Smartfony

Specyfikacja smartfona Nokia Lumia 630 ujawniona przed premierą

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2014-03-31

Jeden z chińskich sprzedawców pośpieszył się z pokazaniem plakatu promocyjnego, dzięki któremu już teraz poznaliśmy najważniejsze parametry Lumii 630.

Nokia Lumia 630 smartfon specyfikacja

Już 2 kwietnia odbędzie się kolejna konferncja Nokii, na której, wedle wszelkiego prawdopodobieństwa zobaczymy dwa nowe smartfony - Lumia 930 oraz Lumia 630. Wydaje się, że producent będzie miał kłopoty z tym, by czymkolwiek zaskoczyć obserwatorów, zwłaszcza w przypadku drugiego z wymienionych modeli.

Już od pewnego czasu pojawiały się informacje dotyczące tego, jakiej specyfikacji należy sie tutaj spodziewać. Od początku tajemnicą nie było, iż będzie to model z niższej półki, ale w związku z tym, iż Nokia radzi sobie w tym sektorze bardzo dobrze, smartfon budzi spore zainteresowanie.

Wgląda na to, że po premierze dość szybko trafi on do sklepów, ponieważ niektóre z nich już teraz zaczynają jego reklamowanie. Jeden z chińskich sprzedawców pośpieszył się z pokazaniem plakatu promocyjnego, dzięki któremu już teraz poznaliśmy najważniejsze parametry Lumii 630.

Smartfon wyposażony zostanie w 4,5" ekran o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Moce obliczeniowe zapewniać ma natomiast czterordzeniowy procesor Snapdragon 400, który otrzyma do pomocy 1 GB pamięci RAM. Lumia 630 zaoferuje też kamerę 5 Mpix i nową wersję mobilnych okienek, a więc Windows Phone 8.1.

Wspomniano również o cenie. Ma ona wynosić około 160 dolarów.

Nokia Lumia 630 smartfon plakat

Źródło: phonearena

marketplace

Komentarze

22
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mam nadzieje, że będzie wyposażona w LTE. Nie powiem ale jest to bardzo interesująca propozycja jak dla mnie i cenowo super :)
 • avatar
  Nokia cwanie atakuje rynek low- oraz mid-endowy. Flagowce są chyba tylko po to by wspierać i reprezentować markę.

  Bardzo fajne podejście, szczególnie biorąc pod uwagę to iż wszyscy producenci android-fonów kładą przede wszystkim nacisk na high-end.

  Za to właśnie lubię Nokię, nie idą z jakimś tam przyjętym kierunkiem, ale po swojemu. (mam tu na myśli ekrany o chorych rozdzielczościach czy kamerach 4K, których jakość nagrywania nie umywa się do FHD w Lumii 1020)
  Zaloguj się
 • avatar
  Przy aktualnym kursie dolara wychodzi ~484 zł... niestety po nałożeniu wszystkich dodatkowych opłat wyjdzie pewnie w granicach 600zł, co i tak może się okazać ciekawym rozwiązaniem dla osób lubujących się w WP, ciekawe jaką cenę będzie miała Lumia 930...
 • avatar
  Nudny dizajn.
  Zaloguj się
  -5
 • avatar
  4,5" ekran o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. To tak trochę jakby na rok 2012 model miał być. Reszta przy win 8 ok.
  Gdyby dali 4,5", ale ekran HD, to przy tej cenie byłby dobrą propozycją. A tak to BMW serii 3 z kołami 13".
  Zaloguj się
  -5
 • avatar
  Ale cena niska...
 • avatar
  160$, czyli jeśli do Nas trafi będzie za 599 zł (patrz ceny nokii XL) -_-
  Zaloguj się
 • avatar
  530tka wypadała lepiej