Na topie

PES 2019 z nowymi licencjonowanymi ligami, na otarcie łez po stracie Ligi Mistrzów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Konami obiecywało zwiększyć liczbę licencjonowanych lig i wygląda na to, że dotrzyma słowa. Wprawdzie nie chodzi tu o najpopularniejsze rozgrywki, ale po stracie Ligi Mistrzów będzie to jakimś pocieszeniem.

 • PES 2019 z nowymi licencjonowanymi ligami, na otarcie łez po stracie Ligi Mistrzów
A A

Pro Evolution Soccer 2019 został już oficjalnie zapowiedziany, ale twórcy nie kryli się z tym, iż wiele informacji przedstawianych będzie systematycznie w kolejnych tygodniach. Właśnie poruszona została kwestia, która wbrew pozorom jest dla wielu bardzo istotna.

Zapowiadając grę producent wspominał o dużej liczbie licencji, ale nie zdradzał szczegółów. Teraz wiemy już, co miał tutaj na myśli. W PES 2019 pojawi się dziewięć nowych licencjonowanych lig - rosyjska, argentyńska, duńska, portugalska, szwajcarska, szkocka oraz belgijska. Tak, wymieniono siedem, ponieważ dwie pozostałe poznamy w późniejszym terminie.

PES 2019 nowe ligi

Wypada jednak przypomnieć, że producent stracił prawa do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W porównaniu do FIFA 19 licencji będzie zdecydowanie mniej, chociaż Konami należą się brawa za podjęcie walki. I jeśli uważacie, iż mowa o mało istotnej kwestii, moglibyście się mocno zdziwić. Konkurencja od EA swoją zdecydowanie większą popularność zawdzięcza kilku elementom, mnogość licencjonowanych lig, klubów i zawodników bez wątpienia się do nich zalicza.

Premiera Pro Evolution Soccer 2019 odbędzie się 30 sierpnia. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: konami

Odsłon: 3014 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. raffal81
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-24 11:17

  Otarcie ŁEŻ, do poprawy jakby co ;P

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!