Na topie

Przygotuj się na premierę Xbox One X - kup gry za 99 złotych

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry Xbox One

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry Xbox One Tematyka: gra akcji Producenci: Microsoft

Do katalogu Classics 99 dołączyło Gears of War 4. Jest to jedna z tych gier, które na Xbox One X będą wyglądać znacznie lepiej.

Przygotuj się na premierę Xbox One X - kup gry za 99 złotych

A A

7 listopada do sprzedaży trafi Xbox One X, czyli najpotężniejsza konsola do gier. Wraz z nią zadebiutują gry w ulepszonych wersjach, które pozwolą wykorzystać drzemiący w niej potencjał. Część z nich można teraz kupić za nieduże pieniądze. 

Classics 99 to seria wydawnicza, w skład której wchodzą gry na Xbox One w cenie 99 złotych. Nie są to zupełne nowości, ale nie są to też starocie – oferta została teraz uzupełniona przez Microsoft o dwa tytuły – to Forza Motorsport 6 i Gears of War 4. Ta druga jest jedną z gier „ulepszonych dla Xbox One X” – po aktualizacji zaoferuje rozdzielczość 4K i HDR.

Inne gry dostępne w serii Classics 99, które otrzymają upiększające aktualizacje, to dosłownie rewelacyjne Rise of the Tomb Raider z Larą Croft w roli głównej, będące hybrydą gry i serialu Quantum Break oraz najnowsza odsłona serii, której żadnemu Xboksowcowi przedstawiać raczej nie trzeba – Halo 5: Guardians.

Choć ulepszenia te najbardziej docenią posiadacze telewizorów 4K / HDR z wyższej półki, Microsoft zapewnia, że różnice będzie się dało odczuć praktycznie na każdym sprzęcie (więcej na ten temat w newsie Xbox One X zadowoli nie tylko posiadaczy telewizorów 4K).

Uzupełnijmy jeszcze, że inne gry w katalogu Classics 99 to: Forza Horizon 2, Forza Motorsport 5, Gears of War: Ultimate Edition, ReCore, Minecraft Favorities, Ryse: Son of Rome, Rare Replay, Sunset Overdrive i Dead Rising 3.

Źródło: Xbox, inf. własna

Gears of War 4 (Xbox One)

Cena od 99.00 do 99.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 4316 Skomentuj newsa
Komentarze

40

Udostępnij
  1. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-11-01 13:22

    Niedługo zaczną się porównania Digital Foundry w grach multiplatformowych i niebieskie fanboje będą musiały kupić sobie dużo maści na tylnią cześć ciała :D

    Skomentuj

    1. LuckyNumber8
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-01 14:05

      Na filmikach digital foundry różnice będzie widać zawsze, ale zakładam iż w praktyce te różnice (w większości przypadków) będą pomijalne dla każdego, kto gra z normalnej odległości od TV. Nie mówię już nawet o tym, ze dużo osób gra na PS4 wyłącznie w exy, a multiplatformy już ogrywa na PC z oczywistych przyczyn.

      Gdy mowa o rzeczy najważniejszej czyli grach exclusive, to PS4 nie ma konkurencji, nie mówię już o grach które nawet wyszły, ale też o tych zapowiedzianych. Wątpię więc, aby normalny posiadacz PS4 żałował kupna tej konsoli czy był z jakichkolwiek powodów smutny. Na tle PS4, Xbox ma niestety mało exów, choć przyznać trzeba, że naprawdę dobrych: Kolekcja Master Chiefa, Halo 5, forza horizon 2, forza 5-6. Mam cichą nadzieje, że leaki o zbliżających exach na xboxa okażą się prawdą (nowe ninja gaiden, dino crisis, nowe halo, forza).

      Dla mnie osobiście jednak xboxX będzie sprzętem MUST HAVE tak czy inaczej z powodów wstecznej kompatybilności. Uwielbiam stare dobre gry, a generacja xbox classic i 360 miała jedne z najlepszych gier w które kiedykolwiek grałem. To jak wyglądają teraz emulowane gry z tych pierwszych xboxów na xbox X to istny kosmos, nie spodziewałem się, że będzie tu podnoszona rozdzielczość, a jednak.

      Skomentuj Historia edycji

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2017-11-01 14:31

        "Na filmikach digital foundry różnice będzie widać zawsze, ale zakładam iż w praktyce te różnice (w większości przypadków) będą pomijalne dla każdego, kto gra z normalnej odległości od TV."

        Z takim założeniem to wszyscy kupowaliby badziewne samochody, bo przecież jadąc do roboty, w tym kraju też nie da się przecież ostrzej depnąć po garach i pocieszyć lepszym uczuciem prędkości albo przyspieszenia. A jednak kupują...
        Dlatego dla mnie argument że wszyscy siedzą dalej od telewizora jest bezsensowny. No chyba że prawnie zakażesz siadania bliżej. Ale dopóki nie, to patrz, ja siadam bliżej i już widze różnice...no i co wtedy?

        "Nie mówię już nawet o tym, ze dużo osób gra na PS4 wyłącznie w exy, a multiplatformy już ogrywa na PC z oczywistych przyczyn. "

        Czyli sugerujesz że fanboje Sony ogrywają multiplatformy na PC?
        Ja bym raczej powiedział że multiplatformy na PC, to ogrywają PECETOWCY. A fanboje tłuką multiplatformy dalej w gorszej jakości na swojej konsoli. Nawet ostatnio jak pisałem na PPe żeby niebieskie fanboje wstawiły screeny z choćby FM7, którą ogrywają rzekomo na PC (i przez to XO im nie potrzebny), to jakoś nie pojawił się ani jeden. I założe się że tak samo będzie po premierze XOX, gdy wrzuce screeny z FH3 albo Gear of War 4 , albo Battlefield 1, albo COD WW2 i będe chciał dla porównania żeby jakiś fanboj wstawił screeny ze swojej wersji PC w 4K, to założe się że żaden się nie pojawi.

        A co do emulacji i wstecznej kompatybilnosci....jasne, dla mnie to wygodniejsze niż trzymanie kilku konsol pod tv. A poprawione graficznie tytuły tez chętnie sprawdze.

        Skomentuj Historia edycji

        1. LuckyNumber8
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-11-01 17:16

          Nie można zabronić nikomu gry z głową w tv, ale oceniając sprawy z praktycznego punktu widzenia, to z normalnej odległości 2,5m od mojego tv 55 cali nawet 1080p wygląda doskonale, a co dopiero rozdzielczości 1440p i wyżej na PS4P podnoszone wyrafinowanymi technikami do 4K. W Ratchet and clanku nawet z metra od tv mam wrażenie natywu, obraz jest w pełni ostry i też digital foundry w filmiku (odnośnie testu wersji ratcheta na PS4pro) przyznali, że nawet oni mieli tu iluzję natywu 4K, a są to ludzie zwracający uwagę nawet na najmniejsze drobiazgi.

          Ja wypowiadam się tu jako osoba, która kupuje xboXa na premierę. Mimo to i tak wyższa rozdzielczość względem ps4 pro na xboxie nie jest czymś co zachęcilo mnie do kupna tej konsoli. W grach multiplatformowych na PC jakość grafikini płynność mam bezkonkurencyjną. Jedynym wyjątkiem będą gry na windowsa 10, tego instalować dla paru gier nie mam zamiaru i w tym przypadku wybiorę wersje na xboXa. Na różnych portalach z grami z tego co widzę dużo osob robi tak jak ja, tzn. w multiplatformy gra na PC, a konsole maja dla zawartości ekskluzywnej, a przykłady zatwardzialycj fanatyków ps4 okłamujących siebie, że ta konsola jest w stanie zastąpić PC mnie nie interesują

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-11-01 17:30

            "W Ratchet and clanku nawet z metra od tv mam wrażenie natywu, "
            "tv 55 cali nawet 1080p wygląda doskonale, a co dopiero rozdzielczości 1440p i wyżej na PS4P podnoszone wyrafinowanymi technikami do 4K"

            Kończy się Rachet and Clank i kończy się wrażenie natywu.
            1440p w Wolfenstain 2 vs wersja PC w natywnym 4K.

            PC
            https://zapodaj.net/images/c28d9b59009c2.jpg
            PS4pro
            https://zapodaj.net/images/77b4498875629.jpg

            PC
            https://zapodaj.net/images/6c5792081a01a.jpg
            PS4pro
            https://zapodaj.net/images/6cb1b669e9774.jpg

            Tu też masz wrażenie "natywu"?

            Skomentuj

          2. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-01 18:40

            Co za lol znów to samo zmanipulowane screeny i nie te same ujęcia itp.

            I czym się tu podniecasz i to na pc w cenie 5 konsol.

            Wystarczy jak pokaże stary ex z PS4 The Order 1886 i ten twój tytuł wygląda jak poprzedniej generacji :)

            https://www.youtube.com/watch?v=4KZGqzPomoU&t

            Z czym do ludzi i to na konsoli za tysia ech.... sio smarku :)

            Skomentuj

          3. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-01 22:18

            Nie grałem w wolfensteina (gra multiplatformowa), ale na przykladzie licznych gier które widziałem (wykorzystujących ps4pro) na żywo nawet z metra nie widać rozmazmazania i wcale mnie nie dziwi, że ekipa digital foundry była tak zachwycona jakością techniki checkerboard. Co do zdjęć z wolfensteina to ja pamiętam to co wklejałeś z horizona. Dając wiarę Twoim zdj. oczekiwałem zobaczyć na żywo równie rozmazany obraz, a ten był jednak ostry.

            Skomentuj

          4. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-01 22:52

            "Dając wiarę Twoim zdj. oczekiwałem zobaczyć na żywo równie rozmazany obraz, a ten był jednak ostry."

            Zdaje sie że przy okazji Drivecluba juz Ci udowodniłem , że moje screeny są dokładnie tej samej jakości jak Twoje.
            Jesli masz jakieś wątpliwości do tych z Wolfa, to tradycyjnie zgraj je na pendrive i porównaj sobie na swoim tv.
            I nie sądziełem , że komu jak komu, ale Tobie bede musiał po raz n-ty pisać takie rzeczy.

            Skomentuj

          5. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-02 11:36

            Screeny z drive cluba oglądane na kompie są bez wątpienia rozmazane gdy się da powiększenie na 100% (gdyż ogląda się 1080p rozciągnięte do 4K). Najważniejsze jednak, że na żywo jest zdecydowanie ostrzejszy obraz i sama różnica jest bardzo duża między tym co widzę na screenie i na tv (na screenach obraz jest po prostu rozmazany). Porównywałem również na TV jakość skalowania, wpierw obejrzałem same screeny z tej gry (1080p które skalowała konsola do 4K), oraz jak skaluje telewizor, to różnica też była, obraz miał widoczny lepszy obrys i mniejszą schodkowatość gdy te 1080p do 4K skaluje telewizor. Pomimo więc twoich screenów z gry, to mając dobry tv i PS4P sam mogę ocenić jak wygląda to na żywo i ta jakość jest wręcz rewelacyjna z normalnej zdrowej odległości od TV.

            Skomentuj

          6. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-02 12:09

            http://www.mattiasgustavsson.com/Blog/wp-content/uploads/2010/05/retrofilter_heroquest_thumb.png

            Tutaj zamieszczam ciekawe zdjęcie, które pokazuje jak duże różnice jest w stanie zrobić sama metoda skalowania i użycie odpowiednich filtrów, a pisałeś ludziom, że niby jakość skalowania nie ma znaczenia i obraz jaki widać na screenie będzie zawsze taki sam jak wyświetli TV. Na zalinkowanym screenie po lewej to zwykłe skalowanie, a po prawej zmodyfikowane z dodatkowymi filtrami i jakość obrazu jest zdecydowanie milsza dla oka, aliasing jest zmniejszony widocznie. Na tv obraz wygląda po prostu inaczej z wielu względów i dla mnie nie jest najważniejsze jak gra wygląda na screenach, ale przede wszystkim na żywo jak oglądam obraz z TV.

            Skomentuj Historia edycji

          7. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-11-02 20:12

            "http://www.mattiasgustavsson.com/Blog/wp-content/uploads/2010/05/retrofilter_heroquest_thumb.png

            Tutaj zamieszczam ciekawe zdjęcie, które pokazuje jak duże różnice jest w stanie zrobić sama metoda skalowania"

            To zdjęcie pokazuje jedynie że można sobie właczyć jakieś filtry na zapewne jakimś tam emulatorku na kompie. Sam takie rzeczy właczałem lata temu na emulatorze "mame".
            Dlatego daj już sobie spokój z udowadnianiem jakich to cudów potrafi dokonać skaler w tv. k

            Tak wyglada Driveclub na tv 4K
            https://zapodaj.net/images/179181c4a242b.jpg

            To tylko twoja indywidualna sprawa że siadasz tak daleko od tv że nie widzisz połamanych krawędzi na obiektach, badziewnego AA i rozpikselowanych samochodów przeciwników. I tyle. Usiadź bliżej , to zobaczysz.
            A poźniej odpal sobie z pendrivu te zdjecia:
            http://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2017/07/pCARS2-2017-07-20-00-16-23-316.jpg
            http://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2017/07/pCARS2-2017-07-20-00-10-44-386.jpg

            http://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2017/07/pCARS2-2017-07-20-00-05-55-678.jpg

            ...i zastanów się dlaczego tu już nie ma pikselozy, słabego AA itd. Podpowiem, bo gra jest w natywnym 4K.
            Dlatego wszystko sprowadza się do ODLEGŁOŚCI z jakiej oglądasz tv. W Driveclubie musisz siadać dalej żeby obraz wydał Ci sie "fajny".
            Przy PC2 w 4K (i innych grach w natywnym 4K), możesz siedzieć bliżej (albo dalej) i nie ma to znaczenia. Ale nie wmawiaj mi , że tv tak dalece ingeruje w "podany mu" obraz , że ty nagle w Driveclubie z bliska nie widzisz takiego obrazu jak na screenach.
            A jeśli dalej się bedziesz przy tym upierał, to poprosze twoje ustawienia obrazu, rusze tyłek do jakiegoś salonu RTV w którym stoi XE93 (bo żaden z moich znajomych go nie ma), wrzuce mu te twoje ustawienia obrazu i sam zobacze co jest grane. I zobaczymy czy wtedy dalej będziesz sie tak upierał jak to Twój tv zmienia obraz i w cudowny sposób dorabia super antyaliasing w grach i niweluje pikseloze tak że Ty nie możesz odróżnić gry FullHD od 4K.

            Skomentuj Historia edycji

          8. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-02 23:32

            Wyrzuć tego swojego Samsunga na śmietnik :)

            Co za dziecko nie reformowalne ja pier....

            Sony TV mają najlepszą obróbkę obrazu i Lucky ma Sony tak samo jak ja gimbusie. U mnie obraz jest jak marzenie czyściutki i ostry. Masz w swoim trupie taki ficzer jak łagodna gradacja baranku itp rzeczy. Każda gra z PS4 wygląda ładnie na TVikach Sony koniec kropka.

            Ile jeszcze będziesz błazna z siebie robił :) Dalej wstawiaj te swoje rozmazane wyprane screeny na psa urok tfu........

            Skomentuj Historia edycji

      2. thorgallpl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-02 09:06

        Tak, tak. W Polsce Polacy maja w domach i mocne pcty, i ps4. Miedzxy bajki nalezy to wlozyc. Zwykle w polskim domu kroluje pecet do zadan biurowych+konsola ps4-z przyzwyczajenia.

        Skomentuj

    2. PS4RaceMaster
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2017-11-01 14:45

      Ty sobie kup bo jak na razie gryzie cię w pup..... na widok exów z PS4.
      Zapomnij żebyś na xbox x zobaczył ładniejsze gry od gier na wyłączność od Sony

      Pięknie odpicowany Shadow of the Colossus dzieło sztuki only PS4.
      https://www.youtube.com/watch?v=Yw8oPsry1cw&t

      A tu porównanie z PS2vsPS4
      https://www.youtube.com/watch?v=lYF-kBuZthM

      The Last of us Part II Animacja i oprawa nie przebicia :)

      https://www.youtube.com/watch?v=UzdNECcio54&t

      Widziałeś zapowiedzi na konferencji Sony :)

      XBOX RIP

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-11-01 14:57

        GTSport tez miało tak zarządzić, a prosze jaka wyszła z tego kupka :DDDDDD
        A tak w ogóle akurat ty to nie rajcuj się za bardzo exami w które i tak zagrasz tylko na youtubie bo sie ośmieszasz.
        Dawaj jakieś swoje screeny z GTSport (mesjasza na którego tak czekałeś), bo narazie to wychodzi na to że ja gram na swojej PS4Pro w większą ilosc exów niż ty. A ty tylko kłapiesz dziobem i wstawiasz filmiki z YT.

        Skomentuj

        1. PS4RaceMaster
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2017-11-01 15:13

          Nie podskakuj bo już wszystko w praniu wyszło że GTS prezentuję się najlepiej od twojej Forzy 7 a taki miał być pogrom hue hue.

          Tech Analysis: Gran Turismo Sport vs Forza Motorsport 7

          https://www.youtube.com/watch?v=SQ6W4bVqQzk&t

          GTS prezentuję się bardziej realistycznie i tyle z twoje kwiku :)

          Na razie to twój mesjasz M$ X power true 4K idzie na dno ech...

          Nawet taki remake z PS2 na PS4 pokazuję gdzie ta twoja emulacja z xboxa się nadaje ech.....

          To jest dopiero podrasowanie gry od strony wizualnej a nie powidoki z emulacji.

          Gameplay
          SHADOW OF THE COLOSSUS

          https://www.youtube.com/watch?v=PGsztueI9hg

          Skomentuj Historia edycji

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-11-01 15:28

            To wrzucisz w końcu swoje screeny z GTSport żeby udowodnić że masz tą gre?
            Czy dalej bedziesz kłapał dziobem i udowadniał, że ty to jedynie rajcujesz się exami przez lata czekając na nie, a grasz na YT?
            Widzisz jak łatwo cie zaorać :DDDDDDD
            Dziękuje, kolejny youtubowy fanbojek, który nawet nie ma konsoli, zamieciony.

            Skomentuj

          2. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2017-11-01 15:45

            Sam jesteś fanboj to jeszcze do tego troll co łazi wszędzie po portalach i pisze swoje farmazony jakie to exy są do dup..... a grafika w nich to kup....

            Taki zaślepiony fanboj że nawet nie widzi jak M$ idzie na dno i pluje wam w twarz po raz kolejny ale za to będziesz miał w co grac w starocia z emulacji. Po co nowe gry i duże produkcję exy itp.

            Postawisz sobie ładnie xbox x na szafce i będziesz ciorał w stare tytuły hue hue.
            Teraz będziesz dumny z siebie true power 4K i będziesz się wachlował tylko nie wiem do czego :) Tylko gdzie ta moc gdzie te 4K gdzie te wielkie produkcję z oprawą na miano nowej generacji.

            Nie masz argumentów to klepiesz o jakiś screenach ech....... sio fanbojku.

            Skomentuj

          3. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-01 15:57

            I wszędzie gdzie się pojawie to robie orke takim jak ty, bo w odróżnieniu od ciebie ja mam te gry, a nie rajcuje się nimi tylko na YT.
            To samo będzie z XOX, gdzie powstawiam screeny z porównaniami do gier z PS4, a tacy jak ty będą jednie płakać i sie pocieszać filmikami na YT, bo przecież konsoli XOX nigdy nawet na oczy nie zobaczą.
            Skąd się biora takie youtubowe trolle jak ty, to nie wiem. Żadnego pożytku z was nie ma. Żeby chociaż jeden z drugim miał te exy na konsoli, to by przynajmniej jakieś argumenty miał poza linkowaniem filmiku z YT, a tak zero...
            Ty sie lepiej zajmij jakąś robotą , to może bedzie cie w końcu stać na te twoje exy.

            Skomentuj

        2. LuckyNumber8
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-11-01 17:25

          Z gt sport wyszło faktycznie słabo ale akurat nie w aspekcie nad którym ubolewasz. Poza kwestią rozdzielczości jest to obecnie najbardziej dopieszczona graficznie gra tego typu i nie udawaj, że analiza speców z digital foundry nie ma tu znaczenia.

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-11-01 17:34

            "Poza kwestią rozdzielczości jest to obecnie najbardziej dopieszczona graficznie gra tego typu"

            Czyli jakiego typu?

            "nie udawaj, że analiza speców z digital foundry nie ma tu znaczenia."

            Analiza speców z DF to może mieć dla mnie znaczenie w przypadku oceniania grafiki w grze , której nie widziałem na oczy. Ale GTSport mam na konsoli, więc mając zdrowe oczy potrafie sam ocenić jak wygląda grafika w tej grze.

            Skomentuj Historia edycji

          2. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-11-01 18:29

            Przecież ty konsoli nie masz smarku :)

            Jakbyś miał i widział GTS w ruchu to byś takich głupot nie pisał.

            Nie ujadajcie fanbojki nie moja wina że M$ po raz kolejny pluje fanom w twarz.

            Co ty będziesz porównywał multiplatformy hue hue. Tylko czym będziesz się podniecał jak do exów z PS4 będzie brakowało w kwestii oprawy.

            Szach mat :)

            Wystarczy że wstawie kilka screenów z dodatku do Horizon i twoje multiplatformy z xbox x wymiękną i tyle zostanie ci po true power 4K na obudowie :)


            Skomentuj

          3. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-01 22:37

            Pisząc gra tego typu miałem na myśli symulacyjne samochodówki typu project cars, forza. Możesz widzieć daną grę na żywo, ale swoimi postami już udowodniłeś, że potrafisz dostrzegać tylko wady i napiszesz wszystko byle tylko pośmiać się z PS4. Przez tyle lat wyszło tyle naprawdę pieknych gier na PS4 (co teraz dopiero doceniam po kupnie konsoli), a Ty ciągle tylko narzekałeś i nie opisywałeś absolutnie żadnych plusów związanych z grafiką. Tak więc wybacz, ale przeciętna osoba czytająca Twoje komentarze już wyrobiła sobie opinie o Tobie, jako o osobie, która wręcz nienawidzi ps4 i w związku z tym nigdy nie napiszesz na temat tego sprzętu nic obiektywnego. Ekipa digital foundry zajmująca się technikaliami gier wyrobiła sobie renomę z uwagi na fakt rzetelnej oceny technikaliów i nie oczekuj, że przekonasz kogoś do swojego zdania pisaniem, że masz oczy i mogłeś w daną grę zagrać. Mój kolega też ma oczy ;), a mimo to 10 lat temu wmawiał mi, że jego tani panel TN w monitorze wyświetla znacznie lepsze kolory jak moje CRT wówczas. Oczywiście wciąż możesz mieć swoje opinie i pisać różne rzeczy o grach na ps4, ale ja czytając takie coś też mam swoje zdanie i potrafię ocenić, czy się z tym warto zgodzic lub nie.

            Skomentuj Historia edycji

          4. thorgallpl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-02 09:24

            wiez, na xboxa tez jest duzo super gier, ale w Polsce ludziska kupuja ps4 z przyzwyczajenia do marki. ja pierwszy raz kupilem xboxa i kupie Xa, bo gram glownie w gry multiplatformowe. ps4 moge pozyczyc od sasiada-i zagram w te kilka tytulow, ktorych nie ma na klocku. posiadanie dwoch konsol tez wchodzi w gre-ps4 moge sciagnac z anglii za smieszne pieniadze.

            Skomentuj

      2. hexenisalive
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2017-11-01 17:15

        The last of Us jest teraz tworzone przez seksistowski Team. Wywalono scenarzystkę odpowiedzialną za 3 części Uncharted, bo tak. Ktoś tam darł koty o seksizm.
        To nie to samo Naughty Dog co kiedyś.

        Skomentuj

      3. thorgallpl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-02 09:20

        to bylo dzielo sztuki, na ps2.
        teraz to odgrzany kotlet. jest jedna,mjedyna gra, ktorej remake chetni bym ogral-silent hill.

        Skomentuj

    3. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-01 19:02

      Nie moge się doczekać aż zrobią porównanie nowego spidermana (bo wyglada bardzo ostro i ładnie na filmach reklamowych).

      Skomentuj

  2. Kynareth
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-11-01 14:18

    Xbox One X to sprzęt dla tych, którzy normalnie korzystają z ultrabooka do codziennych czynności, a do tego posiadają Xbox 360 lub Xbox One i chcą upgrejdu do czegoś wyraźnie mocniejszego. Dla pecetowców, którzy mają nowy sprzęt z i5 i GTX 1060 w górę, nie ma sensu.

    Skomentuj

    1. LuckyNumber8
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-01 14:22

      Wszystko się zgadza, z wyjątkiem tego, że to raczej będzie 1070GTX zamiast 1060GTX (i sam nie wiem, czy nawet ta karta pozwoli zrównać w każdej grze jakość jak na xboxie i przy mniejszych spadkach).

      Skomentuj

    2. thorgallpl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-02 09:27

      konsolo-komputer Pc marki xbox to zwykly pecet zaprojektowany do granai w salonie na duzym tv. pctowcy , ktorzy lubia grzebac w ustawieniach i wyciagac na maksa grafike z posiadanego sprzetu, graja na pececie, ktory sluzy do wszystkiego. znam tez takich, ktorzy wiecej czasu poswiecaja na dostrajanie ustawien niz granie. wg mnie to juz choroba psychiczna:)

      Skomentuj

      1. TheZajax
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-02 13:02

        Cała aktualna generacja to komputery w małej obudowie.

        Skomentuj Historia edycji

  3. raffal81
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-11-01 18:17

    Zapominacie że to gry sprzedają konsole, jeżeli na konsoli nie będzie nic ciekawego, a w wiele gier które są na xbox one x będę mógł zagrać na PC, to po co na siłę kupować następne pudełko.

    Tak poważnie, niech ktoś mi jak będzie chciał oczywiście, wypiszę EXCL. na PS4 i XBOX ONE X, bo jak na razie nie słyszałem o niczym wyjątkowym na X'a.

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-01 18:54

      "a w wiele gier które są na xbox one x będę mógł zagrać na PC, to po co na siłę kupować następne pudełko."

      No bo...uwaga, uwaga, skup się...bo na XOX zrobisz w przypadku multiplatform, to przez co tacy jak ty beczą na forach od lat, czyli...ODSPRZEDAŻ GRY.
      Więc zagrasz w najładniejsze multiplatformy , a poźniej w spazmach orgazmu wystawisz je na Aledrogo i będziesz mógł latać po forach i głosić hasełka, że twoja gra kosztuje cie na XOX ze 20zł, nie więcej.

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-11-01 20:05

        Kompletnie nie rozumiem o co CI chodzi, co? gdzie? jak? ja beczę? Ja w życiu nie odsprzedałem żadnej gry ;]

        Ty to jednak jesteś jakiś dziwak naprawdę.

        Mi chodziło uwaga skup się - PUDEŁKO jako dodatkowe urządzenie na którym grasz, nie chodziło mi o gry, dzizas.

        Skomentuj

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-11-01 20:18

          Nie odsprzedałeś? No to chyba Cie pomyliłem z jednym z tych fanbojków kwilących wiecznie na gry przypisane do konta.
          To spokojnie graj dalej na PC w multiplatformy w najlepszej jakości.

          Skomentuj

          1. raffal81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-01 20:33

            Kompletnie mnie nie zrozumiałeś, ja pisałem tylko, do tego pytałem, czym ma XBOX X walczyć na rynku konsol, no ok będzie mocniejsze, gry za pewne też będą wyglądać ładniej, ale tak jak ja w przypadku kiedy mam dosyć fajnego kompa, to kompletnie nie jest mi potrzebny XBOX, bo pogram sobie w 90% jak nie 95% gier z xboxa na PC.

            Dlatego też mam PS4, bo excl. jest tam naprawdę sporo, a jeszcze widzimy że dużo przed nami i ciesze się że mogę pograć w jak największa liczbę gier. Tu nie chodzi konkretnie o platformę, ale o gry, bo mam gdzieś na czym gram, ale w co gram.

            Zastanawia mnie to czym XONE X ma walczyć z PS4PRO, bo samą mocą konsoli rynku się nie zawojuje, PS4 ma bibliotekę fajnych gier, a XBOX ?

            Skomentuj Historia edycji

          2. thorgallpl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-02 09:29

            wielu nrmalnych ludzi nie ma mocnego pceta do grania, tylko laptopa albo desktopa z poprzedniej epoki-mowa o grach. kupuja playstation z przyzwyczajenia, bo sprzedaz tych eksow jest niska-ale jako reklama -przyciaga.

            Skomentuj

    2. LuckyNumber8
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-02 11:59

      Dużo ludzi woli kupić jednak konsole niż złożyć kompa, gdzie sama karta graficzna jest czasem 2x droższa od całej konsoli, więc xboX oferujący bezdyskusyjnie najlepszą jakość multiplatform na pewno zainteresuje sporo osób. Większość gier tak na PC jak i na konsolach, to własnie multiplatformy i na pewno nie jest tak, że na xboXie nie będzie w co grać, ot po prostu nie ma tyle exclusivów. XboX dla mnie jednak jest maszyną ciekawą z przyczyn BC, tak rewelacyjna jakość odpalanych gier z poprzednich generacji (które po dziś dzień uwielbiam i chętnie w nie gram) jest dla mnie tak samo dużym atutem przemawiającym za kupnem konsoli jak nowe exclusivy.

      Oczywiście jeszcze lepiej byłoby, gdyby microsoft zainwestował w exclusivy na xboXa w takiej ilości jak robi to sony. Obecnie na xboxie jest ich tylko kilka (warte uwagi to tylko halo 5, halo kolekcja master chiefa, forza horizon 2, forza 5/6) i na pewno M$ zainteresowałby wiele nowych osób do tej konsoli, gdyby wyszło takie nowe ninja gajden, forza horizon 4, dino crisis, crimson skies, czy halo (a taką listę sugeruje właśnie jeden z leaków).

      Skomentuj

  4. TheZajax
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-11-02 13:03

    Od 15 lat słyszę jak to marka Xbox upada. Nie możecie w końcu się pogodzić i po prostu grać w gry zamiast dopisywać filozofii do swojego wyboru zakupowego ?
    Kłócicie się na której konsoli gra będzie ładniejsza, podczas gdy każda gra będzie zawsze wyglądać najlepiej na PC ( tak, nawet exclusivy które są tworzone na komputerach wyglądają lepiej od ich konsolowych konwersji z obniżonymi rozdzielczościami, więc nie wymądrzajcie się i nie zakłamujcie się że Horizon Dawn był pisany na PS4 ).
    Zamiast walczyć o nowe użyteczne funkcje jak chociaż oddzielne wyjście dźwięku w konsoli Sony, czy też darmowe granie przez internecie to sracie się, że puszka przy śmietniku na ulicy w GTA jest w większej rozdzielczości niż na konsoli konkurencji.
    Tylko na waszym rynku są takie kłótnie. Nigdy nie słyszałem o przykładowo "fanbojach LG" udowadniających wszędzie że ich telewizory mają więcej pikseli od innych, albo że mój electrolux ssie lepiej paprochy od innych.
    Gdyby serio marka Xbox przestała istnieć, to pewnie zaczęli byście z nudy walczyć z Nintendo. Plujecie okruchami chipsów że tylko idioci kupią nowego Xbox-a boś taki drogi ło la boga, a potem grzecznie siadacie przed Star Wars Battlefront II i wydajecie połowę pensji na kolorowe karteczki, no bo to takie zajebiste płacić 5 dolarów za dodatkowe dwa naboje w pistolecie. Przepraszam że nadużycie przekleństw ale krew mnie zalewa jak widzę brak zainteresowania ważnym sprawom, bo wcześniej trzeba udowodnić swoją zajebistość.

    Skomentuj

    1. thorgallpl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-03 08:18

      Przeciez to dzieci w wieku 15-25 lat. To nie zmienia sie od lat 80tych. Zawsze sa klotnie co jest lepsze(atari czy commodore), pozniej pc vs konsole. Takie zycie, ze kazdy szuka obozu, z ktorym chce sie identyfikowac.