Na topie

Poznaliśmy termin otwartych beta testów The Crew 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

The Crew 2 można będzie sprawdzać w dniach 21 - 25 czerwca. Beta testy odbędą się na wszystkich platformach docelowych gry.

 • Poznaliśmy termin otwartych beta testów The Crew 2
A A

Na większość gier promowanych podczas E3 2018 będziemy musieli czekać tygodniami lub miesiącami. The Crew 2 to jeden z nielicznych wyjątków (premiera już 29 czerwca), ale podczas swojej konferencji na wspomnianej imprezie producent i tak o tej grze wspomniał.

Miał jednak ku temu solidny powód. Pochwalił się zwiastunem zapowiadającym otwarte beta testy gry. Zainteresowani będą mogli sprawdzać The Crew 2 w dniach 21 - 25 czerwca.

Beta testy odbędą się na wszystkich platformach docelowych gry - PC (Uplay i Steam) oraz PlayStation 4 i Xbox One. Aby nie tracić czasu, już teraz pobrać można odpowiednie pliki i w momencie startu testów oraz razu stanąć do rywalizacji.

Do dyspozycji graczy oddanych zostanie tutaj 8 dyscyplin - Wyścigi uliczne, Wyścigi motorówek, Rajd terenowy, Akrobacje powietrzne, Samochody turystyczne, Drift, Motocross oraz Jetsprint. Nie będzie za o ograniczeń związanych z mapą, beta pozwoli przemierzyć ją całą.

„Tydzień po zakończeniu zamkniętej bety i rok po naszej oficjalnej zapowiedzi na E3 mogliśmy ponownie wejść na scenę, by świętować zbliżającą się premierę The Crew 2 ze wszystkimi entuzjastami sportów motorowych!  Tym razem nasza dyrektor marki Delphine Dosset miała przyjemność przedstawić wam najnowszy zwiastun The Crew 2, a także kolejną niespodziankę dla wszystkich tych, którzy już nie mogą się doczekać, by ruszyć w trasę.”


Źródło: thecrew-game

Odsłon: 1704 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. thoorin
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-06-12 12:27

  Model jazdy w zamkniętej becie był tragiczny. Odpuściłem po pół godzinie gry, ponieważ gra nie sprawiała żadnej frajdy.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!