Na topie

Testujemy hulajnogę elektryczną Emicro One

Autor:
Jakub Kuczma

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Gadżety Pojazdy Tematyka: Jaki prezent na I Komunię

Obejrzyjcie krótką wideo-recenzję szwajcarskiej hulajnogi Emicro One.

Testowany przez nas model ma moc: 500 watów. Dzięki temu może rozwinąć prędkość do 25 km/h. Deklarowany przez producenta zasięg wynosi 10-15 km. Urządzenie waży 7,5 kg, a dopuszczalne obciążenie to 100 kg. Hulajnoga wyposażona jest w 120 mm koła, które powleczone zostały kauczukiem wulkanicznym.

AA

Emicro One kosztuje 4500 zł, zobaczcie czy jest warta swojej ceny:

 

Odsłon: 2557 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

  1. coldfusion
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-08-11 12:31

    Xiaomi M365 - dwa razy mniej watów, mimo to takie samo vmax, zasięg realny ok. 25km i 3 razy tańsze(kupując z Chin).

    Skomentuj Historia edycji

    1. HomeAudio
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-11 13:01

      No i pozamiatane. Chyba ta reklama Emicro One trochę nie wypaliła :D

      Skomentuj

      1. Maciej Kulis
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-11 13:20

        A obejrzałeś recenzję, że piszesz, że to reklama?

        Skomentuj

      2. PawelSalsa
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-11 13:32

        Wlasnie niedawno zakupilem podobna na amerykanskim ebayu. Najwieksza roznica jest pojemnosc bateri w mojej 8.8 AH przy 24 V i uwaga
        CENA. Roznica jest taka ze ja rowniez moge przejechac 10 ...ale mil i to przy bardzo pagorkowatym terenie. Na prostej plaskiej nawierzchni dystans wydluza sie do ok 15 mil przy mojej wadze 100kg. Za swoja zaplacilem 300 usd i jest to firmowy produkt Swagger, oczywiscie bez problemu mozna znalesc tez scooterki za 1000 usd ale nie wiem czy warto doplacac. Zreszta wiekszosc z nich sciagana jest z Chin wiec nawet w Polsce mozna zaimportowac za grosze. Polecam kazdemu bo warto, to moim zdaniem przyszlosc.

        Skomentuj

      3. PawelSalsa
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-11 13:32

        Wlasnie niedawno zakupilem podobna na amerykanskim ebayu. Najwieksza roznica jest pojemnosc bateri w mojej 8.8 AH przy 24 V i uwaga
        CENA. Roznica jest taka ze ja rowniez moge przejechac 10 ...ale mil i to przy bardzo pagorkowatym terenie. Na prostej plaskiej nawierzchni dystans wydluza sie do ok 15 mil przy mojej wadze 100kg. Za swoja zaplacilem 300 usd i jest to firmowy produkt Swagger, oczywiscie bez problemu mozna znalesc tez scooterki za 1000 usd ale nie wiem czy warto doplacac. Zreszta wiekszosc z nich sciagana jest z Chin wiec nawet w Polsce mozna zaimportowac za grosze. Polecam kazdemu bo warto, to moim zdaniem przyszlosc.

        Skomentuj

  2. bakczysaraj
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-08-11 13:30

    "gdybym ja miał 4,5tys zł to bym ułożył sobie życie na nowo"

    - dobre podsumowanie

    Skomentuj Historia edycji

  3. mesjan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-11 13:59

    Chętnie zobaczyłbym test hulajnogo/skutera typu "Scrosser" jakie widnieją na allegro.

    Skomentuj

  4. Kris1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-11 17:08

    Od tygodnia testuje rower elektryczny, zdecydowanie lepsze rozwiązanie w tych pieniądzach.