Na topie

Pronax i ottoNd pomagają Imperial

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: e-Sport

Wystartowały otwarte kwalifikacje do europejskiego Minora. W ekipie Imperial oprócz standardowych graczy zagra też dwóch nowych zawodników: Otto „ottoNd” Sihvo oraz Markus „pronax” Wallsten.

Pronax i ottoNd pomagają Imperial

A A

Imperial stawia na Szwedów

Wystartowały otwarte kwalifikacje do europejskiego Minora. Możemy więc już śledzić zmagania zespołów o wejście do Majora – najbardziej prestiżowych zawodów CS. Nie ma się co dziwić, że przed otwarciem sezonu doszło do sporych roszad w składach. Jedne z ciekawszych zmian pojawiły się w ekipie Imperial.

gracz e-sportowy

Pod sztandarem brytyjskiej organizacji oprócz standardowej ekipy, czyli Nexa, hAdji’ego i EspiranTo zagra też dwóch nowych zawodników: Otto „ottoNd” Sihvo oraz Markus „pronax” Wallsten.

Co prawda menedżer zespołu na chwilę obecną traktuję obu graczy jako zmienników na czas kwalifikacji. Chłopaki ze Szwecji mają zastąpić Žygimantasa „nukkye’go” Chmieliauskasa i Eimantasa „pounha” Lazickasa. Jednak plotki z e-sportowego świata donoszą, że Szwedzi wejdą do składu Neila Muprhy’ego na stałe w zamian za Litwinów.

Odsłon: 1018 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!