Klawiatury

Niedrogi „mechanik”, który może się podobać - Patriot Viper V765

z dnia 2019-01-29
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Patriot Viper V765 to solidna gamingowa klawiatura wyposażona w przełączniki Kailh White BOX, z podświetleniem RGB i podpórką pod nadgarstki.

Gamingowa klawiatura mechaniczna przeważnie kosztuje naprawdę sporo. Patriot Viper V765 również nie może być nazwana „tanią”, ale „rozsądnie wycenioną” już jak najbardziej tak. Co to za sprzęt i do kogo jest kierowany?

Viper V765 to „mechanik”, który powinien zainteresować przede wszystkim tych graczy, którym zależy na szybkim czasie reakcji oraz konstrukcji cechującej się równocześnie wysoką wytrzymałością, ładnym wyglądem i ergonomią na niezłym poziomie. 

Patriot Viper V765 klawiatura

W podstawowej wersji klawiatury wykorzystane zostały mechaniczne przełączniki Kailh White BOX cechujące się dużą trwałością (żywotność szacowana jest na 50 milionów wciśnięć), słyszalnym klikiem i przede wszystkim: bardzo szybkim czasem reakcji (dającym większą pewność podczas rozgrywki). 

Patriot Viper V765 switch

Trwałość ma być istotnym atutem tej klawiatury. Aby spełnić oczekiwania graczy producent zastosował tu aluminium (klasy lotniczej) oraz postarał się o spełnienie normy IP56, co oznacza, że pył i woda w niewielkich ilościach nie robią na tym urządzeniu wrażenia. 

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Patriot Viper V765 RGB

Klawiatura Patriot Viper V765 ma również magnetyczną podpórkę pod nadgarstki, wbudowaną pamięć (na makra), procesor zapewniający 100-procentowy anti-ghosting, panel multimedialny oraz personalizowane podświetlenie RGB z efektami i regulowaną jasnością. Cena? Około 360 złotych.

Źródło: Patriot Memory, PR Solutions

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jak czytam te teksty w stylu "nie drogie" to nie wiem czy się smiać czy płakać ;D, nie drogi mechanik byłby jak dla mnie w granicach 150 - 200 zł co i tak jest uważam dużo w stosunku do tego co było kiedyś - czyli mechanik prawie do każdego kompa za psie pieniądze ;)
  Zaloguj się
 • avatar
  Po zdjęciach na stronie producenta można wywnioskować, że ma podświetlenie każdego przycisku oddzielnie-ile w tym prawdy? Bo wydaje mi się, że nasz każdym przełącznikiem jest widoczna dioda LED
 • avatar
  Zróbcie bez ledów i bez bloku numerycznego a kupię !
  Cena byłaby o wiele niższa i byłby hit.
  A tak to tylko ciekawostka...