Na topie

Premiery gier - listopad 2015

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: Na Topie Premiery gier

Koniec roku już bliski i sytuacja na rynku gier powoli staje się coraz bardziej nerwowa.

W listopadzie na poważnie zaczną się przepychanki o to komu jeszcze przed Gwiazdką uda się sięgnąć do naszych kieszeni. Zapraszamy na listopadowe premiery gier.

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 22008 Skomentuj newsa
Komentarze

32

Udostępnij
  1. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    -10    

    Opublikowano: 2015-10-30 12:31

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Cóż, listopad miesiącem posuchy dla PCtowców. Tylko SC, ale tutaj z kolei cena zaporowa...

    Skomentuj

    1. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2015-10-30 12:32

      PS. Oczywiście "tylko" z wartych uwagi i moim zdaniem...

      Skomentuj

        1. Faflucy
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2015-10-31 10:56

          Chu... to ty jesteś! O gustach się nie dyskutuje.

          Skomentuj

    2. BariGT
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2015-10-30 12:49

      "Zaporowa" cena SC2 wygląda dalej jak 50% promocja na konsoli, lol

      Skomentuj

      1. bankaigoku
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-10-30 17:23

        StarCraft II: Legacy of the Void oraz Anno 2205 obowiązkowo, nie mogę się doczekać tych tytułów.
        Z pułki "fajnie by było zagrać":
        Star Wars: Battlefront, gdyż beta była wciągająca. Call of Duty: Black Ops III wyłącznie dla trybu zombie. W dalekiej przyszłości z ciekawości rzuciłbym okiem także na Need for Speed, jak wypada na tle Most Wanted lub Underground.

        Skomentuj

    3. Zero-Cool
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-10-31 12:23

      Nawet jeśli to i tak 1 dobry tytuł w przeciągu miesiąca to całkiem niezły wynik, ja tam czekam na co najwyżej 4-5 tytułów rocznie, w tym roku był to Mortal Kombat, GTA, Wiedźmin i teraz Fallout, co do SC nie podoba mi się płacenie ponad 100zł za kampanie prostosów więc nie czekałem na niego i tak wszystko co potrzebne jest w każdej części z osobna czy jakoś tak, ciekawy byłem jeszcze Battlefronta bo stary BF mnie wciągnął, ale nowy Star Wars mechanicznie wygląda jak by powinien powstać przed starym BF'em, podnosisz power-up *puffff* jesteś w AT-AT, albo czymkolwiek innym...

      Skomentuj

  2. DonHugo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-10-30 12:32

    Typowy listopad,czyli kolejna porcja coda i coś na kształt assassin's creed w roli głównej.

    Skomentuj

  3. Monstrum
    Oceń komentarz:

    36    

    Opublikowano: 2015-10-30 12:36

    Stara dobra Ankieta wróciła :))

    Skomentuj

  4. KENJI512
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-10-30 12:42

    Noo - wreszcie wróciła ankieta z tytułami gier! :) Nie trzeba oglądać długiego filmu :)

    A tak poza tym, sam nie wiem, która bardziej Fallout 4, czy StarCraft II...

    Skomentuj

    1. KENJI512
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2015-10-30 12:45

      PS. Dobrym pomysłem byłoby układanie filmu/ankiety pod ankietę/film - mianowicie w kolejności, jakbym chciał zobaczyć daną jedną grę, abym nie musiał jej szukać. No ale to tylko opinia, nie krytyka. Pozdrawiam.

      Skomentuj

      1. Mateusz Sołtysiak
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2015-10-30 12:54

        Ogólnie taki był zamysł, ale się coś kolejność poprzestawiała. Spróbujemy to poprawić.

        Skomentuj

  5. Dawid0ss_z
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-10-30 12:45

    Dawać mi tu tego Folałta !

    Skomentuj

  6. Lightning
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-10-30 13:01

    Wiem, że się, czepiam ale...

    "Na którą grę czekasz najbardziej?"
    Niestety nie mogę zaznaczyć "Rise of the Tomb Raider" ponieważ nie jestem posiadaczem konsoli Microsoftu. Powinno być napisane "Na którą listopadową premierę czekasz najbardziej". Rok już nie musi być podany ;)

    A co do samego odcinka - ze względu na świetny lektor i dużo ciekawych premier świetnie się oglądało!

    Skomentuj

  7. adam6056
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-10-30 13:19

    Star warsy, tumb rajder, falout i nfsa poprosze raz !
    W sumie ten od biedy assasyn nie mający za dużo wspólnego z assasynem też może być :P
    Czas zacząć śledzić darmowe licencje pirate bay :D

    Skomentuj

  8. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-10-30 14:30

    Tylko The Crew, jeszcze przydałby się Tomb Raider i NFS ale to nie PC więc trzeba grzecznie poczekać.
    Co do reszty to nie mój klimat.

    Skomentuj

  9. prime27pl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-10-30 15:10

    Fallout :D

    Skomentuj

    1. Po1nter
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2015-10-30 18:12

      No Panie CzakNoris masz po prostu dziwne gusta. A no i świetnie że Cię znalazłem. Bo chciałem Cię poinformować, pod warunkiem że już tego nie wiesz. The Witcher 3 dostał nagrodę "Gra Roku". A jeszcze z tydzień albo dwa byłeś święcie przekonany że niema najmniejszych szans na ten tytuł.
      Pozdrawiam :)

      Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-10-30 18:35

        daj link do tego info

        Skomentuj

        1. Po1nter
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2015-10-30 19:34

          http://www.benchmark.pl/aktualnosci/fallout-4-uzyskalo-status-gold.html
          O proszę tu.

          http://www.cdaction.pl/news-43195/zlote-dzojstiki-rozdane-mamy-liste-zwyciezcow-spoiler-to-glownie-wiedzmin.html
          A tu macie wyniki.

          Skomentuj

        2. czarnobrody
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2015-10-30 22:32

          Czak nie pogrążaj się :D

          Skomentuj

  10. Kozmeh
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2015-10-30 20:59

    Oby tylko F4 nie był tak zbugowany jak F3 i NV. Obie gry są świetnie, ale daleko im do poziomu grywalności.

    Skomentuj

  11. customrodder
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-10-30 23:30

    W Bloodborne dzwieki jak z Dying Light ;)

    Skomentuj

  12. ICE1979
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-10-31 05:19

    Tylko Fallout 4, bo lare croft sobie odpuszcze dopuki wyglada jak hudy indianin po mastektomii

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-10-31 11:21

      ...dopóki...

      Skomentuj

      1. ICE1979
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-10-31 16:30

        masz racje, ale to ze starosci............

        Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2015-10-31 17:04

          no ja tez już stary jestem ale jak żyje tak dopóki prze u nie napisałem :D

          Skomentuj

  13. G-36_Rebel
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-10-31 12:19

    Tomb Raider, Starcraft ale tylko w edycji Battlechest 3 w 1., Star Wars Battlefront. Niestety mam za mało czasu żeby zagrzebać się w Falouta. NFS... i to dla mnie koniec. szkoda że tylko Warhammer dostanie nową gierkę a Warhammer 40 000 już nie...

    Skomentuj

  14. silvver
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-10-31 14:20

    Wyłącznie Anno 2205 :) We wtorek idę odebrać moją EK. Trochę boli, że od razu wciskają season pass, no ale serię Anno bardzo lubię.

    Skomentuj

  15. SoulRak3r
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-10-31 21:50

    Nie martwcie się. Przed zagłosowaniem odpaliłem filmik - żeby sztuka się zgadzała :) dzięki za powrót do starej dobrej ankiety :)

    Skomentuj

  16. moreusz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-11-02 12:29

    Wszystko fajnie , tylko szkoda że Need for Speed wyjdzie na konsole a na PC trzeba poczekać do wiosny 2016 :( i znów maja nas gdzieś.

    Skomentuj

  17. Bawell
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-11-02 12:48

    Fallout 4 i długo długo nic ciekawego się nie pojawi :)

    Skomentuj

  18. Shenandoath
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-11-03 08:42

    Zastanawia mnie, czy na mojej integrze w core i3 cokolwiek z tych gier pójdzie :P