Na topie

Nintendo zaprasza na Gamescom 2017 i przypomina o Mario+Rabbids

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: Gamescom 2017 Producenci: Nintendo

Firmy Nintendo nie zabraknie podczas tegorocznego Gamescomu. Japończycy planują pokaz swoich najnowszych gier na Switcha i 3DS-a.

  • Nintendo zaprasza na Gamescom 2017 i przypomina o Mario+Rabbids
A A

Nintendo notuje ostatnio świetne wyniki i (a może: bo) ma naprawdę sporo do zaoferowania swoim fanom – niezależnie od tego czy grają na Nintendo Switch, czy na którymś z handheldów. Japończycy zamierzają pochwalić się przygotowywanymi nowościami także podczas Gamescom 2017 – imprezy, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

„Wielkie N” przywiezie ze sobą do Kolonii cztery gry, które są dla niej obecnie jednymi z najważniejszych. To Super Mario Odyssey i Xenoblade Chronicles 2 na Nintendo Switch, Metroid: Samus Returns na 3DS-a oraz Fire Emblem Warriors, które ukaże się na obu tych platformach.

Oprócz gier, które zostaną zaprezentowane podczas specjalnego wydarzenia, gracze na miejscu będą mogli również zapoznać się z innymi tytułami. Ich lista przedstawia się następująco:

Szczególnie interesująca jest ta ostatnia gra, która zresztą pod koniec sierpnia będzie miała swoją premierę. Warto przy okazji wspomnieć, że wąsaty hydraulik i Kórliki doczekały się ostatnio kolejnego zwiastuna z fragmentami autentycznej rozgrywki. Możecie go obejrzeć poniżej:

Wcześniej na tegoroczny Gamescom zaprosiły nas również firmy: 

Źródło: Nintendo, Ubisoft

Odsłon: 2803 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!