Na topie

Produkt Roku 2018 - nagrody dla głosujących

Autor:
Mateusz Sołtysiak

więcej artykułów ze strefy:
Konkursy

Kategoria: Konkursy Tematyka: Produkt Roku Producenci: Komputronik

Vouchery na zakupy w sklepie Komputronik za udział w głosowaniu na Produkt Roku 2018 wg Czytelników benchmark.pl otrzymują...

  • Produkt Roku 2018 - nagrody dla głosujących
A A

Oto moment, na który na pewno wielu z Was czekało - ogłoszenie wyników konkursu dla głosujących na Produkt Roku 2018 wg Czytelników benchmark.pl.

Zanim jednak poznamy laureatów, rzućmy okiem na garść statystyk 18. edycji plebiscytu.

Produkt Roku benchmark.pl - podsumowanie

Pełne wyniki głosowania i najlepsze produkty w 24 kategoriach znajdziecie tutaj. A oto nagrodzone osoby.

Vouchery KomputronikVouchery na zakupy w sklepie Komputronik o wartości 2000 zł otrzymują:

  • Kamil S. nick w serwisie deseczka
  • Maciej S. nick w serwisie Kriksos
  • Paweł G. nick w serwisie pawllaq
  • Magdalena J. nick w serwisie magda1811
  • Mateusz T. nick w serwisie truchhan

Vouchery na zakupy w sklepie Komputronik o wartości 500 zł otrzymują:

  • Paweł M. nick w serwisie Developer
  • Igor G. nick w serwisie Igi79
  • Kacper W. nick w serwisie knypol17
  • Renata G. nick w serwisie liwin
  • Mateusz C. nick w serwisie Mati-PL
  • Mateusz S. nick w serwisie maxplayer
  • Rafał B. nick w serwisie rbxxxx
  • Roman S. nick w serwisie romisz
  • Patryk G. nick w serwisie Wmblady
  • Mateusz B. nick w serwisie passat

Serdecznie gratulujemy, skontaktujemy się drogą mailową!

Odsłon: 10314 Skomentuj newsa
Komentarze

19

Udostępnij
  1. nagelfar
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-07 16:24

    BRAWKA i GRATULACJE dla wszystkich Laureatów :D

    Skomentuj

  2. Wmblady
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-07 16:46

    Damn, nie wierzę, że coś wygrałem, gracias Benchmarku! Gratuluję też pozostałym!

    Skomentuj

  3. jarekzon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-07 17:29

    Wszelkie takie głosowania i konkursy to strata czasu. Brałem w tym udział wiele razy i nie wygrałem nawet ołówka. Dałem sobie z tym spokój.

    Skomentuj

    1. gofish
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-07 21:31

      Eeee tam, nie jest tak źle ja przez trzy lata próbowałem i w końcu się udało w zeszłym roku. Miałem nadzieje że i tym razem się załape no ale niestety... :-p. Sprawiedliwość musi być.

      Hmm może założę nowe konto ;-)

      Skomentuj Historia edycji

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-08 13:38

      ja też nigdy nie wygrywam w takich konkursach, nie zdarzyło mi się :)

      a teraz coś w stylu drapieżnego państwa które wyciąga łapę po wszystko. Kto zgłosił do US wygraną?

      Skomentuj

  4. deseczka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-07 18:02

    Łaaaaaa wygrałem!!!! Tylko coś problem z wspomnianym mailem. Kochana redakcjo, jeżeli już wysyłaliście to nie doszedł.

    Skomentuj

  5. Igi79
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-07 19:05

    Jaaahaaa... wylosowali mnie, huraaaa :-)

    Skomentuj

  6. pawluto
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-07 21:12

    Gratuluję wygranym !
    Założę się że będą mieć problem osoby z mailem na portalu interia - nie dochodzą maile od benchmarkt.
    Polecam założyć konto na innym - dochodzi na wp.

    Skomentuj

  7. gofish
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-07 21:28

    Wygrani i tak już są wygranymi więc trochę się wyłamę i życzę powodzenia w kolejnych konkursach Benchmarka dla wszystkich tych którym tym razem się nie udało.

    PS: czy nie było by więcej nagród do rozdania gdyby podzielić je przez dwa lub trzy ? ;-)

    Skomentuj

  8. liwin
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-08 00:24

    Dobrze widzę? Jest tam moja nazwa? To znaczy, że da się wygrać w tych konkursach. Dziękuję! :)

    Skomentuj

  9. pawllaq
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-08 10:08

    Pierwszy raz w życiu wygrałem! :D
    Dziękuję i gratuluję pozostałym :)
    Mam nadzieję, że mail na gmaila dojdzie :P

    Skomentuj

  10. czapelka21
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-08 12:58

    Gratulacje zwycięzcom. Jak zobaczyłem nick Developer to już myślałem, że nasz Wielki Wodzu wygrał, ale imię i nazwisko się nie zgadza :P Pozdrawiam

    Skomentuj

  11. marcinDJ
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-10 13:30

    Niestety, nie udało się, ani przez cały adwentowy ani teraz, ani przez ostatnie 2 lata, ale... Nie można się poddawać :)
    Gratulacje dla zwycięzców!

    Skomentuj

  12. Kriksos
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-11 09:21

    Witam,
    Zaglądam na stronę od czwartku po kilka razy dziennie i nie mogę uwierzyć, że znalazłem się na liście wylosowanych osób :). Nie licząc kilku „trójek” w lotka po 24zł, to pierwszy raz kiedy coś wygrałem. Dziękuje redakcji serwisu Benchmark oraz partnerowi plebiscytu, firmie Komputronik. Wygrana tym bardziej jest dla mnie szczęśliwa ponieważ od kilku tygodni nosze się z zamiarem wymiany mojego komputera, który liczy sobie już ponad 5 wiosen. Każdy kto ma żonę czy dziewczynę wie, że dla drugiej połówki nie ma dobrego argumentu żeby kupić/wymienić komputer. Panowie dziękuje, ta wygrana to dla mnie idealne alibi, którego nie byłbym w stanie sam znaleźć ;). Jeszcze tylko potwierdzenie mailem i mogę rzucić się w wir zakupów... "Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo!...".

    Gratulacje dla pozostałych laureatów konkursu ;)

    Skomentuj

    1. Makkk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-11 11:11

      Gratulacje! Ale przez Ciebie omal nie dostałem zawału, bo też jestem Maciej S. i czytając listę tylko nick mi się nie zgadzał ;p

      Skomentuj

  13. knypol17
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-11 19:44

    Ktoś mnie tu kocha! :)
    Gratulację dla pozostałych uczestników za udział i za zdobyte nagrody. Dziękuje pięknie za nagrodę, do zobaczenia następnym razem.

    Skomentuj

    1. knypol17
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-11 19:45

      Z podniecenia chyba dwa razy się dodało :(

      Skomentuj

  14. knypol17
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-11 19:44

    Ktoś mnie tu kocha! :)
    Gratulację dla pozostałych uczestników za udział i za zdobyte nagrody. Dziękuje pięknie za nagrodę, do zobaczenia następnym razem.

    Skomentuj

  15. passat
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-11 22:00

    Dziękuję bardzo i gratulacje dla pozostałych.