Na topie

Omijaj reklamy w TV dzięki Advoider Lite

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Aplikacje mobilne

Advoider Lite to aplikacja mobilna, dzięki której zawsze wiesz, za ile rozpoczną się reklamy w telewizji i ile jeszcze potrwają.

  • Omijaj reklamy w TV dzięki Advoider Lite
A A

Oglądanie telewizji to wciąż jedna z ulubionych rozrywek Polaków. Największy problem z nią nie zmienia się jednak od lat – to przerwy reklamowe, których długości nie sposób się domyślić. Okazuje się, że już wcale nie trzeba, bo z pomocą przychodzi – a jakże! – aplikacja mobilna. Jej nazwa to Advoider Lite.

Advoider Lite to prosta i lekka aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS. Jej najważniejsza funkcja jest bardzo praktyczna – krótko mówiąc, użytkownik otrzymuje informację o zakończeniu przerwy reklamowej w telewizji. Przykładowo: oglądamy sobie film i w którymś momencie rozpoczynają się reklamy, przełączamy więc kanał, by ich nie oglądać, ale mamy pewność, że w odpowiednim czasie wrócimy na seans.

Advoider Lite screen

Aplikacja zadebiutowała kilka dni temu i aktualnie pozwala na śledzenie sytuacji na 16 najpopularniejszych kanałach telewizyjnych w Polsce. Z czasem lista ta ma się wydłużać. Programik informuje o tym, czy transmitowane są w danym momencie programy czy reklamy, a jeśli te drugie, to podaje przewidywaną długość trwania przerwy. 

Oprócz swojej podstawowej funkcji Advoider Lite oferuje również program telewizyjny dla przeszło 200 kanałów oraz możliwość ustawiania przypomnień o ulubionych filmach, serialach i programach. 

Pobierz Advoider Lite o mijaj reklamy w TV:

Pobierz Advoider Lite (Android)
Advoider Lite (Android)
Pobierz Advoider Lite (iOS)
Advoider Lite (iOS)

Aplikację można testować za darmo przez 14 dni. Następnie należy wykupić abonament:

  • na jeden miesiąc: 4,99 zł
  • na trzy miesiące: 12,99 zł
  • na sześć miesięcy: 23,99 zł

Źródło: QDIQO, Advoider

Odsłon: 20264 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij

Aplikacje mobilne w marketplace

  1. ch3rub
    Oceń komentarz:

    18    

    Opublikowano: 2019-03-22 15:40

    Ja znam świetny sposób na unikanie reklam - pozbycie się telewizora ;) Człowiek staje się dużo spokojniejszy :D

    Skomentuj

    1. franiux
      Oceń komentarz:

      12    

      Opublikowano: 2019-03-22 15:57

      Na tv można grać więc bym się nie pozbywał, natomiast gniazdo na antenę naziemną mam wolne od 5 lat i nie będę w nie nic wpinać. Tunerów satelitarnych też brak. TV to syf

      Skomentuj

    2. HardCorak
      Oceń komentarz:

      -8    

      Opublikowano: 2019-03-22 16:41

      Tak pozbycie się... Jeśli ktoś chce mieć najlepszą jakość obrazu nie ma innej opcji jak TV.

      Skomentuj

      1. Kropeczka
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-03-23 05:58

        Ma rację nie ma takich monitorów do gier jak odbiorniki TV.

        Minusujecie go z niewiedzy, czy flustracji ?

        Skomentuj

        1. Marucins
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-03-25 15:27

          Do GIER?
          A kto ci karze przepłacać za te LEDowe lampki?
          I od kiedy to monitory do gier były gwarantem świetnego obrazu?

          Skomentuj

  2. bandan
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-03-22 16:34

    I jak to niby działa? przecież reklamy lecą w randomowych momentach i nie sposób to przewidzieć.

    Skomentuj

    1. benutzer
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-03-22 17:18

      Przecież pisze, że aplikacja podaje "przewidywalną długość trwania reklam"

      Skomentuj

    2. alinka_kmiecik
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-04-02 10:14

      Działa i to w punkt. Też byłam sceptyczna, ale wczoraj potestowałam z tv i muszę przyznać że działa naprawdę dobrze.

      Skomentuj

  3. d3xt3r
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2019-03-22 17:54

    Co abonament? Jedno razowa opłata owszem, ale abonament na takie coś? No nie wróżę im sukcesu.

    Skomentuj

  4. arnakus
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-03-22 20:16

    Kompletny niewypał - niektóre stacje mieszają reklamy z zapowiedziami własnych programów (i to nawet kilkakrotnie), które reklamami nie są - np. 5 reklam, 3 zapowiedzi , 4 reklamy i 2 zapowiedzi. W żaden sposób nie można przewidzieć czasu trwania. Celuje w tym stacja ze słoneczkiem.

    Skomentuj

  5. michael85
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2019-03-22 22:28

    Reklamy w TV doprowadziły do tego że nie oglądam TV. Dziękuję.

    Skomentuj

  6. wanakamura
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2019-03-22 22:45

    czekaj czyli mam płacić abonament ale i tak trzeba ręcznie przełączać :D
    Czad

    Skomentuj

  7. bullseye
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-03-23 01:41

    Dobrze że u mnie TV jest podłączony tylko pod konsole :D

    Skomentuj

  8. gormar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-23 20:42

    Trochę mnie dziwi po co tej aplikacje uprawnienia do poznawania lokalizacji użytkownika.

    Skomentuj

  9. xmexme
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-25 11:58

    O dłuższego czasu mam podobny ale dyzo lepszy pomysł na apkę pomagającą w omijaniu reklam TV która będzie dziać sama bez potrzeby zawracania gitary użytkownikom.

    Ale wdrożenie tego to spora inwestycja sam tego nie zrobię.

    Skomentuj

  10. teleskop
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-04-18 15:36

    Nareszcie aplikacja dzięki której nie będę się irytował oglądając Kuchenne Rewolucje :D