Na topie

PES 2017 na PC niestety nie zachwyci

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

PES 2017 najlepiej prezentować ma się ma konsolach Xbox One i PlayStation 4.

  • PES 2017 na PC niestety nie zachwyci
A A

Wedle obiegowej opinii to na PC gry wyglądają najlepiej. Często tak właśnie jest, ale z pewnością nie zawsze. Sporo do powiedzenia na ten temat mieliby fani serii Pro Evolution Soccer.

PES 2017, którego premiera zbliża się coraz większymi krokami, dostępne będzie na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 oraz Xbox One i PlayStation 4. Wersje na poprzednią oraz obecną generację konsol będą się od siebie dość znacząco różnić. Co z wersją PC?

W przypadku większości gier wydanie dedykowane komputerom odpowiadałoby tym z najnowszych aktualnie konsol. Nie tutaj. PES 2017 na PC stanowić ma hybrydę wersji z poprzedniej i obecnej generacji konsol. Tak samo było w przypadku PES 2016.

Wszelkie spekulacje na optymistyczniejszy scenariusz uciął Adam Bhatti - PES Global Product & Brand Manager. „Nie oczekujecie jakości z PS4/XboxOne” - odpowiedział jednemu z graczy za pośrednictwem portalu społecznościowego.

Poniżej rzucić możecie okiem na nowy materiał wideo. To zapis meczu zarejestrowany na PlayStation 4.


Źródło: dsogaming, GameSpot

Odsłon: 5391 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. Lukkaszenko
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-08-05 19:24

    PES 2106?

    Skomentuj

    1. NewUnnamedUser
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-08-05 19:55

      Mr time traveler ;)

      Skomentuj

  2. kristof080
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2016-08-05 19:49

    Drugi akapit. Powinno byc chyba: Gdzie w tym wszystkim wersja PC? Ale nie jestem redaktorem, wiec nie wiem na pewno.
    A co do tej wersji, to skoro nie sprzedaje sie dobrze na PC, to nie ma sensu robic lepiej. Do tego piractwo. Nic dodac, nic ujac.

    Skomentuj

    1. Mateusz Tomczak
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2016-08-05 21:21

      A może nie sprzedaje się dlatego, że gracze na PC chcieliby lepszy produkt?

      Skomentuj

    2. zoltan2
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-08-06 14:43

      Ja osobiście czekałem z nadzieją na PC edition po zeszłorocznej wtopie właśnie z tą wersją. Grałem w demo na PC jak i na XOne. Różnica jest kolosalna.

      Także ja jestem rozczarowany. Pozdro.

      Skomentuj

  3. knypol17
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-08-05 22:54

    Wielka tragedia... animacje, grafika, zachowania bramkarza nie będę komentować...

    Skomentuj

  4. knypol17
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-08-05 22:54

    Wielka tragedia... animacje, grafika, zachowania bramkarza nie będę komentować...

    Skomentuj

  5. PogromcaBlacharni
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2016-08-06 01:51

    I tak powinno być zawsze, a nie ograniczanie konsol do poziomu pc

    Skomentuj

    1. aendrju
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2016-08-06 08:44

      PogromcaBlacharni Dopisałbym tu swoje 3 grosze ale boje się że dostałbym więcej minusów niż ty od pctowego półświatka :) (ponoć prawda boli najbardziej).

      Skomentuj

  6. pycipro
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2016-08-06 10:35

    PECE MASTER RACE HAHAHA