Na topie

Nowy zwiastun ujawnia datę premiery Gran Turismo Sport

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Gran Turismo Sport pojawi się na PlayStation 4 w październiku. Chętnych do zabawy zapewne nie zabraknie.

  • Nowy zwiastun ujawnia datę premiery Gran Turismo Sport
A A

Wielu właścicieli PlayStation 4 zapewne zaciera ręce na myśl o zabawie przy Gran Turismo Sport. O pracach nad nową odsłoną najpopularniejszej wyścigowej marki na konsole Sony wiemy do dawna, dziś poznaliśmy dokładną datę premiery.

Opublikowany został nowy zwiastun gry, który prócz szybkich samochodów i pięknych widoków zawiera wyczekiwaną przez wielu informację. Gran Turismo Sport zadebiutuje jesienią, dokładnie 18 października.


Jednocześnie Sony zapowiedziało, że prócz standardowego wydania gry pojawi się kilka bardziej rozbudowanych pakietów. Na ten moment ujawniono zawartość dwóch z nich.

Gran Turismo Sport Limited Edition (69.99 $):

  • gra
  • Steel Book
  • GT Sport Starter Pack (8 samochodów)
  • milion wirtualnych dolarów
  • 30 avatarów
  • dodatkowe malowania samochodów
  • chromowany kask do profilu kierowcy

Gran Turismo Sport Digital Deluxe Edition (79.99 $):

  • gra
  • GT Sport Starter Pack (12 samochodów)
  • dwa miliony wirtualnych dolarów
  • 60 avatarów
  • dodatkowe malowania samochodów
  • chromowany kask do profilu kierowcy

Gran Turismo Sport

Źródło: PlayStation EU

Odsłon: 2201 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. raffal81
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-07-13 18:14

    W końcu!!! kierownica już czeka ;)

    Skomentuj

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-07-13 20:58

      Ponieważ ?

      Skomentuj

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-07-15 08:46

          No dobra, ale ta odpowiedź jest z d.....y, żadnego argumentu nie przedstawiłeś, a raczej taki argument że "tak bo tak".

          Skomentuj

          1. raffal81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-07-26 10:04

            Toć o to pytałem, co w niej jest lepszego, co Cie do niej przekonało.

            Skomentuj

  2. Akatzuky
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-07-13 19:12

    Ja cisne w GT2 na PSX owszem tylko 600 aut ale lubie te z lat 90

    Skomentuj

  3. Marked
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-13 21:28

    Jak będzie wyglądał singiel player? będzie w ogóle tuning na wzór poprzednich odsłon?

    Skomentuj

    1. cacodemon
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-14 06:42

      Będzie trochę wyzwań offline, ale online jest priorytetem i na nim skupia się gra.

      Skomentuj

  4. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-14 08:27

    Żadna inna gra wyścigowa nie dała mi tyle frajdy co GT, pamiętam jak przychodziłem zasiadałem i ogrywałem godzinami Gran Turismo, tuning samochodów dawał dużo frajdy, fizyka jak na tamte czasy też bardzo dobra, mnóstwo samochodów, można było sobie polatać starymi gruchotami z 500konnym silnikiem po tuningu ;PPP no i ten split screen z kolegą :)

    GT po prostu ma to coś, nie wiem jak najnowsza część, ale mam nadzieje ze wspomnienia chociaż na chwilę wrócą ;)

    Skomentuj

  5. franiux
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-14 08:59

    Sony się miota z samochodówkami, ale pod tym względem MS bije ich na głowę, a do tego można grać na PC bez kupowania konsoli.

    Skomentuj

    1. drcocaina
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-14 09:59

      Sam gram w FH3 na PC tylko jest jedno małe ale - gra na PC jest spaprana pod względem stabilności sam tego doświadczam. Nie zmienia to faktu, że to chyba jedna z najlepszych samochodówek na tą platformę.

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-07-14 10:45

        Project Cars /Asseto Corsa - jak ktoś lubi "pseudosymulacje"

        Akurat ASSETTO CORSA jest genialna w swej symulacji, nie można stawiać obok siebie PROJECT CARS i ASSETO CORSA.