Na topie

Remastery GTA niewykluczone, ale...

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: Grand Theft Auto Producenci: Rockstar Take-Two

Być może w przyszłości zobaczymy odświeżone wersje starszych odsłon serii Grand Theft Auto. Musi to być jednak uzasadnione.

  • Remastery GTA niewykluczone, ale...
A A

Firma Take-Two opublikowała swój najnowszy, coroczny raport finansowy – wynika z niego między innymi, że najnowsze GTA znalazło już ponad 65 milionów nabywców na całym świecie, a w osiągnięciu kolejnego bardzo dobrego wyniku pomogły też premiery NBA 2K15 i 2K16, WWE 2K16 oraz XCOM 2. Dowiedzieliśmy się też, że ekipa Rockstar pracuje na nowymi projektami, które wkrótce zostaną ogłoszone. Przy okazji podawania tych informacji padło też pytanie o to, czy w planach jest odświeżenie wcześniejszych odsłon serii Grand Theft Auto.

Pytanie dotyczyło konkretnie dwóch odsłon, które trafiły wyłącznie na PlayStation 2, a więc Liberty City Stories i Vice City Stories, ale prawdopodobnie można by je rozszerzyć także na starsze części. Tym bardziej, że odpowiedź dyrektora generalnego Take-Two, Starussa Zelnicka brzmi: „nie wykluczamy tego”. Decyzja o stworzeniu remasterów, według niego, może zapaść jednak wyłącznie wtedy, gdy producent będzie miał na to kreatywny pomysł – „nie będziemy odświeżać tylko po to, by zarobić kilka dolców”.

„[Podejmowanie decyzji] chcemy zacząć od odpowiedzi na pytania: «czy to będzie ekscytujące dla fanów, czy będą z tego zadowoleni i czy będzie to odpowiednie dla naszej marki i naszej firmy?». Jeśli odpowiedzi będą brzmiały «tak», będziemy mogli rozpocząć planowanie takiej produkcji. Jeśli jednak nie będziemy co do tego przekonani, odpuścimy” – powiedział Zelnick. A wy chcielibyście zagrać w odświeżoną wersję którejś z wcześniejszych osłon serii Grand Theft Auto? Dajcie znać w sondzie i w komentarzach.

Źródło: GameSpot, Marineford

Odsłon: 6251 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. DragDay7
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2016-05-19 15:02

    And remember - respect is everything!

    Skomentuj

    1. juventino
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-05-19 23:47

      Jesus Saves!

      Skomentuj

    2. korax
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2016-05-20 00:39

      All you had to do was following the damn train CJ!

      Skomentuj

  2. Frodo5000
    Oceń komentarz:

    30    

    Opublikowano: 2016-05-19 15:08

    Dawać Red Dead Redemption na PC Rocstar!!!

    Skomentuj

  3. VectroV
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-05-19 15:42

    "Pytanie dotyczyło konkretnie dwóch odsłon, które trafiły wyłącznie na PlayStation 2, a więc Liberty City Stories i Vice City Stories" Obie wyszły wpierw na PSP, potem na PS2...

    Skomentuj

  4. Bostonawy
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-05-19 15:43

    Dalej czasami się nuci marynarzyków z GTA 2, nie mam pojęcia co oni tam mruczeli, a hą hą yea

    Skomentuj

    1. Balrogos
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2016-05-19 15:55

      ha ha heri je hahe! :D

      Skomentuj

    2. Torrez1
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-05-19 22:17

      Dla mnie to oni byli Elvisami z tym ich Ahahą yeah

      Skomentuj

    3. juventino
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-05-19 23:51

      ja nucę do dzisiaj "I ordered a coffee and something to eat..."
      www.youtube.com/watch?v=tZkSu4yiOvA

      Skomentuj

  5. Ladros
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-05-19 15:51

    Vice City wiadomo ;)

    Skomentuj

  6. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-05-19 16:33

    Nie umiem się zdecydować ale na bank w tej kolejności:
    1) GTA San Andreas
    2) GTA Vice City
    3) GTA III
    Wystarczy mi że przerobią te gry pod obecną technologię i przez miesiąc lekko jest w co grać

    Skomentuj

  7. king2127
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-05-19 17:02

    Niech połączą wszystkie w jedno i będzie git :)

    Skomentuj

    1. TheMaverickMX
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-05-19 18:09

      Coś na wzór moda GTA Ultra do GTA SA który nigdy nie wyszedł :P

      Skomentuj

    2. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-05-19 20:17

      Jestem za lecz myślałbym aby wybrać z wszystkich gier te najmocniejsze strony, atuty tych gier które przyciągały nas przed komputery na kolejne godziny :)

      Skomentuj

    3. Polhar
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-05-19 21:10

      Tutaj jest coś w tym stylu: http://gtaforums.com/topic/776561-wipbetasa-gta-underground-savclc-other-maps/page-1

      Skomentuj

  8. Stashqo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-05-19 19:30

    Zagrałbym w Chinatown Wars na pc, bardzo mi się podobała rozgrywka na psp, cięty język dialogów, komiksowa oprawa i bardzo fajny pomysł jakim były "minigry" przy kradnięciu zaparkowanych aut dzięki czemu ucieczka przed policją wcale nie należała do najłatwiejszych :)

    Skomentuj

  9. filazaf
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-05-19 23:52

    GTA 2!!

    Skomentuj

  10. Much_
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-05-20 10:02

    A może coś nowego a nie tylko remastery... Dziwne to trochę bo jak inne firmy odgrzewają gry to są beee ale jak rockstar ma odgrzać gta to wszyscy się cieszą... A może niech zrobią coś przełomowego jak wejście w świat 3d z gta 3?