Na topie

Pierwszy dodatek do Assassin's Creed Odyssey na zwiastunie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dziedzictwo pierwszego ostrza, bo o nim mowa, pozwoli poznać Dariusa, zabójcę Kserksesa. Premiera dodatku już 4 grudnia.

 • Pierwszy dodatek do Assassin's Creed Odyssey na zwiastunie
A A

Jeszcze przed premierą Assassin's Creed Odyssey twórcy zapowiadali, że gra otrzyma sporo dodatkowej zawartości. Poza aktualizacjami z mniejszymi nowościami pojawić miały się większe dodatki. Między innymi Dziedzictwo pierwszego ostrza, na temat którego poznaliśmy teraz ważne informacje.

Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, iż premierę pierwszego epizodu zaplanowano na 4 grudnia. Data dotyczy wszystkim platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Łącznie spodziewać należy się trzech epizodów, które powinny być udostępniane co 6 tygodni.

Dodatek wchodzi w skład Przepustki Sezonowej. Fabuła koncentruje się tutaj na postaci Dariusa, zabójcy Kserksesa. Rozgrywkę cały czas obserwować będziemy jednak z perspektywy bohaterów podstawki (Alexiosa i Kassandry).

„Poznaj nową historię wprost ze świata antycznej Grecji, dostępną w pierwszym wątku fabularnym gry Assassin's Creed Odyssey - Dziedzictwo pierwszego ostrza! Walcz u boku twórcy legendarnej broni asasynów - ukrytego ostrza. Zmień bieg historii i dowiedz się dlaczego asasyni wybrali walkę w cieniu?”


Więcej o Assassin’s Creed Odyssey dowiecie się z naszej recenzji tego tytułu. Pierwsze doniesienia na temat sprzedaży wyglądają bardzo optymistycznie, zwłaszcza dla producenta.

Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 3659 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. HardCorak
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-11-28 01:34

  Już zapomniałem o tej grze pay-to-win. Tak się znudziłem robieniem misji pobocznych potrzebnych do nabicia leveli żeby tylko przechodzić fabułę.

  Skomentuj

   1. HardCorak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-28 14:43

    Po prostu ubio$oft idzie w złą stronę bardzo mocno im na hajsie zależy więc zrobili tak. Chcesz przechodzić tylko główne misje? Kup boosta w naszym sklepie...

    Skomentuj

    1. Detrioux
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2018-11-28 15:48

     Chyba jeden z lepszych jak nie najlepszych AC jakie zrobili. Gadać to sobie możesz (nie znosiłem starych AC po black i przed origin). Mam 110h i jeszcze nie przeszedłem. Gdzie ty widzisz P2W... Skórki które Ci tak naprawdę dają wygląd ?

     Skomentuj

     1. Po1nter
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-29 08:37

      Ja na ten przykład w 70% gry już miałem 50 lvl. A zadań z tablicy nie robiłem, tylko znaki zapytania, eksploracja całej mapy, walki o teren i zadania główne. Poszło jak po maśle.

      Skomentuj

  1. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-11-28 11:50

   czyli takie DLC. będzie odpłatne? moim zdaniem tak.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!