Na topie

Outbreak w Rainbow Six Siege

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Outbreak to specjalne, ograniczone czasowo wydarzenie, podczas którego w Rainbow Six Siege trzeba przeciwstawić się hordom zainfekowanych przeciwników.

 • Outbreak w Rainbow Six Siege
A A

Gracze, którzy zdecydowali się na zakup Rainbow Six Siege raczej nie żałują swojej decyzji. Zwłaszcza po ostatnich zapowiedziach producenta, wedle których będzie rozwijał ten tytuł jeszcze kilka lat. Póki co postarał się między innymi o Outbreak.

Jest to wydarzenie (udostępnione w ramach pakietu Operacji Chimera), które przygotowano jako prezent na dobry początek trzeciego roku z grą. Zabiera ono graczy do miasteczka Truth or Consequences, gdzie trzeba przeciwstawić się hordom zainfekowanych przeciwników.

Outbreak przygotowano z myślą o kooperacji, chociaż drużyna nie może być duża - maksymalnie trzech Operatorów. Twórcy przygotowali dwa poziomy trudności - Normal oraz Pandemic, ten drugi stanowić ma naprawdę duże wyzwanie.

Trzeba zaznaczyć, iż Outbreak to wydarzenie udostępnione za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Jest jednak ograniczone czasowo, bawić można się tu tylko do 3 kwietnia.


 


Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 2122 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. vitucky
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-03-09 12:52

  dobra sieczka jest :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!