Na topie

Pierwszy dodatek do Assassin's Creed Odyssey na zwiastunie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dziedzictwo pierwszego ostrza, bo o nim mowa, pozwoli poznać Dariusa, zabójcę Kserksesa. Premiera dodatku już 4 grudnia.

 • Pierwszy dodatek do Assassin's Creed Odyssey na zwiastunie
A A

Jeszcze przed premierą Assassin's Creed Odyssey twórcy zapowiadali, że gra otrzyma sporo dodatkowej zawartości. Poza aktualizacjami z mniejszymi nowościami pojawić miały się większe dodatki. Między innymi Dziedzictwo pierwszego ostrza, na temat którego poznaliśmy teraz ważne informacje.

Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, iż premierę pierwszego epizodu zaplanowano na 4 grudnia. Data dotyczy wszystkim platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Łącznie spodziewać należy się trzech epizodów, które powinny być udostępniane co 6 tygodni.

Dodatek wchodzi w skład Przepustki Sezonowej. Fabuła koncentruje się tutaj na postaci Dariusa, zabójcy Kserksesa. Rozgrywkę cały czas obserwować będziemy jednak z perspektywy bohaterów podstawki (Alexiosa i Kassandry).

„Poznaj nową historię wprost ze świata antycznej Grecji, dostępną w pierwszym wątku fabularnym gry Assassin's Creed Odyssey - Dziedzictwo pierwszego ostrza! Walcz u boku twórcy legendarnej broni asasynów - ukrytego ostrza. Zmień bieg historii i dowiedz się dlaczego asasyni wybrali walkę w cieniu?”


Więcej o Assassin’s Creed Odyssey dowiecie się z naszej recenzji tego tytułu. Pierwsze doniesienia na temat sprzedaży wyglądają bardzo optymistycznie, zwłaszcza dla producenta.

Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 3343 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
 1. HardCorak
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-11-28 01:34

  Już zapomniałem o tej grze pay-to-win. Tak się znudziłem robieniem misji pobocznych potrzebnych do nabicia leveli żeby tylko przechodzić fabułę.

  Skomentuj

  1. JanuszJestem
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-11-28 10:51

   O nie, gra w którą trzeba grać, żeby przejść... nie do pomyślenia. Lepsze są te filmowe doznania na konsolach co tylko się "press X to Jason" i się samo wszystko gra. Po daj boże 10h, już po grze... ale to dobrze... bo się pchnie na allegro z małą stratą.

   Skomentuj Historia edycji

   1. HardCorak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-28 14:43

    Po prostu ubio$oft idzie w złą stronę bardzo mocno im na hajsie zależy więc zrobili tak. Chcesz przechodzić tylko główne misje? Kup boosta w naszym sklepie...

    Skomentuj

    1. Detrioux
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2018-11-28 15:48

     Chyba jeden z lepszych jak nie najlepszych AC jakie zrobili. Gadać to sobie możesz (nie znosiłem starych AC po black i przed origin). Mam 110h i jeszcze nie przeszedłem. Gdzie ty widzisz P2W... Skórki które Ci tak naprawdę dają wygląd ?

     Skomentuj

     1. JanuszJestem
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-28 16:55

      @Detrioux

      Nie rozumiesz... nie chodzi o skórki. Chodzi o to, że bez grania nie ma wystarczającej ilości surowców do upgradów albo poziomu, żeby iść dalej. No nikt nie przewidział, że ktoś będzie chciał grę z ogromnym światem, masą różnych aktywności i całkiem fajnych questów pobocznych, przejść w liniowy sposób.

      @HardCorak

      Jak sobie to wyobrażasz, żeby ilość zdobywanego expa i poziom postaci był dostosowany tylko do wątku głównego? To co zrobić z resztą? To jak ktoś robi wszystko i wszędzie łazi maksymalny poziom by osiągnął w 1/5 głównego wątku jak nie wcześniej. I co dalej? Jak ci się gra nie podoba i przyszedłeś obejrzeć krótki serial to nie ta gra.

      Skomentuj Historia edycji

     2. Po1nter
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-29 08:37

      Ja na ten przykład w 70% gry już miałem 50 lvl. A zadań z tablicy nie robiłem, tylko znaki zapytania, eksploracja całej mapy, walki o teren i zadania główne. Poszło jak po maśle.

      Skomentuj

     3. JanuszJestem
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-29 09:29

      Z ostatnim patchem maksymalny poziom wszedł na 70.

      Skomentuj

  2. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-11-28 11:50

   czyli takie DLC. będzie odpłatne? moim zdaniem tak.

   Skomentuj

   1. JanuszJestem
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-28 12:21

    Co? Nie rozumiem co napisałeś.

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!