Na topie

Przedsprzedaż Galaxy Note 9 w szczegółach

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Decydujący się na wcześniejsze zamówienie smartfona mogą liczyć na bonusy. Przedsprzedaż Galaxy Note 9 trwa do 23 sierpnia.

 • Przedsprzedaż Galaxy Note 9 w szczegółach
A A

Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj wieczorem odbyła się premiera Galaxy Note 9. Samsung postarał się, aby klienci mogli od razu sięgnąć po urządzenie, czego pokłosiem błyskawiczny start przedsprzedaży. Czy warto z niej skorzystać?

Przedsprzedaż Galaxy Note 9

Producenci przyzwyczaili nas, że wcześniejsze zamówienia bardzo często nagradzane są różnego rodzaju bonusami. W tym przypadku to przede wszystkim kod promocyjny do programu Samsung Odkup. O wartości aż 800 zł, jeśli ktoś zdecyduje się odsprzedać urządzenie z serii Note. W przypadku innych urządzeń kod promocyjny będzie miał wartość 400 zł.

Co istotne, mowa o kwotach gwarantowanych, które nie są zależne od stanu obecnego urządzenia. Warunkiem skorzystania z oferty jest aktywowanie nowo kupionego Galaxy Note 9 nie później niż 28 sierpnia i odsprzedanie starego urządzenia do 12 września.

Poza tym liczyć można na korzyści w ramach programu Guard Note 9. To dedykowana infolinia wraz z usługą zdalnego wsparcia w przypadku awarii, dodatkowy rok ochrony po standardowej 2-letniej gwarancji, możliwość skorzystania z opcji Naprawy Ekspresowej (do 2h) w wybranych punktach serwisowych oraz wymiany niedziałającego smartfona lub rysika na nowy. Korzystający z przedsprzedaży, którzy aktywują smarfona do 28 sierpnia i zarejestrują się do promocji otrzymają też możliwość jednorazowej naprawy pogwarancyjnej w okresie 12 miesięcy w postaci naprawy zbitego ekranu (niezależnie od okoliczności zbicia).

Przedsprzedaż Galaxy Note 9 trwa do 23 sierpnia. Wariant 6 GB RAM + 128 GB wyceniono na 4299 złotych, wariant 8 GB RAM + 512 GB kosztuje z kolei 5399 zł.

Dodajmy, że Galaxy Note 9 trafił już w nasze ręce. Więcej informacji znajdziecie w artykule, w którym opisaliśmy pierwsze wrażenia z użytkowania.

Źródło: Samsung

Odsłon: 2680 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. Q'bot
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-08-10 12:26

  Ale to ma utuczoną ramkę od góry...
  Ciekawe czy można tam zmieścić śpiwór i namiot na wszelki wypadek ;>

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!