Na topie

Sprawdź za darmo oryginalne Shadow Warrior na PC

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: 3D Realms strzelanina

Klasyczna strzelanina w edycji kompletnej dostępna jest bez zabezpieczeń DRM na platformie GOG. Ktoś chętny na chwilkę przyjemności z Shadow Warrior?

Sprawdź za darmo oryginalne Shadow Warrior na PC

A A

Shadow Warrior 2 było jednym z największych pozytywnych zaskoczeń końcówki ubiegłego roku. Polska ekipa Flying Wild Hog przygotowała kawał solidnej, szalonej strzelaniny z niemniej pokręconym Lo Wangiem w roli głównej. Teraz każdy może sprawdzić pierwszy rozdział jego historii.

W serwisie GOG pojawiła się możliwość pobrania zupełnie za darmo oryginalnej gry Shadow Warrior z 1997 roku. Wprawdzie na Steamie tytuł ten był już wcześniej oferowany w formie Free2Play, ale na GOG-u mamy edycję kompletną.

Na edycję tę składają się: pełna wersja gry, dwa rozszerzenia (Wanton Destruction i Twin Dragon) oraz ścieżka dźwiękowa w formatach MP3 i FLAC. Od wersji steamowej odróżnia ją też brak jakichkolwiek zabezpieczeń DRM, co dla wielu osób będzie pewnie stanowiło najlepszą zachętę.

Choć obecnie marka Shadow Warrior należy do Polaków, pierwszą (opisywaną tutaj) część stworzyła ekipa 3D Realms, a więc autorzy między innymi gry Duke Nukem 3D. To powinno wystarczyć, by przekonać was, że humor i dynamiczna rozgrywka są tutaj gwarantowane.

Zatem, jeśli chcecie, pobierzcie grę Shadow Warrior za darmo. W innym przypadku rzućcie okiem na gameplay poniżej (i – w razie czego – link cały czas tutaj będzie):

Źródło: PC Gamer, GOG

Odsłon: 3571 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. hex3n
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-07-05 15:28

  Wow 20 lat po premierze za free? F.U! (Frank Underwood)

  Skomentuj

 2. kombajn
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-05 15:50

  To już lepiej wydać 1 euro (w tej chwili jest na przecenie) i kupić wersje Redux - przynajmniej oczy nie krwawią od patrzenia:
  http://store.steampowered.com/app/225160/Shadow_Warrior_Classic_Redux/

  Skomentuj

 3. Fiona
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-07-07 08:04

  Wow taki gest......

  Zaraz przyjdą smutasy i się zacznie: "za darmo, a ci jeszcze grymaszą"...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!