dla mojego kochanego Rubina też będzie aktualizacja !? :)
 • avatar
  A reszta? Mam wszystkie tv samsunga ale to będą ostatnie samsungi w domu moim. Z takim podejściem do klienta to fcuk.
  Zaloguj się
 • avatar
  Mam tv Samsunga kupiony w 2013 i aplikacja też jest dostępna ;)
 • avatar
  Niestety a aplikacja samsunga jest jakaś wybrakowana część filmów nie ma polskich napisów, na stronie www czy innym sprzęcie są ... np. The orange the is new black. Także nie ma się na razie czym chwalić :-]