Na topie

OneDrive dla Firm zaktualizowany

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Zaktualizowany OneDrive dla Firm to większa funkcjonalność, łatwiejsza obsługa oraz pełniejsza kontrola nad plikami.

  • OneDrive dla Firm zaktualizowany
A A

Microsoft postanowił zaktualizować OneDrive dla Firm – biznesową usługę chmurową do zarządzania i udostępniania plików. Najważniejsza nowość: możliwość synchronizacji wszystkich danych pomiędzy pecetem i makiem oraz udostępniania ich w trybie offline.

Kolejne nowości to synchronizacja folderów udostępnianych w OneDrive dla Firm oraz stron zespołów SharePoint, wyświetlanie działań innych użytkowników w panelu aktywności czy bezproblemowe przywracanie starszych wersji dokumentów.

OneDrive Sync

Firma Microsoft udostępniła także samodzielnego klienta OneDrive dla użytkowników komputerów Mac. Jego instalator można pobrać z serwera MS (np. klikając w ten link).

Ułatwione zostało również współpracowanie firmowych zespołów z osobami spoza organizacji. Oczywiście administratorzy mają tutaj panel, z poziomu którego mogą ustalić kto i w jakich godzinach może mieć wgląd w jakie konkretnie pliki.

Administratorzy otrzymają zresztą do swojej dyspozycji także rozbudowane centrum. Z jego poziomu mogą oglądać nowe wiadomości i pliki, nadawać prawa i miejsce na pliki oraz dokonywać wielu innych ustawień. 

OneDrive panel

Źródło: Microsoft, OnMSFT

Odsłon: 3044 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij
Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)