Na topie

Quake Champions - pudełkowa „kolekcjonerka” z figurką Scalebearera

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Osoby, które zdecydują się na zakup edycji kolekcjonerskiej gry Quake Champions, będą mogły postawić na półce 30-centymetrowego Scalebearea oraz cieszyć się dostępem do wszystkich obecnych i przyszłych Czempionów.

 • Quake Champions - pudełkowa „kolekcjonerka” z figurką Scalebearera
A A

Od dwóch lat możemy przyglądać się rozwojowi Quake Champions. Ekipa id Software systematycznie wzbogaca swoją dzieło o nowe elementy, a gracze, którym podoba się to szczególnie, mogą zastanowić się teraz nad kupnem „kolekcjonerki”.

Quake Champions – Edycja Kolekcjonerska

W przedsprzedaży dostępna jest już pudełkowa edycja kolekcjonerska gry Quake Champions. To zestaw, na który składają się: pełna wersja gry (z wszystkimi aktualnymi i przyszłymi Czempionami), ekskluzywna skórka oraz ręcznie malowana, 30-centymetrowa figurka Scalebearera. 

Quake Chamption Scalebearer

Obecnie zestaw można zamówić w sklepie Muve, gdzie jego cena to 389,99 zł. Oficjalna rynkowa premiera została natomiast zaplanowana na 10 sierpnia.

Lipcowa aktualizacja gry Quake Champions

Warto przy okazji wspomnieć o aktualizacji. Poprawia ona balans postaci i broni oraz interfejs użytkownika, a także likwiduje znane błędy. Jej najważniejszym elementem jest natomiast nowa arena o nazwie The Molten Falls. Mapa ta jest dostępna we wszystkich trybach rozgrywki oprócz Ofiary. 

„Ta piekielna arena jest pełna bogatej scenerii, w której nacisk postawiono na działania na różnych wysokościach. Szerokie drogi czekają na śmiałych łowców, zapewniają duże pole widzenia, idealne do wykazania się umiejętnościami biegania i strzelania”, czytamy w zapowiedzi.

Zwiastun Quake Champtions - The Molten Falls

Aktualnie w Quake Champions występuje 13 postaci: to Nyx, Scalebearer, Anarki, Slash, Clutch, Galena, Ranger, Visor, Sorlag, BJ Blazkowicz, Doom Slayer, Keel i Strogg & Peeker. Oprócz „kolekcjonerki” grę można kupić naturalnie w standardowej wersji, na Steamie.

Źródło: Bethesda, Cenega

Odsłon: 2645 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. q3aki
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-07-11 21:37

  pomimo ze wychowalem sie na serii Q, tak QC lubie i gram, ale daleko jej jeszcze do plynnosci jaka oferowali starsi bracia.
  Sama figurka... mehh.. scaleduperel ktory nie jest nawet ciekawa postacia. Wiekszosc grajacych wydaje mi sie, ze wolalaby zobaczyc kogos innego

  Skomentuj

   1. Cepheus119
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-07-12 08:36

    Łezka się w oku kręci ;). Ja mam np takie chore fantazje, że chętnie zobaczyłbym grę na zasadach podobnych do Overwatcha ale w dużo poważniejszym klimacie. Epic Games z Unrealem pasowałby tutaj idealnie - do tej pory mapy z UT uważam, za najfajniejsze mapy w fps. Ehh dużo krwi i te okrzyki "You suck!!" "Bite me!" .. "Meeediiiccc!!!" :D

    Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!