Na topie

Serial Cleaner - twórcy serwują garść statystyk

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Twórcy gry Serial Cleaner postanowili nam o niej przypomnieć. W tym celu przygotowali infografikę w typowym dla siebie stylu.

  • Serial Cleaner - twórcy serwują garść statystyk
A A

Może nie jest największym tegorocznym hitem, może nie jest nawet hitem, ale z pewnością jest jedną z najbardziej oryginalnych i klimatycznych produkcji ostatnich miesięcy. Twórcy próbują raz jeszcze zwrócić uwagę na swoje dzieło zatytułowane Serial Cleaner i robią to w taki sposób, że postanowiliśmy im pomóc.

Ekipa iFun4All przygotowała ciekawą infografiką, na której podsumowano najważniejsze statystyki gry Serial Cleaner (i – nie ukrywajmy – nie tylko). Zanim ją pokażemy, przypomnijmy, że ten (ciepło przez nas przyjęty) tytuł pozwala wcielić się w czyściciela, czyli gościa, który sprząta miejsca zbrodni. Jak idzie graczom to zadanie? Zobaczcie:

Serial Cleaner infografika

Aktualnie gra jest dostępna w trzech wersjach: na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Niedawno jednak krakowskie studio poinformowało, że Serial Cleaner zmierza również na swoją czwartą platformę docelową, którą jest Nintendo Switch. Jeśli wciąż nie macie pojęcia, co to za tytuł, rzućcie okiem na zwiastun:

Źródło: iFun4All

Odsłon: 1991 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!