Gry komputerowe

Quake Champions - pudełkowa „kolekcjonerka” z figurką Scalebearera

z dnia 2018-07-11
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Osoby, które zdecydują się na zakup edycji kolekcjonerskiej gry Quake Champions, będą mogły postawić na półce 30-centymetrowego Scalebearea oraz cieszyć się dostępem do wszystkich obecnych i przyszłych Czempionów.

Od dwóch lat możemy przyglądać się rozwojowi Quake Champions. Ekipa id Software systematycznie wzbogaca swoją dzieło o nowe elementy, a gracze, którym podoba się to szczególnie, mogą zastanowić się teraz nad kupnem „kolekcjonerki”.

Quake Champions – Edycja Kolekcjonerska

W przedsprzedaży dostępna jest już pudełkowa edycja kolekcjonerska gry Quake Champions. To zestaw, na który składają się: pełna wersja gry (z wszystkimi aktualnymi i przyszłymi Czempionami), ekskluzywna skórka oraz ręcznie malowana, 30-centymetrowa figurka Scalebearera. 

Quake Chamption Scalebearer

Obecnie zestaw można zamówić w sklepie Muve, gdzie jego cena to 389,99 zł. Oficjalna rynkowa premiera została natomiast zaplanowana na 10 sierpnia.

Lipcowa aktualizacja gry Quake Champions

Warto przy okazji wspomnieć o aktualizacji. Poprawia ona balans postaci i broni oraz interfejs użytkownika, a także likwiduje znane błędy. Jej najważniejszym elementem jest natomiast nowa arena o nazwie The Molten Falls. Mapa ta jest dostępna we wszystkich trybach rozgrywki oprócz Ofiary. 

„Ta piekielna arena jest pełna bogatej scenerii, w której nacisk postawiono na działania na różnych wysokościach. Szerokie drogi czekają na śmiałych łowców, zapewniają duże pole widzenia, idealne do wykazania się umiejętnościami biegania i strzelania”, czytamy w zapowiedzi.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Zwiastun Quake Champtions - The Molten Falls

Aktualnie w Quake Champions występuje 13 postaci: to Nyx, Scalebearer, Anarki, Slash, Clutch, Galena, Ranger, Visor, Sorlag, BJ Blazkowicz, Doom Slayer, Keel i Strogg & Peeker. Oprócz „kolekcjonerki” grę można kupić naturalnie w standardowej wersji, na Steamie.

Źródło: Bethesda, Cenega

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    pomimo ze wychowalem sie na serii Q, tak QC lubie i gram, ale daleko jej jeszcze do plynnosci jaka oferowali starsi bracia.
    Sama figurka... mehh.. scaleduperel ktory nie jest nawet ciekawa postacia. Wiekszosc grajacych wydaje mi sie, ze wolalaby zobaczyc kogos innego
    Zaloguj się