Na topie

Przez najbliższy tydzień gramy za darmo w The Elder Scrolls Online

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ekipa ZeniMax Online chce, byśmy poznali się bliżej z The Elder Scrolls Online, bo premiera dodatku Morrowind jest już coraz bliżej.

 • Przez najbliższy tydzień gramy za darmo w The Elder Scrolls Online
A A

W czerwcu gra The Elder Scrolls Online rozszerzy się o dodatek Morrowind. Aby zachęcić jak największą liczbę graczy do tego, by dali sieciowej odsłonie tego kultowego erpega szansę, ekipa ZeniMax Online postanowiła zaproponować darmowy tydzień.

Od dzisiaj (od godziny 16.00) do 18 kwietnia każdy chętny może wejść do świata The Elder Scrolls Online i zwiedzać go niemal bez ograniczeń. Niemal, bo zawartość płatnych rozszerzeń nie jest dostępna. 

Nawet bez tego jednak można sobie wyrobić solidną opinię na temat tej gry i to niezależnie od tego, czy do zabawy wykorzystujemy peceta, czy też konsolę PlayStation 4 lub Xbox One (choć tu konieczne jest posiadanie aktywnego konta Xbox Live Gold).

Podczas bezpłatnego tygodnia gracz może zdobywać doświadczenie i rozwijać swoją postać. Na pewno pomoże w tym 500 koron, jakie otrzymuje w prezencie z okazji tej akcji. Jeśli zdecyduje się na zakup gry przed 18 kwietnia, będzie mógł kontynuować rozgrywkę stworzonym przez siebie bohaterem, co zdecydowanie należy pochwalić. Wszystkie potrzebne linki znajdziecie na stronie gry.

Źródło: ElderScrollsOnline

Odsłon: 1734 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Finear
  Oceń komentarz:

  6    

  Opublikowano: 2017-04-11 10:04

  darmowy crap to nadal crap

  Skomentuj

  1. VHdvamFTdGFyYQ
   Oceń komentarz:

   -3    

   Opublikowano: 2017-04-11 13:08

   Gra jest całkiem spoko - jak na mmorpg bez targetowania aktualnie na rynku nie widzę zbyt dużej konkurencji.

   Skomentuj

   1. ciomasta
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-11 16:31

    Bez targetowania jest tez jedna gra a nawet dwie chyba
    Black desert i Blade and Soul .
    Też są w miarę dobre gry , chociaż Black desert to takie P2W troszkę lecz tragicznie nie jest .

    Skomentuj

    1. VHdvamFTdGFyYQ
     Oceń komentarz:

     2    

     Opublikowano: 2017-04-11 16:43

     W obie grałem.
     Jedynym plusem Blade and Soul jest mechanika walki, łączenie ciosów itp... Reszta... ani świat nie porywa, ani historia a tym bardziej generyczne questy.
     Black Desert pograłem mniej i jakoś mnie do siebie nie przekonało.
     Obie te gry mają ten azjatycki styl klonowanych mmorpg. Które po latach trafiają na rynek europejski najczęściej już w wersji FreeToPay. Jedno od drugiego niczym się szczególnie nie różni.
     W ESO przedstawiony świat jest dojrzalszy trochę, questy mają choć trochę scenariusza i voice acting. Nie biegasz na wpół roznegliżowaną kobietą o urodzie nastolatki z mieczem 2 razy większym od niej i nie robisz przy tym 30 ataków w jednym wyskoku przy akompaniamencie przysłaniających pół ekranu liczb rzędu 10^9. Zdecydowanie przyjemniej się zagłębić w świat ESO jeżeli zależy Ci na czymś więcej niż do bólu powtarzalnym gameplayem, z którego nie zapamiętasz nic poza nazwami skilli i ras.

     Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!