• benchmark.pl
 • Gry
 • Rainbow Six Siege przez weekend za darmo, wkrótce nowy dodatek
Gry

Rainbow Six Siege przez weekend za darmo, wkrótce nowy dodatek

opublikowano przez w dniu 2016-07-29

Już w przyszłym tygodni Rainbow Six Siege wzbogaci się o kolejnych operatorów i nową mapę.

Zdecydowaliście się na zakup Rainbow Six Siege? Niezależnie od odpowiedzi mamy dla Was interesujące wieści.

Osoby, które nie zdecydowały się na sięgnięcie po grę, ale są tym być może zainteresowane mają teraz okazję do jej sprawdzenia. O godzinie 19:00 naszego czasu wystartował darmowy weekend z Rainbow Six Siege. Aby z niego skorzystać trzeba dysponować odpowiednio mocnym PC i posiadać konto na Uplay lub konsolą Xbox One i kontem Xbox Live Gold. Oferta trwa do poniedziałku.

Ci natomiast, którzy grę już w swojej kolekcji mają otrzymają w przyszłym tygodniu szansę na sięgnięcie po nowy dodatek - Operation Skull Rain. Wniesie on do rozgrywki brazylijskie oddziały Batalhão de Operações Policiais Especiais (BOPE) z dwójką operatorów - Caveira i Capitão. Pierwszy dysponować ma umiejętnością Silent Step dającą szansę na ciche skradanie się do wrogów, a nawet ich unieruchamianie i przesłuchiwanie. Drugi natomiast wyposażony będzie w kuszę z duszącymi (spalającymi tlen) strzałami oraz granatami dymnymi.

Dodatek to także nowa mapa zabierająca graczy rzecz jasna do Brazylii. Wedle zapowiedzi charakteryzować będzie się szerokimi możliwościami destrukcji otoczenia. Poza tym do gry wprowadzony zostanie tryb Tactical Realism i kilka mniejszych elementów.


Premiera dodatku Operation Skull Rain planowana jest na 2 sierpnia. Wydany zostanie on na wszystkich platformach docelowych gry - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: blog.ubi

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  A ktore gry wygladaja lepiej. Przynajmniej optymilizacja jest dobra. I pan redaktor powinien poprawic, bo do tej gry nie potrzeba mocnego kompa. Slaby tez pociagnie ta gre.
  Zaloguj się
 • avatar
  Darmowy weekend fajna sprawa, zawsze mozna pośmiać się z noobków na normalach :D
 • avatar
  pomijając fakt, czy to fajna gra czy nie, to według mnie grafika to taka porażka jakiej dawno nie widziałem, toć to wygląda jak gra z przed 10 lat
  Zaloguj się
  -6