Na topie

Telewizory Samsung z usługami Apple

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Telewizory

Kategoria: RTV Telewizory Tematyka: Samsung Smart TV Smart TV Producenci: Apple Samsung

Samsung przygotował aktualizację oprogramowania swoich telewizorów Smart TV. Pozwolą bezproblemowo korzystać z usług Apple.

 • Telewizory Samsung z usługami Apple
A A

Telewizory marki Samsung zaczynają otrzymywać aktualizacje, dzięki którym będą współpracować z usługami Apple. Na taką funkcjonalność mogą liczyć posiadacze modeli z tego roku oraz wybranych urządzeń z ubiegłorocznego katalogu.

Właściciele telewizorów Samsung Smart TV otrzymają przede wszystkim nową aplikację Apple TV. Oznacza to pełen i bezproblemowy dostęp do iTunes, a więc swojej biblioteki multimediów oraz sklepu, w którym znajduje się ponad 100 tysięcy filmów i programów, także w jakości 4K HDR.

Samsung Apple TV

Firma Samsung już teraz potwierdziła także, że nabywcy jej nowych telewizorów będą mogli skorzystać z usługi Apple TV+. Konkurencja dla Netfliksa i HBO GO zadebiutuje jesienią i zaoferuje obszerny katalog materiałów w wysokiej jakości na wyłączność.

Telewizory południowokoreańskiego producenta w 176 krajach pozwolą również skorzystać z AirPlay 2, a więc rozwiązania umożliwiającego wyświetlanie najrozmaitszych treści z iUrządzeń i maców bezpośrednio na dużym ekranie. Jak podsumował wiceprezes Won-Jin Lee:

„Przez ostatnie dziesięć lat Samsung był liderem pod względem wyboru treści, dostępnych na platformie Smart TV. Teraz, jako pierwszy producent telewizorów, poszerzamy [ją] o Apple TV. Tym samym podtrzymujemy tradycję i dostarczamy naszym użytkownikom najwyższą jakość rozrywki”.

Źródło: Samsung, Apple

Odsłon: 14150 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij
 1. POSTMAN
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2019-05-14 15:37

  A co ze starszymi modelami? Skoro jest jeden system Tizen to powinny być na nim wszystkie aplikacje. Przecież ludzie nie zmienią TV po 2 latach żeby mieć jakąś aplikacje w TV.

  Skomentuj

  1. Smuga
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2019-05-14 16:08

   Tego producenci nie rozumieją jeszcze. Sądzą, że ludzie zarówno tablety jak i TV wymieniają raz na rok/dwa lata jak telefony.

   Skomentuj

  2. EgzoPro
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-05-14 19:01

   To jest tragedia, kilka aplikacji, pusty sklep i brak dłuższego wsparcia. To jest jeden z powodów dla którego producenci z Azji nigdy nie osiągną sukcesu "własnych" systemów operacyjnych, gdyby Samsung rozwijał Androida zamiast Googla to miałby jeszcze niższe udziały niż Windows Phone. Dobrze że jest przeglądarka z obsługą JavaScript chociaż jestem ciekawy jakie standardy ES obsługuję z takim bogatym "wsparciem".

   Skomentuj

 2. Vento87
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2019-05-14 15:41

  kurde... a ja mam z końcówki 2017 i dupa... Szkoda

  Skomentuj

 3. kiko80
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-14 21:09

  Niech ten zakichany szajsung przywróci twitch.tv który usuną w ostatniej aktualizacji

  Skomentuj

 4. vinyll
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-16 10:05

  Zawsze można dokupić Apple tv 4K wczoraj była aktualizacja i wszystko śmiga. Apple ma zawsze wyśrubowane wymagania, podejrzewam, że chodzi o tv samsunga z najmocniejszym procesorem.

  Skomentuj

 5. mohoj
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-24 15:48

  tu sa wypisane Modele telewizorów Samsung Smart TV z aplikacją Apple TV
  https://serwisproduktowapple.pl/modele-telewizorow-samsung-smart-tv-ze-wsparciem-apple-tv/

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!