Gry

Nowy Battlefield najprawdopodobniej z trybem kooperacji

z dnia 2018-03-07
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Na prezentację gry musimy jeszcze poczekać, ale nieoficjalne doniesienia zdradzają nam coraz więcej. Nowy Battlefield dać ma możliwość zabawy w kampanii, zmaganiach mulitplayer, a także w trybie kooperacji.

Seria Battlefield wciąż ma się bardzo dobrze. Nie zdziwiły nas zatem niedawne zapowiedzi, iż nowy Battlefield zadebiutuje w październiku. Nie zaskakują też coraz częściej pojawiające się przecieki odnośnie tego, co tym razem przygotują twórcy.

Ostatnie z nich sugerują, iż na rynku pojawi się Battlefield V z akcją osadzoną w czasach II wojny światowej. Otrzymać mamy możliwość zabawy w kampanii, zmaganiach mulitplayer, a także w trybie kooperacji.

Jeśli chodzi o kampanię to jej schemat przypominać ma to, co mieliśmy okazję oglądać w zeszłorocznej odsłonie serii. Wielu graczy zainteresować może się kooperacją, w której wspólnie z towarzyszem broni trzeba będzie najprawdopodobniej uporać się z „losowo generowanymi misjami Podboju”.

Pojawiła się również wzmianka dotycząca mechaniki rozgrywki. Twórcy poszerzyć mają zakres ruchów bohatera, dzięki czemu będzie on mógł poruszać się leżąc na plecach (na wzór Rainbow Six Siege).

Warto nadmienić, iż pierwsza prezentacja gry odbędzie się podczas EA PLAY 2018. Na oficjalne informacje trzeba zatem jeszcze chwilę poczekać, impreza odbędzie się bowiem w czerwcu.

Źródło: videogamer

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciekawe kiedy BC3 z dobrym singlem i humorem jak w BC2
 • avatar
  Może wreszcie BF dostanie porządnego singla.
  Zaloguj się
 • avatar
  nie nadążam już za tym...
  Zaloguj się
 • avatar
  Nawet najgorsze krapiszcze z coopem jest dla mnie must-have'em - nic nie pobije wspólnie przechodzonych misji fabularnych (a już na pewno nie tępe bijatyki z no-life'ami w multi kiedy jeśli masz jakieś normalne życie po za kompem to nie masz czego szukać).
  PS - właśnie dlatego zamówiłem od razu 2 egzemplarze FC5 i tego BFa czeka pewnie to samo.