Na topie

Niedrogi „mechanik”, który może się podobać - Patriot Viper V765

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Klawiatury

Kategoria: Komputery Peryferia Gry Sprzęt do gier Klawiatury Tematyka: Klawiatura mechaniczna Producenci: Patriot

Patriot Viper V765 to solidna gamingowa klawiatura wyposażona w przełączniki Kailh White BOX, z podświetleniem RGB i podpórką pod nadgarstki.

 • Niedrogi „mechanik”, który może się podobać - Patriot Viper V765
A A

Gamingowa klawiatura mechaniczna przeważnie kosztuje naprawdę sporo. Patriot Viper V765 również nie może być nazwana „tanią”, ale „rozsądnie wycenioną” już jak najbardziej tak. Co to za sprzęt i do kogo jest kierowany?

Viper V765 to „mechanik”, który powinien zainteresować przede wszystkim tych graczy, którym zależy na szybkim czasie reakcji oraz konstrukcji cechującej się równocześnie wysoką wytrzymałością, ładnym wyglądem i ergonomią na niezłym poziomie. 

Patriot Viper V765 klawiatura

W podstawowej wersji klawiatury wykorzystane zostały mechaniczne przełączniki Kailh White BOX cechujące się dużą trwałością (żywotność szacowana jest na 50 milionów wciśnięć), słyszalnym klikiem i przede wszystkim: bardzo szybkim czasem reakcji (dającym większą pewność podczas rozgrywki). 

Patriot Viper V765 switch

Trwałość ma być istotnym atutem tej klawiatury. Aby spełnić oczekiwania graczy producent zastosował tu aluminium (klasy lotniczej) oraz postarał się o spełnienie normy IP56, co oznacza, że pył i woda w niewielkich ilościach nie robią na tym urządzeniu wrażenia. 

Patriot Viper V765 RGB

Klawiatura Patriot Viper V765 ma również magnetyczną podpórkę pod nadgarstki, wbudowaną pamięć (na makra), procesor zapewniający 100-procentowy anti-ghosting, panel multimedialny oraz personalizowane podświetlenie RGB z efektami i regulowaną jasnością. Cena? Około 360 złotych.

Źródło: Patriot Memory, PR Solutions

Odsłon: 9559 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Klawiatury w marketplace

 1. miedzianek
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-01-29 19:26

  Po zdjęciach na stronie producenta można wywnioskować, że ma podświetlenie każdego przycisku oddzielnie-ile w tym prawdy? Bo wydaje mi się, że nasz każdym przełącznikiem jest widoczna dioda LED

  Skomentuj

 2. angelboy
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-01-30 07:09

  jak czytam te teksty w stylu "nie drogie" to nie wiem czy się smiać czy płakać ;D, nie drogi mechanik byłby jak dla mnie w granicach 150 - 200 zł co i tak jest uważam dużo w stosunku do tego co było kiedyś - czyli mechanik prawie do każdego kompa za psie pieniądze ;)

  Skomentuj

  1. Mavis
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2019-01-30 14:41

   Niestety dzisiaj "niedrogi" znaczy że jest tańszy od "średnich" cen o jakieś 10 %. Przykre, ale prawdziwe. Znam temat nieco głębiej bo mam dość sporą styczność z handlówką i niejednokrotnie bywało że wykupowaliśmy inna markę, bo ta za tanio wystawiała swoje produkty. Rzeczywistość jest straszna...

   Skomentuj

 3. pawluto
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-30 18:33

  Zróbcie bez ledów i bez bloku numerycznego a kupię !
  Cena byłaby o wiele niższa i byłby hit.
  A tak to tylko ciekawostka...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!