Na topie

Twórcy Tropico zapraszają nas na Marsa

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Cel: kolonizacja Czerwonej Planety. Przeszkód jest sporo, ale satysfakcja z powodzenia może być ogromna. Poznajcie Surviving Mars.

  • Twórcy Tropico zapraszają nas na Marsa
A A

Tropico to legenda strategii ekonomicznych. Do tej pory ekipa Haemimont Games stawiała przed nami jednak wyłącznie zadanie rozbudowy ziemskich metropolii. Jednak gdy coraz więcej mówi się o kolonizacji Marsa, studio postanowiło sprawdzić, jak gracze poradziliby sobie z taką misją. 

Surviving Mars to tytuł najnowszej gry twórców Tropico. Przedstawi ona scenariusz, w którym wcielamy się w kogoś w rodzaju Elona Muska. Naszym zadaniem będzie więc opracowanie planu kolonizacyjnego, rozbudowa marsjańskiego miasteczka i umożliwienie rozwoju tamtejszej cywilizacji.

Surviving Mars osada

Mars to zupełnie inne warunki, inne wymagania mieszkańców i inne sposoby na sprostanie im. W swojej nowej grze ekipa Haemimont Games postara się wszystko to uwzględnić. Sama mechanika rozgrywki nie będzie jednak znacząco odbiegać od tego, co widzieliśmy do tej pory.

Będzie jednak coś, co odróżni Surviving Mars od Tropico. Obok stawiania kolejnych budynków czy rozwijania i dostarczania technologii będziemy musieli zadbać również o to, by nasi „Marsjanie” w ogóle przetrwali. Łatwo nie będzie, bo przeszkód jest sporo: niska temperatura, powietrze nienadające się do oddychania… 

Surviving Mars miasto

Gra Surviving Mars ma wylądować na półkach sklepowych na początku przyszłego roku. Wydaniem tego tytułu zajmie się firma Paradox Interactive, która potwierdziła, że zmierza on na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz pecety. Jeśli myślicie o tej ostatniej wersji, to rzućcie okiem na wstępne wymagania.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Procesor: dwurdzeniowy
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: z 1 GB VRAM, np. Intel HD 4000

Wymagania zalecane:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Procesor: czterordzeniowy
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: z 4 GB VRAM, np. GeForce GTX 970

Jeśli jesteście zainteresowani, to zobaczcie zwiastun:

Co o tym myślicie?

Źródło: Paradox Interactive

Odsłon: 5187 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij
Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!