Gry

17 minut z grą Sniper: Ghost Warrior 3

z dnia 2016-12-21
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy przedstawiają 17-minutowy zapis rozgrywki z zimowej misji w Sniper: Ghost Warrior 3. Wygląda to naprawdę dobrze.

Ekipa CI Games bardzo dba o to, by emocje wokół gry Sniper: Ghost Warrior 3 były wciąż żywe. Dlatego też, choć do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, co chwilę otrzymujemy nowe materiały wideo, które podgrzewają atmosferę i nie pozwalają zapomnieć o tym tytule. Tym razem twórcy przygotowali 17-minutowy zapis rozgrywki.

Nowy filmik przedstawia jedną z misji z kampanii dla jednego gracza. Możemy dzięki niemu przyjrzeć się podstawowym cechom rozgrywki, a także tym mniej podstawowym. Widzimy nawet jak świat reaguje na upływ czasu. A to wszystko z fachowym komentarzem.

Trzeba przyznać, że z materiału na materiał gra Sniper: Ghost Warrior 3 prezentuje się coraz lepiej. Poprawiona została oprawa wizualna, a i całość wygląda ciekawiej. Jest też więcej swobody i więcej możliwości. To pozwala żywić nadzieję, że twórcom udało się wreszcie zrobić duży krok naprzód. Czy faktycznie, okaże się 4 kwietnia 2017 roku. Tytuł zmierza na PC, PS4Xbox One.

Źródło: CI Games, VG247

marketplace

Komentarze

16
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dobrze że bedzie multi .
  Zaloguj się
 • avatar
  Ale to już było .....
  Zaloguj się
 • avatar
  A mnie tam się podoba i wydaje mi się że jeszcze nie pokazywali tego materiału wcześniej. Nie kojarzę po prostu tego fragmentu rozgrywki. Gameplay wygląda fajnie i ciekawie to wszystko jest przedstawione. Cieszy mnie też sam fakt że CI Games sporo ostatnimi czasy pokazało na temat tej gry.
  Zaloguj się
 • avatar
  Podróba Far Cry i do tego fatalnie wykonana.
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  W battelfroncie także macie świetną grafikę a graczy jest tam coraz mniej już nie wspomnę o tym że brak singla deklasuję tą grę, co więcej BF 1 także ma świetną grafikę i singla o długości 5 h śmieszne dla mnie to jest. Co do SGW3 uważam że dobrze że czerpie rzeczy z innych gier i dodaje swoje. Gdybym miał się czepiać podobieństw gier To musiał bym grać tylko w Wolfa i MoHH no bo przecież COD i inne to podróby innych gier. Śmieszne ale warto sprawdzić Co było pierwsze - WOLF i Medal reszta to PODRÓBY. Dużo tu fajnych rzeczy jest i to mi się podoba co więcej kampania ma mieć jakieś 20 h + poboczne więc jak na FPS-a to niezły wynik.
  Zaloguj się