Na topie

E3 2017: Tak wygląda Sonic Forces - niebieski jeżyk w formie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Sonic Forces to najnowsza gra firmy SEGA z popularnym jeżykiem w roli głównej. Wygląda równie ekscytująco, co jej dwuwymiarowy pierwowzór.

 • E3 2017: Tak wygląda Sonic Forces - niebieski jeżyk w formie
A A

Ten niebieski jeżyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata gier. Nie brakuje też osób, które darzą go szczególną sympatią. Te nie mogą się już pewnie doczekać premiery Sonic Forces – nowej platformówki, która stare, sprawdzone rozwiązania serwuje w nowoczesnej formie. Potwierdzają to materiały z E3.

Sonic Forces to duchowy spadkobierca Sonic Colors, ale jednocześnie sporo łączący z Sonic Generations – przede wszystkim mechanikę, w której jest miejsce zarówno na 2D, jak i 3D. Jest też pierwszą grą, która wykorzystuje nowy silnik Hedgehog Engine 2, który – jak widać na filmie poniżej – zdecydowanie daje radę:

Oglądając ten materiał można dojść do wniosku, że SEGA jest bliżej niż kiedykolwiek w ciągu ostatniej dekady, by przywrócić Sonicowi dawny blask. Zadowoleni powinni być bowiem zarówno miłośnicy klimatów retro, jak i ci, którzy wolą gry wyglądające na rok, w którym trafiają na półki.

Skoro już przy tym jesteśmy, to dodajmy, że premiera gry Sonic Forces odbędzie się jeszcze przed końcem tego roku. Jeżyk wbiegnie na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. A to już najnowszy zwiastun, również pochodzący z E3:

Źródło: IGN

Odsłon: 2972 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. blebleble
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-15 12:46

  Super!

  Skomentuj

 2. Q2hvY2hsaWs2
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2017-06-15 12:48

  dziecinada

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!