Na topie

Rage 2 na fragmentach rozgrywki wprost z Gamescom 2018

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Jednym z najważniejszych elementów zabawy w Rage 2 będzie walka. To właśnie na niej koncentruje się najnowszy materiał wideo.

  • Rage 2 na fragmentach rozgrywki wprost z Gamescom 2018
A A

Od zapowiedzi RAGE 2 nie minęło wiele czasu. Nowe informacje i materiały wideo promujące tę produkcję pojawiają się dość systematycznie, twórcy wybrali się też na trwające targi Gamescom 2018.

Nie przygotowali wprawdzie oficjalnego materiału wideo dedykowanego tej imprezie, ale obecni w Kolonii mają okazję przyjrzeć się rozgrywce z bliska. Udostępniony fragment zabawy zmusza do uporania się z kilkoma przeciwnikami. Dzięki temu możemy zobaczyć jak wygląda wymiana ognia, a także poznać część arsenału. Nie wypada też zapominać, że prócz broni palnej bohater będzie mógł skorzystać z wingsticka oraz kilku specjalnych zdolności.


Można odnieść wrażenie, iż gra zmuszać będzie do przemierzania niewielkich lokacji. Najwidoczniej padło akurat na taki fragment, ponieważ od pierwszych zapowiedzi twórcy podkreślają, iż w Rage 2 zobaczymy duży i otwarty świat.

Dodajmy, że  RAGE 2 zadebiutuje w przyszłym roku, ale dokładnej daty jeszcze nie znamy. Platformy docelowe gry to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: IGN

Odsłon: 3154 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!