Na topie

Pillars of Eternity II: Deadfire - wizyta w mieście

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: RPG Zwiastuny gier Producenci: Obsidian Entertainment

Czas spojrzeć na mapę oraz uliczki miasta Neketaka – największej i najważniejszej lokalizacji w grze Pillars of Eternity II: Deadfire.

 • Pillars of Eternity II: Deadfire - wizyta w mieście
A A

Neketaka to nazwa głównego miasta, do którego zaprosi nas ekipa Obsidian Entertainment w grze Pillars of Eternity II: Deadfire. Jest to stolica archipelagu z podtytułu tej produkcji i zarazem największa przygotowywana lokalizacja.

Neketaka (której mapę możecie zobaczyć poniżej) jest podzielona na kilka dzielnic, w których znajdziemy wszystko, czego odkrywca może potrzebować i gdzie może chcieć się udać. Mamy tu pałac, port, targ… i każde z tych miejsc będzie nieco inne od pozostałych. Mieszkańcy natomiast mają być „żywsi” niż w pierwszej części gry.

Pillars of Eternity 2 Neketaka mapa

Podobnie jak w „jedynce”, w grze Pillars of Eternity II: Deadfire sporo czasu spędzimy właśnie na eksploracji oraz poznawaniu historii tubylców. Poniższy materiał wideo pozwala przyjrzeć się terenom, które przyjdzie nam odwiedzić, a także poznać kilka szczegółów na temat samego miasta (i jego okolic). Zatem rozsiądźcie się wygodnie i…

Premiera gry Pillars of Eternity II: Deadfire na PC jest planowana na przyszły rok. Jeśli macie ochotę na więcej rozgrywki, to upewnijcie się, że „zaliczyliście” już wideo z E3.

Źródło: Obsidian Entertainment

Odsłon: 3191 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

 1. KORGAN
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-01 20:23

  "Pillars of Eternity" to najlepsza gra rpg od czasów najlepszej gry w historii, czyli "Baldur's Gate 2". Rozegrane mam 467 godzin.
  Kontynuacja prawdopodobnie będzie jeszcze lepsza.

  Skomentuj

  1. oxygen3
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2017-08-02 01:35

   Tyle godzin grania w Pillars to wyjątkowy fanatyzm. Ja w mniej godzin przeszedłem grę dwukrotnie. Generalnie na dłuższą metę wieje nudą, na dodatek świat bardzo mały.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!