Smartfony

OnePlus chwali się świetnym debiutem OnePlus 5T

opublikowano przez w dniu 2017-11-23

W ciągu 6 godzin od startu sprzedaży został on najlepiej sprzedającym się smartfonem z logo OnePlus.

Pojawiają się opinie, iż ostatnie smartfony OnePlus nie są już tak interesujące jak pierwsze z jego propozycji, które swojego czasu określane były modelami o najlepszej relacji ceny do możliwości na rynku. Ujawnione teraz informacje zdają się temu zaprzeczać.

Producent pochwalił się bowiem, że OnePlus 5T zanotował świetny debiut. W ciągu 6 godzin od startu sprzedaży został on najlepiej sprzedającym się smartfonem z logo OnePlus. Są powody do zadowolenia, szkoda, że nie ujawniono dokładnych liczb.


Smartfon pojawił się w dwóch wersjach - 6 GB RAM + 64 GB (499 euro) oraz 8 GB RAM + 128 GB (559 euro). Wypada przypuszczać, że rekord sprzedaży udało się osiągnąć głównie dzięki tej pierwszej. Nie z racji ceny, ale z uwagi na fakt, że dostępność bogatszej wersji jest tymczasowo nieco ograniczona.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem OnePlus 5T to zapewne zainteresujecie się jego recenzją. Za jakiś czas będziemy ją dla Was publikować.

Źródło: OnePlus

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciężko będzie mu rywalizować z bardzo udanym Mi Mix 2.
 • avatar
  Czekam na recenzję. Obecnie używam OP 3T i mocno rozważam zmianę. Przede wszystkim interesuje mnie jakość fotek i filmów HD/4K oraz jak trzyma bateria.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Jest taki rewelacyjny że już 2 dzień z rzędu spamują skrzynkę z informacją o przyłączeniu się do programu wciskania słuchawki znajomym, za punkty i rabaty a akcesoria...